شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

احتمال بارداری ..

1. sayeh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    در تاریخ 30 خرداد رابطه جنسی بدون دخول داشته ام. چند روز قبل از موعد پریود، لکه بینی من شروع شد و تا 6 روز ادامه یافت. بعلت استرسی ک از بارداری داشتم 2عدد HD خورده و بعد از 12 ساعت دو عدد دیگر خوردم. در 18 تیرما آزمایش بتا منفی شد. 5 روز بعد از خوردن قرصها مجدد خونریزی داشتم. بعلت استرس و ترس و همچنین خستگی زیاد و حالت تهوع در روز صبح 29 تیر در یک آزمایشگاه دیگر بتا دادم که مثبت ومقدارش 200 بود. همان روز به پزشک زنان مراجه و دکتر مربوطه گفت که باید در یک آزمایشگاه معتبر ازمایش دهم که همان 29 تیر عصر ازمایش دادم که جواب بتا منفی و مقدار آن 1.4 بود. در روز 30 تیر بعلت استرسی که داشتم در یک آزمایشگاه دیگر بتا دادم که ان هم منفی شد. دکتر سونوگرافی هم نوشت که هیچ گونه علائم بارداری دیده نشد. با توجه به جواب ازمایشها و سونو دکتر گفت که جواب ان ازمایشگاه اشتباه بوده است. ضخامت اندومتر هم 6 میلی متر بود و هیچ فولیکل غالبی مشاهده نشد.
    5 مرداد مجددا در همان ازمایشگاهی که دکتر معرفی کرد بتا دادم که منفی و مقدار ان زیر یک بود.
    در این مدت حال تهوع، دل درد و درد زیر شکم دارم. بنظر شما ایا بارداری امکان دارد؟ احتمال سقط یا بارداری خارج رحم چطور؟
    لطفا زود جواب دهید. بسیار منونم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. sayeh نوشته است: با سلام
    در تاریخ 30 خرداد رابطه جنسی بدون دخول داشته ام. چند روز قبل از موعد پریود، لکه بینی من شروع شد و تا 6 روز ادامه یافت. بعلت استرسی ک از بارداری داشتم 2عدد HD خورده و بعد از 12 ساعت دو عدد دیگر خوردم. در 18 تیرما آزمایش بتا منفی شد. 5 روز بعد از خوردن قرصها مجدد خونریزی داشتم. بعلت استرس و ترس و همچنین خستگی زیاد و حالت تهوع در روز صبح 29 تیر در یک آزمایشگاه دیگر بتا دادم که مثبت ومقدارش 200 بود. همان روز به پزشک زنان مراجه و دکتر مربوطه گفت که باید در یک آزمایشگاه معتبر ازمایش دهم که همان 29 تیر عصر ازمایش دادم که جواب بتا منفی و مقدار آن 1.4 بود. در روز 30 تیر بعلت استرسی که داشتم در یک آزمایشگاه دیگر بتا دادم که ان هم منفی شد. دکتر سونوگرافی هم نوشت که هیچ گونه علائم بارداری دیده نشد. با توجه به جواب ازمایشها و سونو دکتر گفت که جواب ان ازمایشگاه اشتباه بوده است. ضخامت اندومتر هم 6 میلی متر بود و هیچ فولیکل غالبی مشاهده نشد.
    5 مرداد مجددا در همان ازمایشگاهی که دکتر معرفی کرد بتا دادم که منفی و مقدار ان زیر یک بود.
    در این مدت حال تهوع، دل درد و درد زیر شکم دارم. بنظر شما ایا بارداری امکان دارد؟ احتمال سقط یا بارداری خارج رحم چطور؟
    لطفا زود جواب دهید. بسیار منونم.

با سلام
    با توجه به جواب آزمایشات اطمینان داشته باشید که باردار نیستید. استرس و تشنجهای عصبی  میتونه عاملی برای دل درد و برهم خوردن نظم هورمونی بدنتان و حالت تهوع باشه . به خودتان تلقین نکنید و این نگرانی میتونه عاملی برای استرس و  عوارض فوق باشه.

3. azazel_86 نوشته است: ممنون میشم سریع به من جواب بدید این مسئله خیلی ذهنم رو مشغول کرده  Sad

سلام احتمالش هست ولی خیلی کم.اگر خیلی حساس هستید بهتره یه آزمایش بتا بدید. بهتر بود از قرصها به روش اورژانسی استفاده میکردید.

4. سلام ممنون که جواب سوالمو دادید.من بعد از نزدیکی پریود شدم 2 هفته بعدش.بازم امکان داره که حامله باشم؟من تو یکی از جواب هاتون خوندم که گفته بودین در صورت حاملگی امکان پریود شدن نیست.حالا می خوام بدونم به اینم بستگی داره که چند روز بعد از پریود شدن باشه؟منظورم اینه که چقدر طول می کشه که لقاح انجام بشه؟
    ممنون میشم جواب بدید.

5. سلام من الان یک ماهه عقد کردم بعد از هر بار نزدیکی حالت تهوع دارم از قرص ال دی هم استفاده می کنم به نظر شما باردارم

6. azazel_86 نوشته است: سلام ممنون که جواب سوالمو دادید.من بعد از نزدیکی پریود شدم 2 هفته بعدش.بازم امکان داره که حامله باشم؟من تو یکی از جواب هاتون خوندم که گفته بودین در صورت حاملگی امکان پریود شدن نیست.حالا می خوام بدونم به اینم بستگی داره که چند روز بعد از پریود شدن باشه؟منظورم اینه که چقدر طول می کشه که لقاح انجام بشه؟
    ممنون میشم جواب بدید.

سلام،
    احتمال بارداری در شما وجود ندارد و  به زمان خونریزی بستگی ندارد.

7. mahdyeh60 نوشته است: سلام من الان یک ماهه عقد کردم بعد از هر بار نزدیکی حالت تهوع دارم از قرص ال دی هم استفاده می کنم به نظر شما باردارم

سلام،
    خیر، احتمال بارداری در صورت مصرف صحیح قرصهای ضد بارداری وجود ندارد. تهوع علامت قطعی برای بارداری نیست.

8. با عرض سلام و خسته نباشيد
    آقا ي دکتر سوالي داشتم
    دختري 4روز پس از پريودش رابطه جنسی معقدي داشته که مني مرد داخل معقد ريخته اما هنگام بيرون کشدن آلت از معقد مقداري از مني  بيرون ريخته و رو و اطراف آلت دختر ريخته شده که بلافاصله شسته شده و 4ساعت پس از رابطه جنسی 4عدد ال دي و 12 ساعت بعد  4عدد ديگر خورده
    ودچار دل درد و سر درد و حالت تهوع شده و الان بعد از 4روز پريود شده
    ميخواستم بيبنم پريود در اثر چيست و چند روزه است؟
    ايا امکان حاملگي وجود دارد؟
    خواهشا هر چه سريعتر پاسخ دهيد
    پيشاپيش ممنون

9. سلام
    من دختری 28 ساله هستم
    26 خرداد اولین روز پریود دوره قبلم بود. روز 16 تیر یک رابطه جنسی سطحی و بدون دخول داشتم.
    از روز 18 تیر از روش اورژانسی برای جلوگیری استفاده کردم. به این صورت که از عصر روز 18 تیر دو قرصLD به فاصله 6 ساعت به مدت 4 روز مصرف کردم.
    بعد از اون ترشحاتی که داشتم بسیار رقیق بودن. یک هفته بعد از قطع مصرف قرصا یعنی 29 تیر پریود شدم به مدت 5 روز
    ولی احساس کردن از دوره های قبلی متفاوت بود. کمی رقیقتر بود
    دو بار هم از نوار تست استفاده کردم که هردو منفی بود. یکی 27 تیر ماه و دیگری 10 مرداد
    ترشحات بعد از پریود هم سفید رنگ و رقیق بودن که کم کم غلیظ تر شدو امروز تقریبا بیرنگ و چسبنده بود
    الان دو روزه احساس درد زیر شکمم دارم و کمی هم حالت تهوع. ضمنا چشمام هم کمی التهاب داره و می سوزه
    باید بگم من برای جوشهای صورتم راکوتان استفاده می کنم و احتمال میدم التهاب چشمام مال این قرصا باشه...

می خواستم بپرسم این علائم امکان داره نشانه بارداری باشه.. با توجه به اینکه من پریود شدم ولی حالا حالت تهوع دارم...
    و با توجه به اینکه من قرص خوردم و احتمال نامنظم شدن هورمونها وجود داره کمر درد و شکم درد می تونه به این علت باشه ؟
    لطفا کمکم کنید...
    ممنونم

10. باسلام شما به احتمال 99%باردار نمیباشید  .استرس و  تغییرات هورمونی باعث  شکم درد  و حالت تهوع میباشد.در ضمن روش استفاده از قرصها کاملا اشتباه بوده/ اما با توجه به اینکه هم رابطه جنسیتان سطحی بوده هم پریود شدید باردار نمی باشید/ تلقین نکنید و کمی صبر داشته باشید.

11. farshid_1300 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشيد
    آقا ي دکتر سوالي داشتم
    دختري 4روز پس از پريودش رابطه جنسی معقدي داشته که مني مرد داخل معقد ريخته اما هنگام بيرون کشدن آلت از معقد مقداري از مني  بيرون ريخته و رو و اطراف آلت دختر ريخته شده که بلافاصله شسته شده و 4ساعت پس از رابطه جنسی 4عدد ال دي و 12 ساعت بعد  4عدد ديگر خورده
    ودچار دل درد و سر درد و حالت تهوع شده و الان بعد از 4روز پريود شده
    ميخواستم بيبنم پريود در اثر چيست و چند روزه است؟
    ايا امکان حاملگي وجود دارد؟
    خواهشا هر چه سريعتر پاسخ دهيد
    پيشاپيش ممنون

با سلام. با مصرف قرصها احتمال پریود زود رس به خاطر تغییرات شدید هورمونی هست. با                   با  توجه به مصرف صحیح  قرصها و زمان رابطه جنسی و همچنین شستشو. احتمال بارداری 0 میباشد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  12. سلام
    من 29 تیر پریود شدم و 4 تیر پریودم تموم شد. در تاریخ 11 مرداد رابطه جنسی تماسی و بدون دخول داشتم. منی هم روی شکمم ریخته شد. می خواستم بدونم احتمال حاملگی چقدره؟! خواهشاً جواب بدید من خیلی نگرانم!!!

13. باسلام
    ممكن است بفرماييد اسپرم موجود در مني مرد تاچه مدت خارج از واژن زنده ميماند وقدرت باروري دارد.    باتشكر

14. با سلام
    ببخشید آقای دکترمن سئوالی ازتون داشتم من بعد از آخرین پریودم چند بار رابطه جنسیه بدون دخول داشتم و تنها منی نامزدم روی واژنم ریخته اما حالا یک هفته است که پریودم عقب افتاده به یک کارشناس مامایی مراجعه کردم و اواز من تست حاملگی خون گرفت و گفت منفی هست ودو آمپول پرژسترون برای اینکه پریود بشم نوشت اما باز دوروز از آن میگذره و من هنوز پریود نشدم ممکنه که اشتباه کرده باشه؟ومن حامله باشم البته بعضی وقتها درد شکم و کمر که از علائم پریودم هست رو هم داشته ام ولی هنوز نشدم لطفا راهنماییم کنید

15. nanieh نوشته است: سلام
    من 29 تیر پریود شدم و 4 تیر پریودم تموم شد. در تاریخ 11 مرداد رابطه جنسی تماسی و بدون دخول داشتم. منی هم روی شکمم ریخته شد. می خواستم بدونم احتمال حاملگی چقدره؟! خواهشاً جواب بدید من خیلی نگرانم!!!

سلام.
    اصلا جای نگرانی نیست و اگه دخولی انجام نشه حاملگی رخ نخواهد داد. عمر اسپرم مرد در خارج بدن و در محیط آزاد بسیار کوتاهه. و تازه در صورتی که منی داخل واژن هم ریخته بشه از میلیونها اسپرم موجود فقط یکی از اونها اونم اگه بتونه خودش رو به دهانه رحم برسونه و ازش رد بشه، قابلیت به وجود آمدن جنین رو داره.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 21 از 57
رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید