شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاخیر پریودی با رابطه سطحی و استرس

1. سلام اقای دکترمن3ماهه پریودم منظمه 16مرداد.16شهریور.17مهر.من12آبان رابطه سطحی بانامزدم داشتم تاجایی که هر دو یادمان هست اتفاقی نیوفتاد.امامن17آبان پریودنشدم والان29آبان هست و من هنوزپریود نشدم کمر درد دارم گاهی دل دردهم دارم وحتی احساسش میکنم اماخبری نیست.
    البته من قبلاپریودنامنظم هم داشتم و1بارم تا10روزعقب افتاد امااین بارطولانی ترشد.دلیلش چیه؟؟؟؟؟
    استرس باعث میشه که بیشتر10روزم عقب بیوفته؟؟؟؟؟؟

2. سلام.رابطه سطحی بدون دخول داشتم 4 روزه از تاریخ پریودم میگذره و به شدت استرس دارم و علائم پریود شدن را دارم درد سینه و کمر .سیکل قاعدگیم 31 روز بود ولی در 4 ماه گذشته به دلیل استرس خیلی زیاد به هم خورد به این صورت.تیر 24/مرداد 23/شهریور23/ مهر 25/ .ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟من نمیدونم چه جوری باید جواب سوالمو پیدا کنم تازه عضو شدم.ممنون میشم اگه برام ایمیل کنید

3. sanaz9930 نوشته است: سلام.رابطه سطحی بدون دخول داشتم 4 روزه از تاریخ پریودم میگذره و به شدت استرس دارم و علائم پریود شدن را دارم درد سینه و کمر .سیکل قاعدگیم 31 روز بود ولی در 4 ماه گذشته به دلیل استرس خیلی زیاد به هم خورد به این صورت.تیر 24/مرداد 23/شهریور23/ مهر 25/ .ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟من نمیدونم چه جوری باید جواب سوالمو پیدا کنم تازه عضو شدم.ممنون میشم اگه برام ایمیل کنید

سلام بارداری منتفی هست

نامنظم بودن به خاطر استرسی هست کع دارین  یا موارد دیگه
    با مراجعه به پزشک براتون دارو تجویز میکنن مشکلتون حل میشه

4. Marziyeh25 نوشته است: سلام اقای دکترمن3ماهه پریودم منظمه 16مرداد.16شهریور.17مهر.من12آبان رابطه سطحی بانامزدم داشتم تاجایی که هر دو یادمان هست اتفاقی نیوفتاد.امامن17آبان پریودنشدم والان29آبان هست و من هنوزپریود نشدم کمر درد دارم گاهی دل دردهم دارم وحتی احساسش میکنم اماخبری نیست.
    البته من قبلاپریودنامنظم هم داشتم و1بارم تا10روزعقب افتاد امااین بارطولانی ترشد.دلیلش چیه؟؟؟؟؟
    استرس باعث میشه که بیشتر10روزم عقب بیوفته؟؟؟؟؟؟

سلام
    اگه دخولی انجام نشده پس بارداری نیست خیالتون راحت
    دلایل غیر پزشکی میتونه استرس چاقی یا لاغری یا مصرف دارو .... این موارد باشه

دلایل دیگه میتونه
    ختلال در غده تیروئید یا هورمون پرولاکتین یا افزایش ضخامت لایه پوششی رحم یا تنبلی تخمدان  این موارد باشه حتما توضیه میکنم برین پزشک واسه یه چکاپ

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید