شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5   

پرده بکارت - سوالات شایع و جواب

1. با سلام
    من تقریبا 6 ماهه که ازدواج کردم ولی من و شوهرم موفق نشدیم رابطه کامل و دخول داشته باشیم. قبل از رابطه  به دکتر زنان مراجعه کردم و گفت بکارتم از نوع هلالی است و نرمال. خونریزی هم خواهد داشت. ولی شوهرم فقط موفق شد انگشتش رو فرو کنه حتی انگشت میانی رو به طور کامل فرو کرد و لی التش خم میشه و داخل نمیره. ممکنه دچار تنگی واژن باشم؟ با مطالعاتی که در اینترنت داشتم گفتم شاید دچار بیماری واژینیسم باشم. ولی من حین در رابطه  ترس و استرس ندارم.
    لطفا من را راهنمایی کنید. با تشکر

2. سلام من سه چهار سال است كه خود ارضايي داشتم ولي الان در ساعت دوازده يك شكاف در پرده ام ميبينم و يك شكاف كوچكتر در كنارش ايا پرده من كاملاً از بين رفته و هنگام دخول خونريزي نخواهم داشت خواهش ميكنم كمكم كنيد امكان رفتن پيش پزشك را ندارم و براي ازدواج خيلي ميترسم

3. 1378pa نوشته است: سلام من سه چهار سال است كه خود ارضايي داشتم ولي الان در ساعت دوازده يك شكاف در پرده ام ميبينم و يك شكاف كوچكتر در كنارش ايا پرده من كاملاً از بين رفته و هنگام دخول خونريزي نخواهم داشت خواهش ميكنم كمكم كنيد امكان رفتن پيش پزشك را ندارم و براي ازدواج خيلي ميترسم

سلام
    در صورتیکه جیزی وارد واژنتون نکرده باشید بکارت آسیبی ندیده است.

4. everywere نوشته است: با سلام
    من تقریبا 6 ماهه که ازدواج کردم ولی من و شوهرم موفق نشدیم رابطه کامل و دخول داشته باشیم. قبل از رابطه  به دکتر زنان مراجعه کردم و گفت بکارتم از نوع هلالی است و نرمال. خونریزی هم خواهد داشت. ولی شوهرم فقط موفق شد انگشتش رو فرو کنه حتی انگشت میانی رو به طور کامل فرو کرد و لی التش خم میشه و داخل نمیره. ممکنه دچار تنگی واژن باشم؟ با مطالعاتی که در اینترنت داشتم گفتم شاید دچار بیماری واژینیسم باشم. ولی من حین در رابطه  ترس و استرس ندارم.
    لطفا من را راهنمایی کنید. با تشکر

با سلام
    دوست عزیز مشکل شما فقط با مراجعه حضوری به پزشک و معاینه شما توسط ایشان قابل بررسی است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    من ديشب براي اولين بار رابطه جنسي داشتم و ميدونستم پرده ارتجاعي دارم (قبلا معاينه شده بودم) رابطه خيلي درد ناك بود به حدي ك موقع دخول نفسم ميگرفتم اما خوني از من نيومد ٢ساعت بعد لخته ترشحي ازم خارج شد كه باريكه نازكي خون داشت و يك قطره خون نامزدم فكر ميكنه باكره نبودم بار اولم نبوده بهم گفت گشاد بودم و واسش نقش بازي كردم پس چرا من اين اندازه درد داشتم؟
    ممكنه درصدي از پردم زده باشه؟
    چطوري ميتونم بهش ثابت كنم تجربه اولم بوده؟
    باتشكر

6. سلام من حدود دوسال پیش رابطه جنسی داشتم که در این رابطه طرف من میخواست آلتش رو بزور وارد واژن کنه و پرده رو ازبین ببره دوبار فشار سطحی آورد به پردم که با خواهش و التماس ادامه نداد،خونریزی هم داشتم ولی نه زیاد و قطع شد،ولی بعد از نیم ساعت خون لخته شده دیدم که با شست و شو قطع شد،حالا بعد از دوسال رابطه جنسی رو شروع کردم و اینبار دخول کامل انجام شد و درد و خونریزی داشت درد زیاد و خونریزی ،میخواستم بدونم در رابطه اول پرده پاره شده یا رابطه دوم؟علت دیگه ای هم میتونه داشته باشه؟ممنون میشم جواب بدید

7. با سلام
    شما معاینه برای تشخیص نوع پردتون رقتین؟؟
    امکان داره از نوع ارتجاعی و حلقوی بوده دفعه اول  کمی آسیب دیده دفعه دوم از بین رفته
    با توضیحتون همین قدر میشه راهنمایی کرد

8. سلام.
    پرده بکارت همونیه که پشت لبه داخلی قرار داره؟
    اگه اونه،مال من یه طرفش صافه و تکون نمیخوره اما اون یکی طرفش تکون می خوره و میوفته روی سوراخ واژن!علتش چیه؟یعنی پرده ام آسیب دیده؟

9. Negar95 نوشته است: سلام.
    پرده بکارت همونیه که پشت لبه داخلی قرار داره؟
    اگه اونه،مال من یه طرفش صافه و تکون نمیخوره اما اون یکی طرفش تکون می خوره و میوفته روی سوراخ واژن!علتش چیه؟یعنی پرده ام آسیب دیده؟

سلام
    من چیزی از گفته هاتون متوجه نشدم
    تو سایت اگه جستجو توضیحات کاملی در مورد پرده بکارت با شکل هست

10. سلام
    من 22سالمه و با نامزدم نزدیکی نداشتم فقط با انگشت .پیش ماما رفتم گفت نوع پرده دوتیکه بوده و اون پوسته وسط ک پل ماننده اسیب دیده و معلق مونده .الان برای گرفتن برگه سلامت برم میدن بهم

11. سلام
    من به دکتر زنان مراجعه کردم برای پردا بکارت و ایشون گفتن که پارگی در محل ساعت 9 دارم درصورتی که من رابطه ای نداشتم اصلا
    هر چی هم بهشون میگفتم توجه نمیکردن و میگفتن مشکله من نیست مشکل توهه
    و ایننکه هر چیزی ممکنه باعث شده باشه
    وقتی نوعش پرسیدم گفتن معمولی
    حالا اگر من رابطه داته باشم امکان خونریزی هست؟
    چون من تا ب حال خون ی دردی در ای مورد نداشتم

12. سلام آقای دکتر توروخدا کمکم‌کنید من بیچاره شدم .یه اشتباهی کردم الان پشیمونم با دوس پسرم رابطه داشتم از پشت یهو آلتش لیز خورد وارد واژنم شد ولی کامل نه .یه قطره خون اومد همون لحظه رفتم دکتر گفت آسیب جزئی دیده نگران نباش ..بعد از یه سال دوباره رفتم پیش یه متخصص گفت لبه پرده پریده پرده ت حلقوی خونریزیم ممکنه داشته باشی ممکنه م نه .پارگی لبه بکارت چجوریه؟؟ یعنی چی؟؟ یعنی پرده م کامل پاره شده؟؟ ایا اگه یه بار دخول نصفه داشتم پزشکی قانونی تشخیص میده که دلیل پارگی چی بوده؟؟ توروخدا جواب بدین

13. سلام من 1 انگشت وارد وازنم کردم ولی هیچ درد و خونی حس نکردم
    اما الان حس میکنم اندازه ی سوراخش خیلی بزرگه به اندازه ی  نصف بند انگشت
    ایا پاره  شده؟

14. Ms_strawberry نوشته است: سلام من 1 انگشت وارد وازنم کردم ولی هیچ درد و خونی حس نکردم
    اما الان حس میکنم اندازه ی سوراخش خیلی بزرگه به اندازه ی  نصف بند انگشت
    ایا پاره  شده؟

نمیشه نظر داد باید به پزشک یا ماما مراجعه کنید
    بستگی به نوع پرده بکارت و اندازه وارد کردن انگشتتون داره

15. Mahtab4444 نوشته است: سلام آقای دکتر توروخدا کمکم‌کنید من بیچاره شدم .یه اشتباهی کردم الان پشیمونم با دوس پسرم رابطه داشتم از پشت یهو آلتش لیز خورد وارد واژنم شد ولی کامل نه .یه قطره خون اومد همون لحظه رفتم دکتر گفت آسیب جزئی دیده نگران نباش ..بعد از یه سال دوباره رفتم پیش یه متخصص گفت لبه پرده پریده پرده ت حلقوی خونریزیم ممکنه داشته باشی ممکنه م نه .پارگی لبه بکارت چجوریه؟؟ یعنی چی؟؟ یعنی پرده م کامل پاره شده؟؟ ایا اگه یه بار دخول نصفه داشتم پزشکی قانونی تشخیص میده که دلیل پارگی چی بوده؟؟ توروخدا جواب بدین

سلام عزیزم اگه پرده حلقوی باشه دو نوع داره غیر قابل اتساع و قابل اتساع
    که ورودی واژن یه سوراخه یعنی وسطش متصل به دیواره
    حالا اگه ارتجاعی باشه خونریزی هم نداره یا به سادگی یکی دو بار دخول هم از بین نمیره گاهی مقع زایمان کامل از بین میره

ولی اگه چیزی وارد شه ساییدگی لبه های سواراخ معلوم میشه

الان پرده شما سالمه ولی لحتمال کمی ساییدگی هست که قابل تشخیصه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 10
رفتن به صفحه :    5   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید