شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نازایی و سابقه تنبلی تخمدان و موی زائد

1. سلام
    .من 31سالمه 9ماهه ازدواج کردم .جلوگیری نداشتم ولی باردارنشدم.
    پریود نامنظم داشتم حتی دوماه .یه ماهم بوده پریود نشدم.ازمجردی.حتی موی زائد...
    به دکتر مراجعه کردم با سونوگفت که تنبلی تخمدان داری.تخمدان دارای فولیکول ریز.اول بهم امپول پروژسترون داد که پریودبشم.بعدقرصای متفورمین وکلومیفن وفولیک که بارداری رخ ندادماه اول باسونوی وارژینال فولیکولم 8.بعد11  پریودیم سروقت. شد دوباره رفتم بهم متفورمین وکلومیفن و زینک و فولیک وگونال اف 5تا استفاده کردم 10پریودی مراجعه کردم گفت فولیکول چنتاتوتخمدان راست چندتا هم درچپ 8.9.7 دوباره سه تا گونال اف الانم دارم انجام میدم ..مشکل من چیه؟ که حتی با امپولم تغییر نکرد .البته همزمان با قرصا من درد دندان داشتم مسکن مصرف کردم ...ایا حامله میشم یا نه ..دکترم که زیادحرف نمیزنه

2. سلام عزیزم خوبی

اولیت توصیم اینه که هیچ وقت بدون چکاپ اقدام به بارداری نکین چون شاید یه مشکل ساده وجود داشته باشه که بدون درمان اون باردار شین بچه هم به دنیا بیاد مشکلات تو فرزند دیده بشه

حتما قبل تصمیم به بارداری هم خودتون هم شوهرتون چکاپ کامل شید

شما فعلا باید مشکلتونو رفع کنید بعد اقدام به ارداری کنید اگه مشکل پرمویی داری مشکل ترویید دارن حتما درمان شه و با دارو هایی که پزشک تجویز کرده تو مرحله اول عادت هاتونو منظم کنید بعد درمان تنبلی تحمدان

شما فعلا فولیکل هاتون به حد باروری نرسیده به خاطر همین تخمک ازاد نمیشه و لقاح صورت نمیگیره
    باید برای باروری سایز فولیکل ۱۸ تا ۳۰ باشه
    ولی دارو ها تاثیر مثبت داره که تعداد هم زیاد شده
    فعلا چون مشکل حل نشده و دارو مصرف میکنید اقدام به بارداری درست نیست بعد تموم شدن دوره درمان اقدام کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید