شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد بیضه مزمن

1. با سلام و خسته نباشید
    مشکل از وقتی شروع شد که با موتور تصادف کردم (دوسال  پیش)و دستگیره موتور با شدت خیلی زیادی به بیضه چپم برخورد کرد تا نیم ساعت نمیتونسم تکون .وقتی اولین بار دسشویی رفتم یه مایع لیز و شفافی اومد بعد ادرار .اضافه کنم قبلا (از سن ۱۱سالگی)خود ارضایی میکردم(هیچ اطلا عی راجبش نذاشتم)اونم شدید و روزی چنبار نوع خود ارضاییم طوری بود که گاهی فشار زیاد ب بیضه وارد میشد (وزن بدنم روش بود)واریکوسلم داشتم الخصوص تو بیضه چپ گاهیم ادرار بریده یا اون مایع شفاف اما هیچ کدوم درد خاصی یا مشکلی برام نداشتن ولی بعد از تصادف درد مبهم شروع شد اما خفیف بود که با توجه به سنم و خجالتی بودنم به پزشک مراجعه نکردم حالادرد بعد از یه هفته ده روزکه ارضا نشم زیاد میشه حتی پایین دلم درد میگیره با توجه به تصمیم برای ترک خودارضایی به طور کامل و نداشتن شرایط رابطه جنسی به شدت اذیت میشم نهایت بعد ۱ماه خودارضایی میکنم خود بیضه گاهی بزرگ و گاهی کوچکتر به نظر میرسه بر روی بیضه چپ یه نقطه برجستگی ریز وجود داره (از بعد تصادف بود)چن ماه میشه بالای بیضه چپم یه توده نرم وجود داره که اولش وسط توده یه نقطه دردناک به لمس بود اما الان نیست و انگار دردشم پخش شده مث خودش وقتی که مجبور به خود ارضایی میشم تقریبا هیچ حس لذتی ندارم مایع منی هم طبیعی به نظر میرسه
    ممنون میشم راهنمایی کنیم ببخشید یکم طولانی شد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید