شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موهای زاید صورت، روی لب و زیر چانه

1. با سلام .من یه دختر 17 ساله هستم از 14 سالگی متوجه شدم که تنبلی تخمدان و کیست دارم .برا مدتی قرصای اسپرونالاکتون و پروژسترون مصرف میکردم .رفته رفته هم موهای زایدم خیلی بیشتر شد مخصوصا تو صورتم و زیر چانه ام اوایل چندتا موی زبر داشتم ولی وقتی قیچی کردم خیلی تشدید شدن الان وضع موهای زبر صورتم خیلی وحشتناکه رفتم واسه لیزر دکتر گف که باید صورتتو تیغ بندازی ولی من مدرسه میرم نمی تونم این کارو بکنم هم گیر میدن هم وقتی موهام رشد کنه مورد تمسخر قرار میگیرم واسه همین نرفتم لیزر .من باید چیکار کنم؟؟؟ موهام خیلی زبرن خیلی اذیت میشم هرچیم میکنم زبر تر میشن.من نمی تونم موهامو کاملا یه جا بردارم چون تو شهرستانیم واینجا اولا مدارس خخیلی گیر میده دوما دختر تا شوهر نکرده نباید بند بندازه.یه مدتیه موهای روی لبم هم خیلی تیره شدن.راهنماییم کنین لطفا

2. m7769 نوشته است:
    با سلام .من یه دختر 17 ساله هستم از 14 سالگی متوجه شدم که تنبلی تخمدان و کیست دارم .برا مدتی قرصای اسپرونالاکتون و <a>پروژسترون</a> مصرف میکردم .رفته رفته هم موهای زایدم خیلی بیشتر شد مخصوصا تو صورتم و زیر چانه ام اوایل چندتا موی زبر داشتم ولی وقتی قیچی کردم خیلی تشدید شدن الان وضع موهای زبر صورتم خیلی وحشتناکه رفتم واسه لیزر دکتر گف که باید صورتتو تیغ بندازی ولی من مدرسه میرم نمی تونم این کارو بکنم هم گیر میدن هم وقتی موهام رشد کنه مورد تمسخر قرار میگیرم واسه همین نرفتم لیزر .من باید چیکار کنم؟؟؟ موهام خیلی زبرن خیلی اذیت میشم هرچیم میکنم زبر تر میشن.من نمی تونم موهامو کاملا یه جا بردارم چون تو شهرستانیم واینجا اولا مدارس خخیلی گیر میده دوما دختر تا شوهر نکرده نباید بند بندازه.یه مدتیه موهای روی لبم هم خیلی تیره شدن.راهنماییم کنین لطفا

سلام
    دوست خوبم فعلا بهترین راه حل برای خلاص شدن از شر موهای زاید لیزر هست...پیشنهاد میکنم تابستون زمانی که مدرسه ها تعطیلند این کار را انجام بدید...با اولین جلسه لیزر تاثیرش را خواهید دید.

3. الان نزدیک 8 جلسه اس رفتم لیزر ولی تاثیری تقریبا نداشته دکتر میگه تا زمانی کیستت رفع نشده موهای زائد هم رفع نمیشه.و اینکار فقط بعد ازدواج و زایمان رفع میشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید