شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آسیب پرده بکارت ارتجاعی از بچگی

1. با سلام
    من از بچگي خودارضايي مي كردم تا دبيرستان. حدودا 5 سالي هست كه ترك كردم ولي مي ترسيدم به پرده بكارتم آسيبي وارد شده باشه (آخه فك كنم انگشتم رو ...).
    نمي تونستم تو شهرمون برم دكتر ولي وقتي آمدم تهران رفتم پيش متخصص زنان و معاينه كرد گفت سالمي و پرده ات از نوع حلقوي ارتجاعي هست. (ازم پرسيد اگه اتفاقي افتاده بهم بگو منم نتونستم بگم قبلا خوارضايي مي كردم و به دروغ گفتم قراره ازدواج كنم خواستم قبلش خودم بيام) اين پرسشش منو به شك انداخته. تو اينترنت در مورد اين نوع پرده جستجو كردم نوشته اگه پاره شده باشه هر پزشكي نمي تونه تشخيص بده اما پزشكي قانوني حتما تشخيص ميده (ميگم نكنه اين پزشك نتونسته تشخيص بده و خداي نكرده ....).
    میخواستم ازتون مشاوره بگیرم که چیکار کنم؟ به نظرتون دوباره برم برای معاینه؟ (میخوام ازدواج کنم ولی میترسم بخاطر پرده بکارت)/اگه تهران دكتر متخصص ماهري مي شناسيد خواهشا معرفي كنيد تا دوباره برم براي اطمينان خاطر.

با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید