شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با وجود خونریزی کم

1. سلام و روز خوش, ممنون از اینکه پاسخ سوالمو میدین, نزدیک به شش ماهه عقد کردم و بدلیل نا منظم بودم پریودم 4ماه قرص مارولین مصرف.کردم مرداد ماه قرص ها تمام شدند و 5شهریور پریود شدم و روز 26 شهریور نزدیکی بدون دخول داشتم و همسرم هم از کاندوم استفاده کردند, اما از روز 27شهریور لکه بینی داشتم و گاهی هم خونریزی کمی داشتم تا روز 1 مهر که پریود شدم مثل همیشه, اما بخاطر استرسی,که داشتم 5مهر آزمایش بتا دادم و عدد 0.1 شد , این ماه هم روز 19 و20 مهر نزدیکی داشتم باز هم به همان صورت که توضیح دادم و الان دوباره از 23 مهر لکه بینی داشتم , روز 25 مهر پریود شدم اما خونریزی کمتر از همیشه بود تا روز 28 و روز 29 خون ریزیم قطع شد و دوباره روز سی ام لکه بینی با درد زیر شکم دارم , روز 29 تست ان جی بایوتک (تست خانگی بارداری با خون ) انجام دادم و منفی بود ,خیلی نگرانم آیا احتمال بارداری وجود دارد؟ داخل رحمی و یا خارج رحمی؟ ضمنا من یک سال و نیم پیش جراحی کیست دو طرفه تخمدان داشتم که سایز یکییش 10 سانت و دیگری 3سانت بود, ممنون میشم زودتر پاسخمو بدین

2. سلام عزیزم خوبی
    احتمال بارداری نیست چون جواب ازمایش چیزی نشون نمیده

اگه از محدوده لارداری کمی پایین تر بود احتمال بارداری خارج از رحم بود

پس با این موارد استرس نگیرین

عوامل لکه بینی زایده

مثلا اگه عفونت داشته باشین  یا دارو های خاصی مثل ضد بارداری مصرف کنید
    یا عدم تخمک گذاری  یا خشکی واژن یا همین کیست و عملی که انجام دادید یا عوامل روحی باعث بهم خوردن میشه یا مصرف دارو های دیگه که باعث بهم خوردن تعادل هورمونی میشه یا کم کاری تیروئید یا اینکه جدید پزشک معاینه رحمی داشته باشید یا قطع ویا از سر گیری مصرف قرصهای ضد بارداری و یا استروژنها.

باید دلیلشو پیدا کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید