شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

15 روز تاخیر پریود

1. سلام و خسته نباشید والا دارم روانی میشم شدم فکر کنم دیگه شدم دو تا کلا سوال دارم خدایش خیال ما هم راحت کنید
    یه رابطه بدون دخول داشتم 4 بار بی بی چک گذاشتم منفی بوده دو بارم در تاخیر پریودی نامزدم تست کردیم منفی بوده بعد از 15 روز تاخیر تست بتا هم دادم منفی بوده
    پس الان 15 رو تاخیر بابت قرص های پیشگیری ضد بارداری هست والا کامنت ها رو میخونم همه تا 10 روز پریود شدن شانس منه 15 روز تاخیر داشته سونوگرافی هم که گفت که کیست این چیزها نیست
    صبر کنیم تا پریود شن یا برن ویزت دکتر علایم کمر درد و دل درد هم دارن
    سوال دومم که اینه که رابطه دهانی با نامزدم انجام دادم تا یه هفته گلو درد و سوزش درد داشته این مال چیه میشه علایم بیماری بدی باشه ممنون

2. خیر احتمال بارداری نیست

پریود نشدن دلیلش مصرف دارو واسترس و نگرانیه

واینکه از زمان پریود گذشته و پریود نشدن و لی درد اذیت میکنه با مراجعه به پزشک با مصرف قرص ساده پریود میشن و دوره هاشون منظم میشه

درد گلو ممکنه موقع رابطه به بافت ها اسیب زده باشه یا احتمال عفونت هست به خاطر سوزش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. چهارشنبه این هفته نامزدم رفت آزمایش خون بتا جوابشو بگیره که گفتن مشکوکه چیزی نشون داده نمیشه میتونه مشکل از ازمایشگاه باشه بعد یه آزمایشگاه دیگه رفتیم جواب منفی و عدد روی 1.5 بود ولی اون ازمایشگاه منو پاک منو به شک برد یعنی چی مشکوکه یعنی عدد روی 25 تا 30 بوده که گفته مشکوکه یا نه اشتباه کرده الان ازمایش دوم که فرداش همان روز جوابشو دادن معتبره و خیالم راحت یا نه چند هفته بعد دوباره تست خون بدیم والا من که حالم از هر چی ازمایش بی بی چک بهم میخوره اه هم خودم هم نامزدم

4. Mr_hamid0098 نوشته است: چهارشنبه این هفته نامزدم رفت آزمایش خون بتا جوابشو بگیره که گفتن مشکوکه چیزی نشون داده نمیشه میتونه مشکل از ازمایشگاه باشه بعد یه آزمایشگاه دیگه رفتیم جواب منفی و عدد روی 1.5 بود ولی اون ازمایشگاه منو پاک منو به شک برد یعنی چی مشکوکه یعنی عدد روی 25 تا 30 بوده که گفته مشکوکه یا نه اشتباه کرده الان ازمایش دوم که فرداش همان روز جوابشو دادن معتبره و خیالم راحت یا نه چند هفته بعد دوباره تست خون بدیم والا من که حالم از هر چی ازمایش بی بی چک بهم میخوره اه هم خودم هم نامزدم

سلام
    دوست خوبم اینقدر به خودتون استرس و نگرانی وارد نکنید...هرچی برید آزمایش بدید بدتره چون ممکنه چیزای جدیدی بشنوید.
    اگر 15 روز بعد از رابطه پرخطر آزمایش منفی بوده یعنی جای نگرانی نیست بزودی قاعدگی صورت میگیره...هرچی استرس بیشتر باشه به همون اندازه قاعدگی عقب میفته.
    برای اینکه خیالتون زودتر راحت بشه برید پیش متخصص زنان تا آمپول یا قرصی تجویز کنه تا قاعدگی زودتر رخ بده و از نگرانی دربیاید.
    هر آزمایشگاهی ممکنه یه چیزی بگه به این اعداد و ارقام اعتنا نکنید در مورد رابطه شما احتمال بارداری منتفیه.

5. سلام دوستان تاخیری نامزدم الان شده 1 ماه الان باید نگران شد امروز رفتیم دکتر دو تا امپول براش زدن دقت نکردم امپول چی بوده گفتن تا 1 هفته دیگهباید پریود بشن دکتر سونو گفتن برید ما هر دومون خسته شدیم از چی دکتره منتظر پریود بشیم یا نه

6. Mr_hamid0098 نوشته است: سلام دوستان تاخیری نامزدم الان شده 1 ماه الان باید نگران شد امروز رفتیم دکتر دو تا امپول براش زدن دقت نکردم امپول چی بوده گفتن تا 1 هفته دیگهباید پریود بشن دکتر سونو گفتن برید ما هر دومون خسته شدیم از چی دکتره منتظر پریود بشیم یا نه

سلام
    بله منتظر قاعدگی باشید....آمپولها به همین منظور تزریق شده...مطمئن باشید اگر حاملگی رخ داده بود تا الان که یک ماه میگذره حتما علایم اولیه اش مشاهده میشد...ایشون فقط هورمونهاش دچار اختلال زیاد شده ضمن اینکه استرس و اضطراب هم مزید بر علت شده تا قاعدگی عقب بیفته.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید