شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4   

پرده بکارت - سوالات شایع و جواب

1. Mr_atenaaa نوشته است: با سلام. من مجرد هستم و  دچار خارش مقعد بودم و از روی شلوار با انگشت شروع به خاروندن مقعد کردم. انقدر شدت خارش زیاد بود که دستم را جابجا می کردم و متوجه نبودم که انگشتم را دقیقا کجا فرو میکنم و میخارونم. شلوار هم نازک و نخی بود.بعد که به دستشویی رفتم روی لباس زیرم خون مشاهده کردم و الان دو روز است خونریزی کمی دارم که از میزان خونریزی پریودی کمتر است و فقط در حدی است که لباس زیرم را کثیف می کند.به هنگام شستن هم لخته خون ازم خارج می شود. الان نزدیک زمان پریودی من هم نیست. آیا امکان این وجود دارد که بکارتم پاره شده باشد؟ اگر خون بخاطر ایجاد زخم در ناحیه مقعد بود باید سوزش حس می کردم ولی هیچ سوزشی که نشانه زخم شدن باشد حس نمیکنم. من خیلی نگران هستم که برای بکارتم اتفاقی افتاده باشد. اگر بکارتم بخاطر ورود انگشتم پاره شده باشد دیگر در زمان ازدواج خونریزی نخواهم داشت؟

سلام
    جواب سوال شما فقط با معاینه قابل پاسخگویی است
    جهت بررسی به متخصص زنان مراجعه کنید

2. Faprg نوشته است: سلام خسته نباشید تروخدا راهنماییم کنید
    من ۲۳ سالمه تو سن ۱۸ سالگی با یه پسری دوست بودم و از رو سادگی و بچگی باهام رابطه جنسی برقرار کرد هیچ دخولی صورت نگرفت اما سر آلتش یه ضربه خورد به سر واژن من که یه ذره درد گرفت و بعد خون اومد میخواستم بپرسم که الان چی شده یعنی الان پرده من سالمه یا ندارم یا چی ؟
    تروخدا راهنماییم کنید من دیگه الان سن ازدواجمه و خیلی نگرانم دیگه نمیدونم چیکار کنم.😔

این موضوع رو من 5سال دارم به دوش میکشم و روزی نشده که بهش فکر نکنم از عذاب وجدان دارم میمرم خواهش میکنم کمک کنید.
    خواهش میکنم کمک و راهنماییم کنید اگر خدایی نکرده مشکلی پیش اومده باشه باید چیکار کنم چجوری باید درستش کنم آخه؟؟؟

با توجه به توضیحاتتون احتمال آسیب به بکارت وجود داره
    جهت اطمینان باید به متخصص مراجعه کنید تا شما رو معاینه کنه

3. MHDE121 نوشته است: سلام وقت بخیر.ببخشید یک سوال خیلی مهم داشتم من دوسال پیش جراحی ترمیم بکارت انجام دادم اما بخاطر دوران نقاهت دوتا از بخیه هام باز شده بود و دوتاش جوش خورده بود.بعد این دوسال من معاینه هم نرفتم.الان دارم ازدواج میکنم خواستم بدونم اینکه برم معاینه و مشخص میشه که عمل انجام دادم به خانوادم چیزی میگن؟واینکه ایا بهم گواهی میدن؟چکار باید انجام بدم

سلام
    نامه سلامت نمیدن
    به خانواده ات چکار دارن که بخوان بهشون بگن؟!!

4. homiii نوشته است: سلام خسته نباشيد
    من ٨ماه كه صيغه كرديم با يه پسر تا شرايطش از سمت خانواده ها پيش بياد و عقد كنيم اما تو اين ٨ماه اون كلا خونه ما بود و حتي كنار هم ميخوابيم با تمام اين شرايط ما كار خاصي نكرديم اما اون خيلي اوقات با من ور رفته و با دستش برام ماليده و يا اينكه چندباري هم التش بين پاهام گذاشته
    و حالا كه قرار عقد كنيم خانواده ها نامه سلامت ميخوان ميخواستم بدونم امكان اين هست كع پردم اسيب ديده باشه؟و بااين شرايط ايا پيش متخصص زنان برم مشخص  ميشه و تو نامه نوشته ميشه؟
    بايد چيكار كنم تا كسي نفهمه
    من مجبور بودم خواسته هاي همسرم و رو براورده كنم 😞

میتونی این مشکل رو با شوهرت در میون بزاری اون که خودش در جریان هستش پس یا خانوادش رو راضی میکنه که نامه سلامت لزومی نداره یا اگر نامه سلامت مشکل خاصی رو مطرح کرد خانوادش رو متوجه میکنه که در جریان هست ولی با توجه به توضیحاتی که دادین برای نامه سلامت مشکل خاصی نداری

5. سلام..من دوماهه پیش با نامزدم نزدیکی داشتم بکارتم از نوع حلقوی بود از ناحیه 3و 6 پارگی دارم میخواستم بدونم امکان داره ترمیم بشه خود ب خود?
    و اگه ترمیم کنم مشخصه?

6. hedyeh285 نوشته است: سلام..من دوماهه پیش با نامزدم نزدیکی داشتم بکارتم از نوع حلقوی بود از ناحیه 3و 6 پارگی دارم میخواستم بدونم امکان داره ترمیم بشه خود ب خود?
    و اگه ترمیم کنم مشخصه?

سلام،
    خیر، پرده بکارت خود ب خود ترمیم نمی شود و پارگی قابل تشخیص خواهد بود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام من بکارتم از ناحیه 3و6 پارگی داره میخواستم بدونم ترمیم کنم ایا بهم گواهی سلامت میدن?

8. hedyeh285 نوشته است: سلام من بکارتم از ناحیه 3و6 پارگی داره میخواستم بدونم ترمیم کنم ایا بهم گواهی سلامت میدن?

سلام
    خیر

9. با سلام .با عرض پوزش من چن سالی هست دچار خودارضایی شدم و فقط بصورت مالش محکمممم و شدید کلیتوریس بوده ...ولی اصلا چیزی داخلش نکردم..فقط میترسم  مالش کلیتوریسم کمی رو به پایین بوده باشه , و انگشتم به(نزدیک دهانه واژن)  اسیب رسونده باشه و از اونجا یعنی حس میکنم تو ساعت 12 اش دچار پارگی یا اسیب شده !  بکارت من حلقوی است ولی انگار تو همون ساعت دوازدهش ی زاییده گوشتی ازش زده بیرون ک وقتی دو تا لبه های بزرگ رو میکشی  اون زاییده گوشتی از هم باز میشه ..تورو خدا کمکم کنین امکان رفتن ب دکتر ندارم ..معدم هم متاسفانه مشکل داره موقع ای ک ناراحت یا عصبی ام خونریزی میکنه ..تورو خدا کمکم کنین  امکان رفتن به پزشک رو ندارم Sad
    ببخشین طولانی شد

10. سلام من ۱۹ سالمه
    ۶ماه پیش پردم از ناحیه ساعت ۷ اسیب دیده و درد نداشتم و خونریزیمم ب صورت ی لخته خون بوده و دخول کامل نبوده و ناخواسته این اتفاق افتاده
    میخواستم بدونم بعد از یکی دوسال پزشکی قانونی تشخیص میده ک پرده من بر اثر چ چیزی اسیب دیده؟
    نامه سلامت بهم نمیدن؟
    و ایا در صورتی ک پسری خودش نخواد ولی خانوادش اسرار ب معاینه داشته باشن معاینرو انجام میدن؟
    جایی خوندم ک باید حکم قاضی باشه
    ایا پزشک پس از یکی دوسال متوجه میشه؟
    اگر من نگم ک متاسفانه رابطه داشتم؟
    ممنون میشم زودتر جوابمو بدین 💙

11. سلام ببخشیدمن به دلیل کنجکاوری چندبارانگشتموداخل واژنم بردم بدون هیچ فشاری به یه مانع برخوردمیکردنمیدونستم آسیب میرسه بخداخواب وخوراک ندارم هیچوقتم خون یادردی حس نکردم توآینه ببخشیدبه خالت دسشویی که نگاه میکنم پایین مجرای ادرارم یه تیکه گوشت یه سوراخ یاشکاف که بازورزدن اندازه سرانگشت بازمیشه یه تیکه گوشتم پایینشه داخلشم یه تیکه گوشت صورتی هست خواهش میکنم جواب بدید خیلی نگرانم

12. سلام آقاى دكتر شبتون بخير

ببخشيد من در حال جدايى از نامزدم هستم و أواخر اين هفته قراره به پزشكى قانونى بريم. شايد سوالهام تكرارى باشه ولى ازتون خواهش ميكنم دقيق جواب بدين خيلى استرس دارم .

من تو سن كم از سر كنجكاوى دو بار انگشتمو تا ته تو كردم فكر ميكردم فاصله اش خيلى زياده الان هم كه نامزد هستم باهاشون در حد مالش تماس داشتيم ولى يه لحظه درد كمى احساس كردم فكر كنم يه سانتى تو رفته باشه ولى خونريزى نداشتم.

به ماما مراجعه كردم پرده من حلقوى ساده هست گفتن پارگى جزئى تو ساعت 9 دارين و قسمت 6 هم به حالت هفت در اومده و سائيدگى داره ولى مشخصه با يه شىء كم قطر اين اتفاق افتاده ولى خودم به عكسى كه انداختن نگا ميكنم تو ساعت 3 هم جزئى پارگى ديده ميشه.
    1_آيا پارگى ساعت 3 و 9 بخاطر آلت تناسلى اتفاق ميوفته يا با انگشت هم اين امكان وجود داره؟؟
    2_كسى كه تو قسمت ساعت 3 و 9 پارگى داشته باشه پزشكى قانونى برگه ى سلامت ميده؟ و قانون اين اجازه رو به من ميده بعد از جدايى اسم نامزدمو از شناسنامه ام با اين وضعيتى كه دارم پاك كنم ؟؟

3_آيا اين برگه ى سلامت كه توش آسيب ديدگى رو عنوان ميكنن دليل بر باكره نبودن داره يا اگه كلا پرده از بين بره برگه ى سلامت كلا نميدن؟؟؟
    4_پزشكى قانونى ميتونه دخول نصفه نيمه رو تشخيص بده؟ و در چه صورتى كلا برگه ى سلامت داده نميشه؟

آقاى دكتر به من برگه ى سلامت داده ميشه؟؟

از اينكه وقت ميذارين و جواب همه ى دوستانو ميدين بى نهايت سپاسگذارم.

13. hadimd

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    tanha1375 نوشته است: سلام ببخشیدمن به دلیل کنجکاوری چندبارانگشتموداخل واژنم بردم بدون هیچ فشاری به یه مانع برخوردمیکردنمیدونستم آسیب میرسه بخداخواب وخوراک ندارم هیچوقتم خون یادردی حس نکردم توآینه ببخشیدبه خالت دسشویی که نگاه میکنم پایین مجرای ادرارم یه تیکه گوشت یه سوراخ یاشکاف که بازورزدن اندازه سرانگشت بازمیشه یه تیکه گوشتم پایینشه داخلشم یه تیکه گوشت صورتی هست خواهش میکنم جواب بدید خیلی نگرانم

سلام
    بدون معاينه نميشه اظهار نظر كرد كه آسيب ديده يا نه

14. tufan7911 نوشته است: با سلام .با عرض پوزش من چن سالی هست دچار خودارضایی شدم و فقط بصورت مالش محکمممم و شدید کلیتوریس بوده ...ولی اصلا چیزی داخلش نکردم..فقط میترسم  مالش کلیتوریسم کمی رو به پایین بوده باشه , و انگشتم به(نزدیک دهانه واژن)  اسیب رسونده باشه و از اونجا یعنی حس میکنم تو ساعت 12 اش دچار پارگی یا اسیب شده !  بکارت من حلقوی است ولی انگار تو همون ساعت دوازدهش ی زاییده گوشتی ازش زده بیرون ک وقتی دو تا لبه های بزرگ رو میکشی  اون زاییده گوشتی از هم باز میشه ..تورو خدا کمکم کنین امکان رفتن ب دکتر ندارم ..معدم هم متاسفانه مشکل داره موقع ای ک ناراحت یا عصبی ام خونریزی میکنه ..تورو خدا کمکم کنین  امکان رفتن به پزشک رو ندارم Sad
    ببخشین طولانی شد

سلام
    مالش آلت تناسلی از بیرون به هیچوجه باعث پارگی بکارت نمیشه...فقط با دخول چیزی به واژن پرده آسیب میبینه.

15. سلام
    ببخشيد هر چقدر جستجو كردم در مورد پرده حلقوى ستاره اى چيزى نتونستم پيدا كنم
    1. ميشه در مورد اين نوع پرده توضيح بدين آسيب ديدگيش به چه صورت ميتونه باشه يعنى از چند جهت ممكنه آسيب ببينه و اگه امكانش هست يه تصويرى ازش بذارين.
    معذرت ميخوام اگه سؤالم تكرارى باشه.

2. حالت 7 پرده با دخول اتفاق ميوفته يا با انگشت هم اين اتفاق ميوفته؟
    3. آيا انگشت هم باعث لهيدگى در پرده ميشه و پزشكى قانونى ميتونه تشخيص بده اين آسيب ديدگى بخاطر يه چيز كم قطر مثل انگشت هستش؟

4.  پزشكى قانونى با عنوان كردن آسيب ديدگى تو برگه ى سلامت اين اجازه داده ميشه اسم شخص مقابل از شناسنامه پاك بشه؟
    با تشكر از سايت خوبتون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 10
رفتن به صفحه :    4   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید