شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

طولانی شدن پریود دراثر استفاده لونژیل

1. سلام وقت بخیر.
    من 2آبان ماه نزدیکی داشتم و همون روز از قرص لونژیل استفاده کردم. 7آبان پریود شدم، دقیقا سر تایم! اما پریودم تا امروز یعنی 18 آبان به شدت روز اول، همچنان ادامه داره.
    سه ماه پیش هم برای اولین بار از لونژیل استفاده کردم ولی الان،یعنی بار  دومِ استفاده از این قرص، به این مشکل برخورد کردم. و بار اول مشکل نداشتم.
    چطور میتونم قطعش کنم.؟ لطفا راهنماييم کنید.
    در ضمن من فوبیای امپول هم دارم نمیتونم امپول استفاده کنم.
    ممنون.

2. سلام خوب هستین

اگه پریودتون شدید باشه همراه با دفع لخته خون و مجبور به عوض کردن پشت سر هم پد بشید شما دچار  منوراژی یا عادت ماهانه طولانی همراه با خونریزی شدید است

باید برین پیش پزشک اینطوری نمیشه تشخیص داد علتش چیه

از شایع ترین دلایلش میشه گفت

عدم تعادل هورمونی که همین قرص باعثش میشه  یا نزدیک شدن به یائسگی

وجود تومورهای فیبرویید رحمی  که تو سن ۳۰ تا ۴۰ سالگی تو زنان دیده میشه

پولیپ های دهانه رحمی کوچک هم که سطح دهانه رحم را می پوشاند می تواند سبب خون ریزی شدید شود که در اثر عفونت یا افزایش غیرطبیعی استروژن به وجود میاد  تو بالا ی ۲۰ سال کسای که زایمان یا جراجی داشتن دیده میشه

پولیپ های داخل رحمی

بیماوی لوپوس

بیماری های التهابی لگن عفونتی است که بخش هایی مثل  رحم، لوله های رحمی و دهانه رحم را مبتلا میکنه این بیماری ممکنه در اثر بیماری های منتقله جنسی به وجود بیاد  گاهی هنگام زایمانوسقط به وجود می آید که میتونه سبب بروز خون ریزی شدید تو قاعدگی بشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید