شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در خروج منی...

1. سلام.

من هرچند وقت یکبار خودارضایی می کنم. چند ماه پیش بدلیل دردبیضه ها و ورم بیضه راستم به دکتر مراجعه کردم.. دکتر معاینه کرد و گفت مشکلی نیست و در مورد ورم بیضه هم گفت ما تا این حد ورم را اصلا ورم حساب نمی کنیم.. با اینکه ورم بیضه راستم کم بود ولی این برای من جواب قابل قبولی نبود چون قبلا هیچوقت بیضه هایم ورم نداشت. مدتی بعد درد بیضه ها خوب شد ولی همچنان همان مقدار کم ورم هیچوقت خوب نشد و از همه مهمتر تفاوت من قبل و بعد از این ماجراست که برای مثال قبلا اگر خودارضایی می کردم این حس را داشتم که می توانم تا چند مرتبه دیگر هم اینکار را تکرار کنم.. گرچه این کار را هیچوقت نمی کردم ولی منظورم حس سلامتی بعد از خودارضایی است که دیگر خبری از آن حس نیست.. الان اگر خودارضایی کنم احتمالا تا دو روز دیگر توانایی تکرار نخواهم داشت.. یا اینکه حس می کنم آبی وجود نداره یا بدلیل فشاری که چه روی بیضه ها چه اعصاب سرم حس می کنم از اینکار منصرف خواهم شد و چند روزی طول می کشه تا حس کنم توانایی دارم...
    چیزهایی که گفتم خواستم پیش زمینه ای درباره مشکلم داده باشم و الان چند روزی است که علاوه بر داشتن مشکلات قبلی که هیچوقت حل نشد مشکل جدیدی هم اضافه شده!
    چند روزی است که هم تحریکم سخت تر شده و هم اینکه وقتی بطور کامل تحریک می شوم قسمت انتهایی که بیضه ها را به پا وصل می کنه (ببخشید اسمش را نمی دانم) درد می گیره (خود بیضه ها درد نمی کنند قسمت وصل کننده بیضه به بدن درد می گیره) و در لحظه ای که باید منی خارج شود انگار همان لحظه راه خروج بسته می شه و حس که به من القا میشه اینه که اصلا آبی وجود نداره که خارج بشه. مثل شیر آبی که باز کنی ولی آب قطع باشه!
    علتش استرس و مشکل عصبی و اینها هم نیست چونکه من برعکس همه که اینجور مشکلات را عامل مطرح می کنند وقتی عصبی ام و استرس دارم زیاد خودارضایی می کنم و خودارضایی برای من حکم مسکن را داره!
    لطفا اساتید راهنمایی کنید چکار کنم.  من که از این دکترها هیچوقت خیری ندیدم یا نمی فهمند یا تشخیص اشتباه می دهند!  (البته توهین نباشه به دکترهای خوب.. شاید مشکل از بدشانسی من باشه نه دکترها..)

2. orang3 نوشته است: سلام.

من هرچند وقت یکبار خودارضایی می کنم. چند ماه پیش بدلیل دردبیضه ها و ورم بیضه راستم به دکتر مراجعه کردم.. دکتر معاینه کرد و گفت مشکلی نیست و در مورد ورم بیضه هم گفت ما تا این حد ورم را اصلا ورم حساب نمی کنیم.. با اینکه ورم بیضه راستم کم بود ولی این برای من جواب قابل قبولی نبود چون قبلا هیچوقت بیضه هایم ورم نداشت. مدتی بعد درد بیضه ها خوب شد ولی همچنان همان مقدار کم ورم هیچوقت خوب نشد و از همه مهمتر تفاوت من قبل و بعد از این ماجراست که برای مثال قبلا اگر خودارضایی می کردم این حس را داشتم که می توانم تا چند مرتبه دیگر هم اینکار را تکرار کنم.. گرچه این کار را هیچوقت نمی کردم ولی منظورم حس سلامتی بعد از خودارضایی است که دیگر خبری از آن حس نیست.. الان اگر خودارضایی کنم احتمالا تا دو روز دیگر توانایی تکرار نخواهم داشت.. یا اینکه حس می کنم آبی وجود نداره یا بدلیل فشاری که چه روی بیضه ها چه اعصاب سرم حس می کنم از اینکار منصرف خواهم شد و چند روزی طول می کشه تا حس کنم توانایی دارم...
    چیزهایی که گفتم خواستم پیش زمینه ای درباره مشکلم داده باشم و الان چند روزی است که علاوه بر داشتن مشکلات قبلی که هیچوقت حل نشد مشکل جدیدی هم اضافه شده!
    چند روزی است که هم تحریکم سخت تر شده و هم اینکه وقتی بطور کامل تحریک می شوم قسمت انتهایی که بیضه ها را به پا وصل می کنه (ببخشید اسمش را نمی دانم) درد می گیره (خود بیضه ها درد نمی کنند قسمت وصل کننده بیضه به بدن درد می گیره) و در لحظه ای که باید منی خارج شود انگار همان لحظه راه خروج بسته می شه و حس که به من القا میشه اینه که اصلا آبی وجود نداره که خارج بشه. مثل شیر آبی که باز کنی ولی آب قطع باشه!
    علتش استرس و مشکل عصبی و اینها هم نیست چونکه من برعکس همه که اینجور مشکلات را عامل مطرح می کنند وقتی عصبی ام و استرس دارم زیاد خودارضایی می کنم و خودارضایی برای من حکم مسکن را داره!
    لطفا اساتید راهنمایی کنید چکار کنم.  من که از این دکترها هیچوقت خیری ندیدم یا نمی فهمند یا تشخیص اشتباه می دهند!  (البته توهین نباشه به دکترهای خوب.. شاید مشکل از بدشانسی من باشه نه دکترها..)

سلام
    دوست عزیز بنده اطلاعات زیادی راجع به سوالتون ندارم که جواب را بدم فقط میخواستم عرض کنم فکر نمیکنید مشکلات فعلی که براتون پیش اومده بخاطر خودارضایی زیاد باشه؟ یعنی از عوارض اون باشه...بنده پیشنهاد میکنم با یک مشاور در این زمینه موضوع را در میان بذارید...شاید مشکلتون ریشه روحی روانی یا عصبی داشته باشه و اگر از اون لحاظ درمان بشه این مشکلات هم خودبخود رفع بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوستان چون ارسال مطلب بسته شده بود خواستم اینجا مشکلم رو بگم.
    من تو تابستون تقریبا یک ماه و نیم فیلم های مستحجن و به اصطلاح پورنو رو میدیدم ولی نمیدونستم که باید بعد از دیدن این فیلمها با الت تناسلیم بازی کنم تا منی خارج بشه
    بعد از مدتی احساس کردم الت تناسلیم دچار درد شده و نمیفهمیدم چرا
    پس از دوماه فهمیدم که باید با الت تناسلیم بازی کنم تا منی خارج بشه و دلیل درد هم همین بوده.
    من یکروز اینکارو کردم ومنی ازم خارج شد و لحظه ای که منی ازم خارج شد درد شدیدی به بیضه هام وارد شد انگار زیر فشار قرار گرفتند.
    من برای اینکه ببینم دلیلش چی بوده و درست میشه یا نه یکبار دیگه در هفته بعدش اینکارو انجام دادم و باز هم دیدم درد به همون شکل هست.
    پریشب حس کردم بیضه هام بشدت درد میکنه و بعضی وقتها دردش کم بعضی وقتها بیشتر و بعضی وقتها قطع میشه بخصوص وقتی دراز کشیدم درد زیادی دارم از یکنفر پرسیدم علتشو و اون گفت احتمالا اب بدنم کم شده و اینروز ها هم خیلی لاغر تر و ضعیف تر شدم ولی من فکر نکنم بخاطر اب بدنم باشه
    من واقعا نگرانم از این موضوع خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید

4. برای اینکه خیالت از این مشکل راحت بشه میتونی بری پیش دکتر اورولوژی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام من يك سوال داشتم
    صبح با رويايى در خواب بيدارشدم و داشتم ارضا ميشدم اما جلوى خودم رو گرفتم و نزاشتم در خواب انزال بشم حالا ضرر داره بايد خارجش كنم؟ ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید