شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تپش نا منظم قلب

1. سلام  دوستان.من حدودا 9 lماه پیش بود که دچار یه حمله قلبی تو خونه شدم. ینی به طور کامل دچار ایست قلبی شدم ولی خداروشکر شوهرم خونه بود سری عملیات احیا رو شروع کرد و بعدم زنگ زد به اورژانس . خدا رو شکر عمرم به دنیا بودو بعد نیم ساعت و کلی تلاش پزشکان که خدا نگه دارشون باشه با شوک و تنفس مصنوعی ضربان قلبم برگشت. بعد از اون حدود دو ماهی بیمارستان بودم دکترا یه دستگاهی تو سینم کار گذاشتن که نمیدونم اسمش چیه! ولی گفتن اگه قلبت نا منظم بزنه بهت شوک میده! جدیدا من تپش قلب زیادی گرفتم و نمیدونم یه خاطره چی هست و می ترستم این دستگاه هم کار دستم بده! از طرفی به دلیل مشغله زیاد وقت دکتر رفتن ندارم حالا من از اساتید اینجا می خوام سوال کنم که دارویی پیشنهاد می دن یا آزمایشی که من بتونم مشکلو حل کنم یا حتما باید برم دکتر؟
    همچنین به خاطر فشار های زیادی که هنگام احیا به قفسه سینه من اومده همچنان قفسه سینه من درد می کنه خواستم بدونم واسه این مشکل کار خاصی باید انجام بدم یا خودش حل میشه؟
    چند تا سوال دیگه ام داشتم که تو ادامه میپرسم.
    ممنون.

2. amy20 نوشته است: سلام  دوستان.من حدودا 9 lماه پیش بود که دچار یه حمله قلبی تو خونه شدم. ینی به طور کامل دچار ایست قلبی شدم ولی خداروشکر شوهرم خونه بود سری عملیات احیا رو شروع کرد و بعدم زنگ زد به اورژانس . خدا رو شکر عمرم به دنیا بودو بعد نیم ساعت و کلی تلاش پزشکان که خدا نگه دارشون باشه با شوک و تنفس مصنوعی ضربان قلبم برگشت. بعد از اون حدود دو ماهی بیمارستان بودم دکترا یه دستگاهی تو سینم کار گذاشتن که نمیدونم اسمش چیه! ولی گفتن اگه قلبت نا منظم بزنه بهت شوک میده! جدیدا من تپش قلب زیادی گرفتم و نمیدونم یه خاطره چی هست و می ترستم این دستگاه هم کار دستم بده! از طرفی به دلیل مشغله زیاد وقت دکتر رفتن ندارم حالا من از اساتید اینجا می خوام سوال کنم که دارویی پیشنهاد می دن یا آزمایشی که من بتونم مشکلو حل کنم یا حتما باید برم دکتر؟
    همچنین به خاطر فشار های زیادی که هنگام احیا به قفسه سینه من اومده همچنان قفسه سینه من درد می کنه خواستم بدونم واسه این مشکل کار خاصی باید انجام بدم یا خودش حل میشه؟
    چند تا سوال دیگه ام داشتم که تو ادامه میپرسم.
    ممنون.

سلام،
    این مشکل را حتما با پزشک خود و به طور حضوری مطرح کنید.
    برای مشکلات قفسه سینه شاید نیاز به فیزیوتراپی و باز توانی وجود داشته باشد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید