شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

همانژیوم کبدی

1. سلام من مادرم 48سالشه  دوسال پیش یک شب دل درد شدیدی گرفت وتاصبح نخوابید من نگران شدم صبح بردیمش دکتر سونوگرافی نوشت و مشخص شد که غده همانژیوم کبدی داره بعدش سی تی اسکن نوشت که توی سی تی اسکن هم گفتن همانژیومه .اون موقع دوتا بود الان امسال سونو گرافی داده شدن5تا .درلوب راست چهارتا ولوب چپ یکی و بزرگتر هم شدن .من الان سونوگرافیش همرام نیس که مشخصاتشو بنویسم .ولی دکتر گفته که بزرگتر شدن و بیشتر.حالا چند وقته که مادرم قلبش درد میکنه و خیلی بی حال شده و میگه که سمت راستش خیلی احساس سنگینی میکنه و احساس میکنه که شکمش مثل سنگ سفت شده .غلظت خون هم پیدا کرده.اما رنگش زرد شده و خیلی کبدش درد میکنه .دکترش گفته که اگه عمل کنه ریسک بالایی کرده چون خطر داره.از طرفی من هم خودم نمیزارم عمل کنه چون میترسم و میدونم که عمل کبد فایده نداره و بدترش میکنه .و تنها راهش پیوند هست .لطفا منو راهنمایی کنید بگید من چکار کنم؟ ایا با این توصیفاتی که از حال مادرم ارائه دادم به نظرشما باید چکار کنم؟ از نظر شما ایا الان وضعیت مادرم خطرناکه از نظر بیماریشون؟ توروخدا بگید چون من نگرانم خیلی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید