شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی زیاد و طولانی بعد از قرص اورژانسی

1. با سلام و تشكر از سايت و مطالب مفيدتون،من ٢٥سالمه و سيكل قاعدگي منظمي دارم تقريبا،روز آخر پريودي(البته خونريزي نداشتم ديگه)با نامزدم رابطه كامل داشتيم كه من كمتر از ٢٤ساعت قرص اورژانسي خوردم،البته آخرين باري كه قرص اورژانسي خوردم  حدود ١٠ماه پيش بود منتها ايندفعه بعد از يك هفته كه از اتمام پريودي و همچنين رابطم گذشت لكه بيني داشتم كه بعد از چند روز تبديل به خونريزي شد كه يه وقتايي كم و قهوه اي رنگ ميشد كه فكر ميكردم داره تموم ميشه ولي الان بعد از گذشت ١٠-١١روز خونريزي جديد و بيشتر شده انگار كه از اول تازه پريود شدم،بارداريم كه به نظرم منتفيه ولي تاحالا اين مدلي خونريزي طولاني مدت و زياد نداشتم،آيا به خاطر مصرف قرص و استرسه؟(تاحالا كيست نداشتم)
    فعلا به خاطر كارم تو شهر كوچيك و دورافتاده اي هستم و امكان دكتر رفتن ندارم لطفا راهنماييم كنيد تا بتونم برم دكتر،خيلي نگرانم

2. سلام عزیزم
    لکه قهوه ای میشه گفت خون هایی که داخل رخم مونده و دیر خارج شده اونا میتونه باشه

بعد اینکه پریود دوم شما که پشت سر هم بوده میتونه خون ریزی لانه گزینی باشه

ولی چون قرص مصرف کردین که منتفیه
    ولی در کل چون بعد از ۱۰ ماه یا اینکه به صورت نادر قرص اورژانسی مصرف میکنید تو ماه های اول عوارض قرصه و تا چند مورد دیگه بدن خودشو عادت میده

البته میتونید بدون دکتر رفتن بی بی چک استفاده کنید برای مطمن شدن

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید