شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداري دختر باكره با پيشاب

1. باسلام سوالي داشتم
    من ٢هفته پيش با نامزدم رابطه داشتم و اون زمان دوران تخمك گذاري من بوده و چون من دخترم رابطه ما از طريق دخول انجام نشده همچنيراب منى همسرم داخل دستمال خالي شد من ميترسم باپيشاب ايشون حامله بشم وچون خيلي استرس دارم ٣روزه پريودم عقب افتاده همچينين ديروز بي بي چك كرفتم و جوابش منفي بود سوالايي ك من دارم اينه
    ١-ايا باشرايطي ك گفتم احتمال بارداري هست؟؟
    ٢-جواب بي بي چك بعد ٢هفته از رابطه درسته؟؟؟
    ٣-استرس واضطراب ممكنه دوره قاعدگى رو چقدر عقب بندازه نهايت؟؟
    باتشكر

2. azad2017

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقای دکتر.
    من خیلی استرس دارم لدفا جوابمو بدین
    من روز ماه پیش به فاصله دو هفته دوبار پریود شدم.یعنی ۳ اردیبهشت آخرین شروع پریودم بود.تقریبا دو هفته پیش با نامزدم رابطه جنسی داشتم ولی نه با دخول آلت
    من فک کنم پردم ارتجاعیه.نامزدم با انگشت فرو میکرد تو واژنم و منم کولیتوریسمو میمالیدم.
    من هنوز پریود نشدم.خیلی میترسم.حواسمون بود آلتامون برخورد نکنه.ایشون هم اصلا نزدیک من ارضا نشد.ولی از یه چیز میترسم.
    من آلت نامزدمو میمالیدم.ولی دستم خیس نشده بود.بعد چند دقیقه زدم به کولیتوریسم.
    چکار کنم؟خیلی میترسم هنوز پریود نشدم.چقدر وضعیتم خطرناکه؟میترسم آزمایشم بدم
    تورو خدا جوابمو زود بدین دارم میمیرم

3. v_hassanpour نوشته است: باسلام سوالي داشتم
    من ٢هفته پيش با نامزدم رابطه داشتم و اون زمان دوران تخمك گذاري من بوده و چون من دخترم رابطه ما از طريق دخول انجام نشده همچنيراب منى همسرم داخل دستمال خالي شد من ميترسم باپيشاب ايشون حامله بشم وچون خيلي استرس دارم ٣روزه پريودم عقب افتاده همچينين ديروز بي بي چك كرفتم و جوابش منفي بود سوالايي ك من دارم اينه
    ١-ايا باشرايطي ك گفتم احتمال بارداري هست؟؟
    ٢-جواب بي بي چك بعد ٢هفته از رابطه درسته؟؟؟
    ٣-استرس واضطراب ممكنه دوره قاعدگى رو چقدر عقب بندازه نهايت؟؟
    باتشكر

سلام
    1. خیر
    2. بله
    3. نمیتوان دقیق مشخص کرد هر چه استرس و اضطراب بیشتر بشه به تعویق افتادن قاعدگی بیشتر میشه ممکنه تا دو هفته هم به تعویق بیفته.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. azad2017 نوشته است: سلام آقای دکتر.
    من خیلی استرس دارم لدفا جوابمو بدین
    من روز ماه پیش به فاصله دو هفته دوبار پریود شدم.یعنی ۳ اردیبهشت آخرین شروع پریودم بود.تقریبا دو هفته پیش با نامزدم رابطه جنسی داشتم ولی نه با دخول آلت
    من فک کنم پردم ارتجاعیه.نامزدم با انگشت فرو میکرد تو واژنم و منم کولیتوریسمو میمالیدم.
    من هنوز پریود نشدم.خیلی میترسم.حواسمون بود آلتامون برخورد نکنه.ایشون هم اصلا نزدیک من ارضا نشد.ولی از یه چیز میترسم.
    من آلت نامزدمو میمالیدم.ولی دستم خیس نشده بود.بعد چند دقیقه زدم به کولیتوریسم.
    چکار کنم؟خیلی میترسم هنوز پریود نشدم.چقدر وضعیتم خطرناکه؟میترسم آزمایشم بدم
    تورو خدا جوابمو زود بدین دارم میمیرم

سلام
    جای هیچ نگرانی نیبست...احتمال حاملگی در مورد شما کاملا منتفی هست.
    استرس را از خودتون دور کنید چون یکی از بزرگترین دلایل برای عقب افتادن قاعدگی هست.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید