شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3   

پرده بکارت - سوالات شایع و جواب

1. سلام من ٢٠ سالمه و تقريبا از ١٣ ١٤ سالگي خود ارضايي ميكردم گاهي با انگشت گاهي با شي ولي اكثرا اگه با شي خودارضايي ميخواستم بكنم از رو شورت و كمتر پيش ميومد كه با يه شي از روي خود اندام تناسليم خود ارضايي كنم ؛ و اصلا وارد واژن و دخول نداشتم ؛ كه يه روز بعد خودارضاييم اخيرا ديدم ك شورتم خونيه البته نه دردي داشتم نه چيزي و البته يه هفته قبل پريودم تموم شد ميخوام بدونم كه ايا ممكنه پرده بكارتم پاره شده باشه باوجود اينكه خودارضاييم كاملا سطح پوست بوده و اينكه ميگن پرده ٣٠ سانت دور تر از سطح پوسته باز احتمالش هست؟ يا لكه هاي بعد پريوده چون شنيدم تو بهار بعضي وقتا اين اتفاق ميفته؛ واقعا نگرانم اگه ميشه زودتر جواب بديد ممنونم

2. Titili نوشته است: سلام من ٢٠ سالمه و تقريبا از ١٣ ١٤ سالگي خود ارضايي ميكردم گاهي با انگشت گاهي با شي ولي اكثرا اگه با شي خودارضايي ميخواستم بكنم از رو شورت و كمتر پيش ميومد كه با يه شي از روي خود اندام تناسليم خود ارضايي كنم ؛ و اصلا وارد واژن و دخول نداشتم ؛ كه يه روز بعد خودارضاييم اخيرا ديدم ك شورتم خونيه البته نه دردي داشتم نه چيزي و البته يه هفته قبل پريودم تموم شد ميخوام بدونم كه ايا ممكنه پرده بكارتم پاره شده باشه باوجود اينكه خودارضاييم كاملا سطح پوست بوده و اينكه ميگن پرده ٣٠ سانت دور تر از سطح پوسته باز احتمالش هست؟ يا لكه هاي بعد پريوده چون شنيدم تو بهار بعضي وقتا اين اتفاق ميفته؛ واقعا نگرانم اگه ميشه زودتر جواب بديد ممنونم

دوست عزیز باید حتما معاینه حضوری شوید تا مشخص بشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    یه دختر 19 ساله هستم خودارضایی داشتم یه مدتی به دلیل ناآگاهیم چندبار انگشتمو داخل بدنم کردم بعد از ارضا شدن فقط دلم درد میگرفت بعد که ضررشو فهمیدم از یه خانومی خواستم معاینم کنه و معاینه کرد گفت پردم حلقویه و سالمه اسیبی ندیده بعد از اون فقط مالش معمولی بوده ایا پردم پاره شده یا اسیب دیده؟
    بعد دور ورودی واژنم یه حالت لبه های کوچیک شبیه لبه های بزرگ بدن هست فقط نازک تر و کوچیک تر اون چیه؟ شنیدم پرده پاره میشه ورودی واژن این شکلی میشه ایا پاره شده پردم ؟
    ممنون میشم جوابمو بدین.

4. shima122 نوشته است: سلام
    یه دختر 19 ساله هستم خودارضایی داشتم یه مدتی به دلیل ناآگاهیم چندبار انگشتمو داخل بدنم کردم بعد از ارضا شدن فقط دلم درد میگرفت بعد که ضررشو فهمیدم از یه خانومی خواستم معاینم کنه و معاینه کرد گفت پردم حلقویه و سالمه اسیبی ندیده بعد از اون فقط مالش معمولی بوده ایا پردم پاره شده یا اسیب دیده؟
    بعد دور ورودی واژنم یه حالت لبه های کوچیک شبیه لبه های بزرگ بدن هست فقط نازک تر و کوچیک تر اون چیه؟ شنیدم پرده پاره میشه ورودی واژن این شکلی میشه ایا پاره شده پردم ؟
    ممنون میشم جوابمو بدین.

سلام
    دوست عزیز شما جهت رسیدن به سوالتون باید حتما به متخصص مراجعه کنید تا معاینه شوید

5. با سلام
    مدتی هست ازدواج کردم  دقیقا بعد از باز کردن لبه های واژن همسرم( البته در قسمت پایین مهبل لبه های خارجی کاملا به هم چسبیده نیست و در بعضی مواقع حدود نیم سانت فاصله دارد)  در همان اول یک لایه سفید رنگی تقریبا تکه ای کوچک و  حالت برجسته مانند مشاهده شد که مشخص بود کاملاچسبیده نیست و مثل اینکه قابل تکان خوردن است  ولی دست نزدم  و یک موقع که همرسم به پهلو بود و پاها به داخل بدن جمع بود از پشت  باز کردم و نگاه کردم دقیقا اون لایه مقداری کنار بود و و سوراخی دیده میشد البته بعد از اون هر کار کردم دوباره نتونستم او حالتی که لایه کنار رفته و سوراخی مشخص بود راببینم .  و همسرم اشاره کرده بود که وقت طهارت اون لایه را دست زده وبا اب مالش و شستشو میدهد خواستم ببنیم اون لایه پرده بکارت بوده؟ و یک حالت طبیعی هست؟  و ایا سالم هست ؟و ممکن هست اون شستشو اسیب زده باشد یا بزند؟یا خیر ممنون

6. سلام ممنون که سوالمو جواب میدید خیلی لطف میکنید یه سوال خودارضایی باعث میشه پرده اسیب ببینه اگر چیزی داخل نشه و فقط پاها روی هم باشن امکان پارگی و چیز دیگه هست ممنون میشم جواب سوالمو بدید
    ببخشید یه سوال دیگه هربارخودارضایی میکردم زیر شکمم درد میگرفت و سوز داشتم احساس میکنم یکی از یکی  دیگه بزرگتر باشه علتش چیه ممنون میشم کمکم کنید

7. hadimd

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    پرده بكارت فقط در صورت برخورد يك جسم خارجي با اون آسيب مي بينه در صورتي كه چيزي وارد واژن نكرده باشين آسيب نديده

8. سلام من ۲۱ سالم هست و زمانی که ۱۲ سالم بود از روی کنجکاوی که با دیدن ناخواسته یک فیلم ناجور با فرو بردن انگشتم در واژن فردا ی اون شب خون ریزی داشتم که به مادرم گفتم که خون ریزی دارم فکر کردن پریود شدم برای بار اول و خودم هم اون زمان اطلاعاتی راجب پرده و خون ریزی و غیره نداشتم...از اون زمان حدود ۱۰ سال میگذره و من هیچ رابطه ای تجربه نکردم و در خانواده کاملا مذهبی هستم و نمیتونم موضوع را به مادرم بگم و نمیدونم باید چیکار کنم و بسیار احساس سردرگمی و یاس دارم...

9. Hasti7444 نوشته است: سلام من ۲۱ سالم هست و زمانی که ۱۲ سالم بود از روی کنجکاوی که با دیدن ناخواسته یک فیلم ناجور با فرو بردن انگشتم در واژن فردا ی اون شب خون ریزی داشتم که به مادرم گفتم که خون ریزی دارم فکر کردن پریود شدم برای بار اول و خودم هم اون زمان اطلاعاتی راجب پرده و خون ریزی و غیره نداشتم...از اون زمان حدود ۱۰ سال میگذره و من هیچ رابطه ای تجربه نکردم و در خانواده کاملا مذهبی هستم و نمیتونم موضوع را به مادرم بگم و نمیدونم باید چیکار کنم و بسیار احساس سردرگمی و یاس دارم...

سلام
    دوست خوبم امکان اینکه با فروبردن انگشت پرده شما آسیب دیده باشه وجود داره اما اون خونریزی فرداشبش نمیتونه بخاطر پارگی بکارت باشه چون خونریزی بکارت همون لحظه پارگی از واژن میاد بیرون و در حد چند قطره هم هست....مطمئنا اون خونریزی دلیل دیگری داشته شایدم آغاز بلوغ جنسی و قاعدگی شما بوده...در هرصورت باید توسط پزشک زنان معاینه بشید تا وضعیت مشخص بشه...با ناامیدی کاری از پیش نمیبرید غیر از اینکه زندگی را به کام خودتون تلخ میکنید...اگر فرد مورد اعتمادی در منزل یا اقوام یا دوستان دارید که باهاش راحت هستید موضوع را باهاش در میون بذارید تا راهنمایی و کمکتون کنند.

10. سلام ببخشيد من به تازگي عقد كردم و با همسر رابطه برقرار كرديم آلت ايشون با شدت يهو خورد نميدونم داخل رفت يا نه اما درد بدي گرفت و بد كه دست زدم خوني شد دستم مقداري خون اومد اما بد ١ساعت دوباره ديدم كه خون بيشتر شده يكم لخته هم شد ايا پرده پاره شده؟

11. Negar0 نوشته است: سلام ببخشيد من به تازگي عقد كردم و با همسر رابطه برقرار كرديم آلت ايشون لاش ميخواست بزاره اما با شدت يهو خورد نميدونم داخل رفت يا نه اما درد بدي گرفت و بد كه دست زدم خوني شد دستم مقداري خون اومد اما بد ١ساعت دوباره ديدم كه خون بيشتر شده يكم لخته هم شد ايا پرده پاره شده؟

سلام
    اگه پریود نشدید ممکنه بکارتتون آسیب دیده باشه
    بهتره جهت اطلاع از این موضوع به متخصص زنان مراجعه کنید تا شما رو معاینه کنه

12. سلام خسته نباشید تروخدا راهنماییم کنید
    من ۲۳ سالمه تو سن ۱۸ سالگی با یه پسری دوست بودم و از رو سادگی و بچگی باهام رابطه جنسی برقرار کرد هیچ دخولی صورت نگرفت اما سر آلتش یه ضربه خورد به سر واژن من که یه ذره درد گرفت و بعد خون اومد میخواستم بپرسم که الان چی شده یعنی الان پرده من سالمه یا ندارم یا چی ؟
    تروخدا راهنماییم کنید من دیگه الان سن ازدواجمه و خیلی نگرانم دیگه نمیدونم چیکار کنم.😔

این موضوع رو من 5سال دارم به دوش میکشم و روزی نشده که بهش فکر نکنم از عذاب وجدان دارم میمرم خواهش میکنم کمک کنید.
    خواهش میکنم کمک و راهنماییم کنید اگر خدایی نکرده مشکلی پیش اومده باشه باید چیکار کنم چجوری باید درستش کنم آخه؟؟؟

13. Faprg نوشته است: سلام خسته نباشید تروخدا راهنماییم کنید
    من ۲۳ سالمه تو سن ۱۸ سالگی با یه پسری دوست بودم و از رو سادگی و بچگی باهام رابطه جنسی برقرار کرد هیچ دخولی صورت نگرفت اما سر آلتش یه ضربه خورد به سر واژن من که یه ذره درد گرفت و بعد خون اومد میخواستم بپرسم که الان چی شده یعنی الان پرده من سالمه یا ندارم یا چی ؟
    تروخدا راهنماییم کنید من دیگه الان سن ازدواجمه و خیلی نگرانم دیگه نمیدونم چیکار کنم.😔

این موضوع رو من 5سال دارم به دوش میکشم و روزی نشده که بهش فکر نکنم از عذاب وجدان دارم میمرم خواهش میکنم کمک کنید.
    خواهش میکنم کمک و راهنماییم کنید اگر خدایی نکرده مشکلی پیش اومده باشه باید چیکار کنم چجوری باید درستش کنم آخه؟؟؟

سلام
    جواب سوالتون رو فقط با معاینه حضوری می تونید دریابید

14. سلام وقت بخیر.ببخشید یک سوال خیلی مهم داشتم من دوسال پیش جراحی ترمیم بکارت انجام دادم اما بخاطر دوران نقاهت دوتا از بخیه هام باز شده بود و دوتاش جوش خورده بود.بعد این دوسال من معاینه هم نرفتم.الان دارم ازدواج میکنم خواستم بدونم اینکه برم معاینه و مشخص میشه که عمل انجام دادم به خانوادم چیزی میگن؟واینکه ایا بهم گواهی میدن؟چکار باید انجام بدم

15. با سلام. من مجرد هستم و  دچار خارش مقعد بودم و از روی شلوار با انگشت شروع به خاروندن مقعد کردم. انقدر شدت خارش زیاد بود که دستم را جابجا می کردم و متوجه نبودم که انگشتم را دقیقا کجا فرو میکنم و میخارونم. شلوار هم نازک و نخی بود.بعد که به دستشویی رفتم روی لباس زیرم خون مشاهده کردم و الان دو روز است خونریزی کمی دارم که از میزان خونریزی پریودی کمتر است و فقط در حدی است که لباس زیرم را کثیف می کند.به هنگام شستن هم لخته خون ازم خارج می شود. الان نزدیک زمان پریودی من هم نیست. آیا امکان این وجود دارد که بکارتم پاره شده باشد؟ اگر خون بخاطر ایجاد زخم در ناحیه مقعد بود باید سوزش حس می کردم ولی هیچ سوزشی که نشانه زخم شدن باشد حس نمیکنم. من خیلی نگران هستم که برای بکارتم اتفاقی افتاده باشد. اگر بکارتم بخاطر ورود انگشتم پاره شده باشد دیگر در زمان ازدواج خونریزی نخواهم داشت؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 10
رفتن به صفحه :    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید