شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاخیر پریودی بعد از 10 روز مصرف امپول

1. سلام و خسته نباشید والا دارم روانی میشم شدم فکر کنم دیگه شدم دو تا کلا سوال دارم خدایش خیال ما هم راحت کنید
    یه رابطه بدون دخول داشتم 4 بار بی بی چک گذاشتم منفی بوده دو بارم در تاخیر پریودی نامزدم تست کردیم منفی بوده بعد از 15 روز تاخیر تست بتا هم دادم منفی بوده
    پس الان 15 رو تاخیر بابت قرص های پیشگیری ضد بارداری هست والا کامنت ها رو میخونم همه تا 10 روز پریود شدن شانس منه 15 روز تاخیر داشته سونوگرافی هم که گفت که کیست این چیزها نیست
    صبر کنیم تا پریود شن یا برن ویزت دکتر علایم کمر درد و دل درد هم دارن

.............................................................................................................................................................................................................................................................................
    این موضوع مال 34 روز پیشه و منم که همطور که دیدید گفتم که امپول واسه قاعدگی زده ولی خبری از پریودی نیست علایم شدید هست ولی خبری نیست میشه نگران شد یا نه در جایی خواندم که تا 3 ماه تاخیری هم دیده شده الان سوال من اینه این تاخیری 100 درصد مال این قرص هاست  یا نه احتمال بارداری هست دوباره تست خون بدیم یا نه از بارداری نباشه خیالمون راحت بشه چون همنطور که گفتم قبلا سونو هم دادیم در تاخیر پریودی 1 هفته در تاخیر پریودی چیزی مثل کیست این چیزها نبوده حالا 10 روز از امپول های زدیم میگذره ولی خبری نیست چون واقعا فکرو خیال داره واقعا اذیتمون میکنه الان یکی اینجا مشکل چیه بعد اخر های پریودی نامزدم  2 یا 3 ساعت بعدش پریودی شدیدی  اخرین پریودیشون داشتن میتونه از این رابطه باشه یا نه چیز دیگه چرا کسی تو ایران نیست واقعا بگه مشکل چیه هر کی یه چیزی میگه یکی میگه تا 3 هفته تاخیری مشکل نیست یکی میگه تا 1 ماه مشکلی نیست یکی میگه تا 4 ماه هم مشکلی نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید