شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پارگی بکارت و پیدا کردن دکتری برای ترمیم ،زمان ترمیم

1. سلام من یه دختر 16ساله ام ،چند وقت پیش یه چیزی اندازه مازیک رو داخل واژنم بردم عیچ خون ریزی نداشت اما حالا که نگاه میکنم احساس میکنم پاره شده و الانم خیلی ناراحتم،چون هیچ کس از این موضوع خبر نداره ،حالا هم نمیدونم چه کار کنم.کئوم شهر ها ،چه دکتری خوب از پس این کار برمیاد؟واقعا نگرانم چون الان نمیتونم اونو ترمیم کنم ،شاید 2سال دیگه ،ایا بعد از دو سال امکان ترمیم وجود داره؟اگه ادرس دکتری رو دارید بهم بدید لطفا.ایا به پدر و مادرم این موضوع رو بگم؟

2. سلام من دختری ۲۰ساله هستم که عفونت و التهاب واژن دارم و حدود ۶_۷ماه پیش هم رابطه نصف ونیمه با نامزدم داشتم به اینصورت که سرپا بودیم و الت ایشون به الت من ماساژ داده میشد ولی الت رو داخل نکردند.خودم هم گاها برای تمیز کردن عفونت یک اتگشتم را داخل واژن برده و و با اب شست و شو میدادم.ولی هیچوقت خون خارج نشد و درد هم احساس نکردم

یک هفته پیش برای معاینه بکارت به یک ماما مراجعه کردم و ایشون گفتن پرده ام پاره شده و اصرار داشتن به خاطر التهابی ک دارم در طی چند روز اخیر ابطه داشنه ام درصورتیکه التهاب ناشی از عفونت واژنم بوده حالا به نظر شما احتمال دارد پرده ام پاره باشه با اینکه من هیچ نزدیکی نداشتم؟ و ممکنه تشخیص ایشون اشتباه باشه؟خیلی نگرانم ممکنه اینده ام به هم بخورد

3. baran7575 نوشته است: سلام من دختری ۲۰ساله هستم که عفونت و التهاب واژن دارم و حدود ۶_۷ماه پیش هم رابطه نصف ونیمه با نامزدم داشتم به اینصورت که سرپا بودیم و الت ایشون به الت من ماساژ داده میشد ولی الت رو داخل نکردند.خودم هم گاها برای تمیز کردن عفونت یک اتگشتم را داخل واژن برده و و با اب شست و شو میدادم.ولی هیچوقت خون خارج نشد و درد هم احساس نکردم

یک هفته پیش برای معاینه بکارت به یک ماما مراجعه کردم و ایشون گفتن پرده ام پاره شده و اصرار داشتن به خاطر التهابی ک دارم در طی چند روز اخیر ابطه داشنه ام درصورتیکه التهاب ناشی از عفونت واژنم بوده حالا به نظر شما احتمال دارد پرده ام پاره باشه با اینکه من هیچ نزدیکی نداشتم؟ و ممکنه تشخیص ایشون اشتباه باشه؟خیلی نگرانم ممکنه اینده ام به هم بخورد

سلام
    ممکنه تشخیص اشتباه بوده باشه...پیشنهاد میکنم حتما توسط چند پزشک متخصص زنان ( نه ماما ) معاینه بشید و نتیجه را مقایسه و بررسی کنید...به هر پزشکی که قراره معاینتون کنه در مورد التهاب و عفونت واژن حتما شرح دهید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. fhgcgchh نوشته است: سلام من یه دختر 16ساله ام ،چند وقت پیش یه چیزی اندازه مازیک رو داخل واژنم بردم عیچ خون ریزی نداشت اما حالا که نگاه میکنم احساس میکنم پاره شده و الانم خیلی ناراحتم،چون هیچ کس از این موضوع خبر نداره ،حالا هم نمیدونم چه کار کنم.کئوم شهر ها ،چه دکتری خوب از پس این کار برمیاد؟واقعا نگرانم چون الان نمیتونم اونو ترمیم کنم ،شاید 2سال دیگه ،ایا بعد از دو سال امکان ترمیم وجود داره؟اگه ادرس دکتری رو دارید بهم بدید لطفا.ایا به پدر و مادرم این موضوع رو بگم؟

سلام
    دوست خوبم برای خودت منفی بافی نکن...شما نمیتونی تشخیص بدی پرده هنوز سالمه یا آسیب دیده....بهتره کار را به کاردان بسپاری و حتما توسط پزشک زنان معاینه بشی...اگر پرده ات حلقوی باشه اون جسم که اندازه ماژیک بوده احتمال داره از سوراخ پرده رد شده باشه و آسیبی نزده باشه...در هر صورت باید اول معاینه بشی تا وضعیتت مشخص بشه...اگر کسی را داری که در این زمینه میتونه کمک و راهنماییت کنه بهتره باهاش در میون بذاری.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید