شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال حاملگی باوجود مصرف قرص تری فازیک

1. سلام وقت بخیر،26ساله ام، ب تازگی ازدواج کردم،پریودهام منظم و25روزه است،درحال حاضر قرص تری فازیک مصرف میکنم، دو ورق استفاده کردم،ورق اول ک تموم شد یک روز بعد پریود شدم،اما ورق دوم دوروزه تموم شده و من دو روزه پریود نشدم،و زیرشکمم درد خفیف دارم،درضمن من قرصاموهرروز میخوردم فقط دو روز سر موقع نخوردم وبا تاخیر هشت ساعته خوردم،ازطرفی همسرم درتمام نزدیکی ها،سمن رو ب خارج تخلیه میکنه،الان بشدت نگرانم،چون اصلا نمیخام باردارشم،بنظرشما با وجود قرص وروش طبیعی،بازهم احتمال بارداری هست؟این درد هانشانه حاملگیه؟ تورو خدا جوابو بدین،خ نگرانم

2. سلام خوب هستین

روش مصرف شما درست بوده ؟؟ ازاولیت روز پریود مصرف میشه و بسته اول که تموم شد ۷ روز صبر میکنید روز هشتم بدون در نظر گرفتن پریود بودن یا نبودن ادامه میدید

و اینکه این قرص یک هفته پس از مصرف جواب میده اگه  تواین مدت نزدیکی داشتین باید از کاندوم استفاده میکردین

جدا از انزال خارج از واژن احتمال پیشاب هم هست

اگر تا هفت تا ۱۰ روز پریود نشدین به پزشک مراجعه کنین

برای اطمینان از بارداری هم میتونین با ازمایش بدین یا از بی بی چک استفاده کنین

درد و پریود نشدن میتونه از عوارض قرص تو مراحل اولیه استفاده باشه یا میتونه از عقونت هم باشه

با مصرف قرص احتمال بارداری خیلی کمه ولی برای اطمینان کامل تست بدین

استرس نگرانی یا مصرف داروهای دیگه هم باعث این مشکل میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام،ممنونم از راهنمایی تون
    بله قرصهارو ب همین روال مصرف کردم،فقط در هفته اول از بسته دوم ب بعد هم باید،کاندوم استفاده کرد؟
    امروز سه روز از قطع قرصهاگذشته وپریود نشدم،امروز تست بتا دادم ومنفی بود،آیا قابل اعتماده یا لازمه تکرار بشه؟
    اگرتا یک هفته پریودنشدم،بسته بعدی قرص رو شروع کنم و دنبال علل دیگر قطع پریود باشم؟

4. Mhmdh نوشته است: سلام،ممنونم از راهنمایی تون
    بله قرصهارو ب همین روال مصرف کردم،فقط در هفته اول از بسته دوم ب بعد هم باید،کاندوم استفاده کرد؟
    امروز سه روز از قطع قرصهاگذشته وپریود نشدم،امروز تست بتا دادم ومنفی بود،آیا قابل اعتماده یا لازمه تکرار بشه؟
    اگرتا یک هفته پریودنشدم،بسته بعدی قرص رو شروع کنم و دنبال علل دیگر قطع پریود باشم؟

سلام،
    با توجه به تست بتای منفی، احتمال بارداری وجود ندارد.
    قرصها را طبق روال قبلی و سره موقع مصرف کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید