شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاخیر در پریود ماه بعد از مصرف اورژانسی

1. azad2017

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    درود بر شما آقای دکتر
    من ۹ شهریور ماه پریود شدم.۲۵ ام ال دی  اورژانسی مصرف کردم و ۲۹ ام پریود شدم
    من پریودم منظم بود گاهی ۳۴ روزه میشد ولی معمولا ۳۰ روز بود
    توی این دوره ما فقط یکبار هماغوشی داشتیم اونم با کاندوم دولایه و بدون انزال شوهرم.پیش از نزدیکی هم ایشون ادرار کردن که پیشاب احتمالی همراه اسپرم نباشه
    ولی تا الان پریود نشدم.چندتا سوال جامع برام پیش اومده:
    _مطمئن باشم که این تاخیر به خاطر عوارض قرصه و ممکنه تا چند روز دیگه طول بکشه؟(یعنی سقف این تاخیر چند روزه)
    _آیا با اون روش هماغوشی یک درصد احتمال بار داری هست؟
    _من الان چند روزه دمنوش بابونه و پونه میخورم امروزم شروع کردم به خوردن زعفرون غلیظ.این دمنوش ها ممکنه کمک کنه به تنظیم هورمون هام؟ مشکلی ایجاد نمیکنه و بدتر نمیشه؟
    _من ۱۲ روزه پیش به مدت ۵ روز علائم پی ام اس داشتم.درد پا و لگن و زیر شکم و بشدت عصبی و تحریک پذیر.ولی قطع شد این علائم.از دیروز هم سینه هام بزرگ شدن و نوکشون متورمو دردناک.همچنان علائم پی ام اسه؟و چرا انقدر این علائم طول کشید معمولا یک هفته پیش از پریود میان.
    _
    تاریخ محاسبه تاخیر پریود از کیه؟یعنی در حالت کلی وقتی میگیم پریود دیر شد از دوره ۲۸ روزه حساب کنیم یا دوره معمول که برای من ۳۰ تا ۳۴ بود؟
    ببخشید انقدر پرسیدم ممنون میشم راهنماییم کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید