شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2   

پرده بکارت - سوالات شایع و جواب

1. سلام خواهش میکنم سوال منو جواب بدین؟خودارضایی داشتم وبالای پردم پارس یعنی قسمت بالای ورودی واژنم ایا  بکارتم سالمه؟توروخداجواب بدین

2. elham20oo نوشته است: سلام خواهش میکنم سوال منو جواب بدین؟خودارضایی داشتم وبالای پردم پارس یعنی قسمت بالای ورودی واژنم ایا  بکارتم سالمه؟توروخداجواب بدین

سلام
    اگه چیزی وارد واژن نکردید بکارت سالمه
    معاینه بکارت باید توسط متخصص صورت بگیره

3. سلام خسته نباشید .من  یه دختر 16 ساله ام ک تا الان حدود سه یا چهار بار خودارضایی کردم اما الان ترکش کردم در خودارضایی هم انگشتم بطور کامل وارد واژنم کردم و شیئی ب اندازه ی قطر یک غلط گیر با طول حدود 10سانت وارد واژنم کردم اما هیچ درد و خونریزی ای نداشتم خودم فکر میکنم پرده ی بکارتم اسیب دیده اما ممکنه پرده بطور کامل پاره شده باشه ؟ من تا الان هیچ رابطه ای نداشتم ممکنه اگه الان پرده آسیب دیده باشه بعد موقع رابطه ی جنسی خونریزی ای داشته باشم؟
    اولین بار انگشتم رو وادو واژنم کردم اما هیچ مانعی جلوی ورود انگشتم ب واژنم وجود نداشت .قبل از خود ارضاییم بعضی وقتی ک مینشستم ب واژنم فشار میومد ممکنه قبل از خود ارضایی در اثر همین فشاری ک ب واژنم وارد میشده پرده پاره شده باشه؟؟؟

4. mina_hmd نوشته است: سلام خسته نباشید .من  یه دختر 16 ساله ام ک تا الان حدود سه یا چهار بار خودارضایی کردم اما الان ترکش کردم در خودارضایی هم انگشتم بطور کامل وارد واژنم کردم و شیئی ب اندازه ی قطر یک غلط گیر با طول حدود 10سانت وارد واژنم کردم اما هیچ درد و خونریزی ای نداشتم خودم فکر میکنم پرده ی بکارتم اسیب دیده اما ممکنه پرده بطور کامل پاره شده باشه ؟ من تا الان هیچ رابطه ای نداشتم ممکنه اگه الان پرده آسیب دیده باشه بعد موقع رابطه ی جنسی خونریزی ای داشته باشم؟
    اولین بار انگشتم رو وادو واژنم کردم اما هیچ مانعی جلوی ورود انگشتم ب واژنم وجود نداشت .قبل از خود ارضاییم بعضی وقتی ک مینشستم ب واژنم فشار میومد ممکنه قبل از خود ارضایی در اثر همین فشاری ک ب واژنم وارد میشده پرده پاره شده باشه؟؟؟

ممکنه بکارت کامل از بین نرفته باشه و ممکن هم هست از بین رفته باشه. بدون معاینه نمی‌شه نظر داد ولی قطعاً آسیب دیده.
    این که با این اتفاق‌ها خون‌ریزی نداشته بعیده که با رابطه‌ی جنسی هم خون‌ریزی داشته باشه ولی احتمالش صفر نیست.
    فشار خارجی تأثیری روی بکارت نداره.

5. اقای دکتر ممنون از سایت خوب شما

دو سال پیش نامزدی داشتم ک ب هم خورد

ولی یکبار با فشار سر التشو میخواست داخل کنه که نزاشتم

و یک بار دوتا انگشتشو داخل کردن

در حد یک سر سوزن خون بیشتر ندیدم

چند وقت پیش رفتم پیش ماما گفتن یک اسیب کوچیک داره و پرده م حلقویه ولی خونریزی دارم

ولی گفتن ک ممکنه کسی خراشو نبینه

البته خودم نگاه کردم ی بریدگی کوچیک سمت راست هست

ایا ماما شک داشته یا واقعن اسیب دیده

اقای دکتر ممکنه بخاطر اون اسیب کوچیک برگه سلامت ندن؟

6. asal64914 نوشته است:
    اقای دکتر ممنون از سایت خوب شما

دو سال پیش نامزدی داشتم ک ب هم خورد

ولی یکبار با فشار سر التشو میخواست داخل کنه که نزاشتم

و یک بار دوتا انگشتشو داخل کردن

در حد یک سر سوزن خون بیشتر ندیدم

چند وقت پیش رفتم پیش ماما گفتن یک اسیب کوچیک داره و پرده م حلقویه ولی خونریزی دارم

ولی گفتن ک ممکنه کسی خراشو نبینه

البته خودم نگاه کردم ی بریدگی کوچیک سمت راست هست

ایا ماما شک داشته یا واقعن اسیب دیده

اقای دکتر ممکنه بخاطر اون اسیب کوچیک برگه سلامت ندن؟

خودتون امکان مشاهده و تشخیصش رو ندارید.
    ورود انگشت به معنی آسیب دیدنه. احتمالش هست که در معاینه آسیب‌دیدگی تشخیص داده نشه ولی این احتمال کمه. و با تشخیص آسیب‌دیدگی برگه‌ی سلامت داده نمی‌شه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. ممنونم
    ببخشید ی سوال دیگه دارم
    مامایی ک پیشش رفتم گفت میتونه قسمت اسیب دیده رو برداره و با سلول بنیادین و.. درستش کنه
    بعد ترمیم ممکنه باز تشخیص داده بشه؟

8. سلام
    ی سوال داشتم خدمتتون
    میخواستم بدونم آیا پزشک قانونی میتونه بعد از سالها رابطه حدودا ۳ یا ۴ سال رابطه دقیق تشخیص بده که پرده بکارت شخص از اول قبل از رابطه چه نوعی بوده؟
    اینو میدونم ک هر چند سال بگذره داشتن رابطه رو تشخیص میدن ولی اینکه نوع پرده قبل از رابطه بعد از سالها رابطه رو بتونن تشخیص بدن یا ن. اینو نمیدونم ممنون میشم جواب منم بدید...
  9. سلام،من دختری ۲۵ساله هستم.یکبار طی رابطه ای که داشتم آلت پارتنرم اشتباها وارد واژن شد البته نه بطور کامل.ولی سوزش رو حس کردم.بعد که به متخصص مراجعه کردم گفتن پردم از نوع حلقویه و تو قسمت ساعته ۳ دچاره پارگی شده و تا قسمتی جوش خورده.میخام بدونم آیا تو اولین رابطم با همسر آیندم باز هم پارگی رخ میده؟یا این حداکثرش بود...خیلی نگرانم.

10. Hasti777 نوشته است: سلام من دختری ۱۷ ساله هستم که چند باریبا دوس پسرم نزدیکی بدون دخول داشتم در حد فشار کم و خوردن
    ایا ممکن است به بکارت من اسیبی رسیده باشد؟؟؟
    لطفا جواب بدین چند روزه خیلی استرس دارم

سلام دوست عزیز. با توجه به اطلاعاتی که شما دادین احتمالش کمه.فشار در چه حدی بوده؟ خونی مشاهده نشده؟

11. سلام و عرض ادب
    من تازه ازدواج کردم ، از اولین رابطه جنسیمون هم یک هفته میگذره، بعد از بکارتم لکه بینی ، بعضن هم یکمی شدیدتر داشتم که احتیاج به استفاده از نوار بهداشتی نبود یعنی اونقدرا نبود و فقط نوار بهداشتی روزانه استفاده می کردم، روز دوم بعد از رابطه جنسیم به دکتر مراجعه کردم و گفتم خونریزیم هنوز ادامه داره و ایشون بدون معاینه گفتند نرماله ، بعد از روز سوم چون هنوز ادامه داشت(لکه بینی و بعضن چکیدن چند قطره خون داشتم) دوباره به یه دکتر دیگه مراجعه کردم که ایشون بعد از معاینه گفتن هیچ مشکلی وجود نداره و خونریزی آنچنانی نداری ، منم خیالم راحت شد ، بعد که دومین رابطه جنسیمون شد اون موقع هم خونریزی داشتم... بعدش دوباره لکه بینی که بعضن کم و بعضن زیاد میشه ، نکته ای که هست موقعی که دستشویی میرم انگار که زخم سر باز می کنه و خون تازه میچکه به خصوص وقتی برای دستشوییم مجبورم فشار وارد کنم ، انگار که ورودی واژنم زخمه(این جوری حس میکنم) حالا سوالم اینه که اگر به رابطه جنسیم ادامه بدم مشکلی پیش میاد؟ و اینکه چون این زخمه هی سر باز میکنه انگار ، نکنه عفونت کنه ؟ چه کار باید بکنم الان یه هفته گذشته تا کی این وضع ادامه داره؟ :huh:  :huh:

12. سلام
    میخوام بدونم اگر به احتمال دختری پرده بکارتشو دوخته باشه و شوهرش متوجه نشده باشه که دوخته یا نه بعد از یکسال پزشکه قانونی تشخیص میده که قبلا دخته شده یا نه لطفا اگه زودتر جوابشو بدین متشکر میشم و اینکه پزشکه قانونی فقط بااجازه دادگاه کاری میکنه یا نه

13. سلام من به زور بهم تجاوز شد و پارسال كه رفتم گفتن ارتجاعي هستم ، آلت به طور كامل وارد نشد و تا خواست وارد كنه كه نكرد من خون ازم اومد فردا صبحش كه دكتر رفتم گفت كه پرده دارم و مشكلي نديده فقط خونريزي كه زخم شده و اسم خاصي هم داشت كه گفت زخمي شده و بعد از دو و سه هفته خوب ميشه ! جاي نگراني نداشته باشم ؟ الان هفته دوم هست و در عادت ماهيانه هستم نميتونم برم چك كنم زخمم خوب شده يا نه و خيلي استرس دارم نميدونم بايد چيكار كنم ولي دكتر زنان همون روز گفت نگران نباش مشكلي تو ازدواج برات پيش نمياد ! يعني دفعه بعدي باز خونريزي رو دارم ؟

14. سلام ،سوالم من در مورد معاینه پرده بکارت هست،میخواستم ببینم میشه بدون صندلی مخصوص و چراغ تشخیص داد که پرده سالمه یا نه ؟البته منظورم اینه که دکتر این کارو انجام بده

15. M_z1366 نوشته است:
    سلام ،سوالم من در مورد معاینه پرده بکارت هست،میخواستم ببینم میشه بدون صندلی مخصوص و چراغ تشخیص داد که پرده سالمه یا نه ؟البته منظورم اینه که دکتر این کارو انجام بده

سلام
    خیر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 10
رفتن به صفحه :    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید