شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریود نشدن بعد از میکرواینجکشن ناموفق

1. با سلام

33سال دارم.دو اسل و نیم است اقدام کردیم برای بارداری.اسپرم همسرم خیلی ضعیف است.پارسال شهریور عمل واریکوسل انجام داد ولی نتیجه نداشت و مرداد امسال عمل میکرواینجکشن انجام دادم و چهار جنین بهم انتقال دادن.پریودهام 23روزه و منظم است و کیست و چسبندگی لوله و مشکلی ندارم از نظر بارداری ولی عمل میکرو ناموفق بود و با دو روز تاخیر در قاعدگیم پریود شدم و قاعدگیم خونریزیش بیشتر از همیشه بود و بعد از آن بمدت چهار روز هم لکه بینی داشتم.طبق نظر دکتر دو هفته شیاف پروژسترون استفاده میکردم که وقتی آزمایشم در هفته ی دوم منفی شد قطع کردم.دو روز بعد قطع مصرف نزدیک داشتم که دردناک بود و رفتم سونو انجام دادم که دکتر سونو گفتن رحم و تخمدان هام نرمال هستن و اندازه ی طبیعی دارند ولی مایع آزاد در کلدوساک نداشتم و فولیکولی مشاهده نشد.باید 4 مهر پریود میشدم ولی الان 7روزه عقب افتاده.زیر دلم و کمرم درد میکنه انگار پریود میخوام بشم ولی جز ترشحات شیری رنگ زیاد هیچی خارج نمیشه.روز چهارم بی بی چک گذاشتم که منفی شد.
    آیا باردارم یا مشکلی پیدا کردم؟لطفا من و راهنمایی کنید.این ماه و ماه قبل خیلی سونو و دکتر رفتم و خسته شدم از بلاتکلیفی.

2. سلام عزیزم خوبی

فولیکول نداشتین یعنی تخمک گذاری نشده
    که احتمالش هست نزدیکی که هم داشتین منجر به بارداری نشه

ولی الان که میگین ترشحات شیری رنگ دارین  دو احتمال داره که باید بررسی شه یا عفونت هست یا اینکه چون تخمک گذاری نشده این ترشحات برای تخمک گذاریه
    منطورتون ۴ روز بعد از نزدیکی تون هست بی بی چک استفاده کردین؟؟
    اگر اینطور باشه خیلی زود اقدام کردین برای تست حدا قل باید ۱۱ روز بعد تست میکردین  خودشم اول صبح تست کنید
    باز برای اطمینان ازمایش خون بدین برای بارداری

الان وضعیتتون چطوره؟؟
    جدای همه این احتمالات فشار روحی واسترس هم باعث بهم خوردن عادت ماهانه میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. البته نا گفته نماند که لکه بینی یا خون ریزی نا متعادل  و پریود نشدن و داشتن ترشحات سفید شیری یا خمیری شکل هم میتونه از علایم بارداری باشه
    حتما ازمایش بدین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام دکتر نسیم،
    عرض ادب و احترام

ممنون که به پست بنده پاسخ دادید.
    در مورد فولیکول من اشتباه کردم.تو جواب سونوگرافیم در مورد فولیکول مطلبی ننوشته بود.ولی تمامی موارد سونوی رحم و تخمدان ها را فاقد مایع آزاد و کیست نوشته و در کلدوساک هم مایع آزاد دیده نشده.
    من نمیدونم فولیکولی داشتم یا نداشتم؟
    بی بی چک رو بعد از چهار روز تاخیر در قاعدگیم انجام دادم.الان هم یازده روز از قاعدگیم میگذره و هنوز جز کشش در ناحیه رحمم و درد خفیف در رحم و کمرم و ترشحات شیری رنگ بی بو و البته تکرر ادرار که خسته م کرده و یک ساعت یکبار باید برم دستشویی فعلا خبری از قاعدگیم نیست.
    کمی هم خستگی در طول روز احساس میکنم که خودم به هوای پاییز و بارونی ربطش میدم.
    به نظر شما الان بی بی چک بذارم جواب میده؟از دکتر و آزمایش خون خسته شدم.دستهام هر دو هنوز کبودن

5. mehada

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام منم تقریباشبیه شماهستم بلاتکلیف هستم االان چی شد حامله هستین؟

6. digi نوشته است: سلام دکتر نسیم،
    عرض ادب و احترام

ممنون که به پست بنده پاسخ دادید.
    در مورد فولیکول من اشتباه کردم.تو جواب سونوگرافیم در مورد فولیکول مطلبی ننوشته بود.ولی تمامی موارد سونوی رحم و تخمدان ها را فاقد مایع آزاد و کیست نوشته و در کلدوساک هم مایع آزاد دیده نشده.
    من نمیدونم فولیکولی داشتم یا نداشتم؟
    بی بی چک رو بعد از چهار روز تاخیر در قاعدگیم انجام دادم.الان هم یازده روز از قاعدگیم میگذره و هنوز جز کشش در ناحیه رحمم و درد خفیف در رحم و کمرم و ترشحات شیری رنگ بی بو و البته تکرر ادرار که خسته م کرده و یک ساعت یکبار باید برم دستشویی فعلا خبری از قاعدگیم نیست.
    کمی هم خستگی در طول روز احساس میکنم که خودم به هوای پاییز و بارونی ربطش میدم.
    به نظر شما الان بی بی چک بذارم جواب میده؟از دکتر و آزمایش خون خسته شدم.دستهام هر دو هنوز کبودن

مایع آزاد در کلدوساک نداشتم
    تو پست اولتون اینو نوشتین
    یعنی تخمک گذاری نشده
    واحتمال حاملگی نیست
    تکرر ادارد دلایل مختلف داره
    درد تو ناحیه رحم میتونه از مصرف قرص و عفونت هم باشه
    با مشکل لگن تکرر ادار هم میتونه از این باشه و تو شما احتمالش کمه
    تکرر ادرار همیشه هست یا صبح یا شب
    سوزش هم دارین
    تیره رنگ ادرار
    خونی هم هست؟
    اخه فقط با اینا من نمیتونم بگم مشکل چیه بارداری هم میتونه باعث ادرار زیاد شه
    نوشیدنی کافین دار میخورین؟
    دیابت هم باعثش میشه یا سیستیت بینابینی یا مشکلات پروستات

الان وضعیتتون چطوره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید