شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوزش و خارش پس از مصرف پماد

1. با سلام و خسته نباشید.من مدت دو سه ماه دائم سوزش و خارش در ناحیه مقعد داشتم که با خاروندن اون باعث ایجاد زخم میشدم که فک میکنم به خاطر یبوست و عادت بدی که داشتم یعنی گرفتن آب داخل مقعدم و فشار آوردن زیاد به هنگام مدفوع به خودم بود.اول به دکتر زنان مراجعه کردم که معاینه نکرد و پماد آنتی فیشر رو بهم داد که یه هفته تقریبا مصرف کردم ولی پوستم در اطراف مقعد به حالت قرمز در اومد و انگار که پماد به نحوی پوستم رو سوزونده بود تا هرجا از پوستم که کرم مالیده بود اینطور شده بود بعد به جراح داخلی مراجعه کردم که بعد از معاینه گفتن فیشره و بهم قرص مترونیدازول و پماد و شیاف آنتی هموروئید دادن که پماد رو هر هشت ساعت و شیاف رو دوازده ساعت  البته گاهی با تاخیر مصرف کردم اما حالا پوستم تا چند سانت اطراف مقعدم سیاه و خشک شده مثل زخمی که بر اثر سایش ایجاد بشه و بعد روش ببنده خیلی میسوزه و میخاره به هیچ وجه نمیتونم دیگه پماد رو بزنم به شدت اذیتم میکنه از هیدروکورتیزون یا روغن زیتون هم استفاده کردم و کمی ماساژ دادم اما به حدی سوزش و خارش گرفتم که هربار مجبور شدم برم بشورم.لطفا راهنماییم بکنید.به خصوص شب ها خیلی عذاب میکشم و داعم ددر حال لمس پوستم هستم با توجه به کارم و رشته ی تحصیلیم دائم مجبورم بشینیم و اینم هم مزید بر علت شده.ممنون میشم راهنماییم کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید