شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف قرص های هورمونی پس از روش اورژانس و احتمال انواع بارداری

1. سلام
    من یکی دو جا پیام دادم مشکلمو مطرح کردم ولی چون یا جواب نگرفتم یا کاما نبوده هنوزم به خاطر ابهام هایی که دارم خیلی استرس دارم.حس میکنم دارم دچار وسواس میشم
    خواهش میکنم بعد از اینکه وضعیتمو شرح دادم تا حد ممکن دقیق راهنماییم کنید از این سردرگمی دربیام.
    من پنج مبتلا به تخمدان پلی کیستیک هستم و چند ماهه که از قرص سیپروترون کامپاند استفاده میکنم.پریود منظمی داشتم اما هر موقع دکتر به جز قرص سیپروترون کامپاند، قرص سیپروترون استات رو هم تجویز میکنه به جز درد سینه در دوره مصرف قرص، پریودمم هم دچار مشکل میشه و پریود نمیشم.دو سه ماه بود که پریود نشده بودم روز سوم مرداد بسته ی جدید سیپروترون کامپاند رو شروع کردم و روز پنج مرداد با نامزدم رابطه ی بدون دخول داشتیم که ایشون کاندوم پوشیدن اما چون درست قرار نگرفته بود مقدار کمی از مایع منی بیرون ریخت و مشکوک شدیم که ب دهانه واژن رسیده یا نه
    با وجود مصرف سیپروترون کامپاند به دلیل اینکه ساعتش گاهی یکی دو ساعت عقب جلو میشد محض احتیاط پنج ساعت بعد از رابطه دو قرص اچ دی و هشت ساعت بعد دو قرص دیگه مصرف کردم و به دلیل دوره درمانی مصرف قرص سیپروترون کامپاند رو هم قطع نکردم که بعدا بهم گفتن مثل اینکه باید قطعش میکردم
    وقتی بسته ی قرص سیپروترون تموم شد روز دوم شروع بسته ی جدید من دچار خونریزی شدم.اول به صورت خفیف در حدی که موقع رفتن به دستشویی لخته ی خونی خارج میشد و گاهی روی نوار خون خفیف میدیدم.بعدش شدیدتر شد به طوری ک نیاز ب تعویض نوار بود اما از پریودهای معمولیم خفیف تر بود و نهایتا دوباره به حالت شروعش برگشت و این خون ریزی و لکه بینی حدود شش تا هفت روز طول کشید که البته پریودهای من پنج روزه ست و این خونریزی خفیف تر از پریودهام و شدید تر از لکه بینی بود.
    الان پانزده شهریوره و حدود چهل روز از ارتباط میگذره. من دو سه روزه معده م به هم ریخته.یکی دو روز به مقدار خیلی خفیف حالت تهوع داشتم و گاهی مجددا این حسو دارم اما انقدر خفیفه که گاهی شک میکنم بابت تلقین باشه. و هنوزم نفخ معده دارم.نمیدونم بخاطر خوردن غذای چرب ب مقدار زیاده یا علامت بارداریه
    درد سینه هامم شروع شده و نمیدونم مرتبط با شروع قرص سیپروترون استاته یا ربطش بدم به بارداری
    گاهی هم حس سبکی سر دارم
    نمیدونم گاهی حس میکنم ب خاطر حساسیت چنین حسایی دارم
    من امکان مراجعه به دکتر یا انجام تست خون رو ندارم و خیلی نگرانم
    با وجود شرایط توصیف شده ممکنه باردار باشم؟؟؟امکان بارداری خارج از رحم چی؟وجود داره؟
    به جز چیزایی که گفتم بعد از این چهل روز هیچکدوم از علایم بارداری رو ندارم
    ممنون میشم راهنماییم کنید تا از نگرانی دربیام

2. با سلام و احترام

من دو روز پیش با نامزدم نزدیکی داشتم و از روش اورزانسی استفاده کردم. الان 3 روز گذشته و احتمالا طبق شوهاد موجود بین 7 تا 10 روز خونریزی صورت میگیرد.
    ایا روشی وجود داره که من این خونریزی رو عقب بندازم چون عروسی دعوتم و نمیخوام پریود باشم.
    ایا با وجود استفاده از روش اورزانسی میشه خونریزی رو عقب انداخت؟؟

ممنون از شما

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید