شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاخیر و بی نظمی در قاعدگی

1. با سلام و خسته نباشید

آقای دکتر من شش ماهه که عقد کردم و با همسرم رابطه جنسی دارم. ولی همیشه فقط از کاندوم استفاده میشه بعنوان جلوگیری. و از هیچ چیز دیگه ای برای جلوگیری از بارداری استفاده نکردم تا بحال.
    فقط در دو ماه اول ازدواج دو دفعه بخاطر شکی که داشتیم از قرص اورژانسی استفاده کردم. تا اینکه بعد دوماه که دیگه همه چی رو براه بود و من همسرم کاملا مراقب بودیم تا دیگه مجبور به استفاده از قرص نشم، بین فاصله سه هفته ای هر پریودیم ، من ی بار دیگم پریود شدم.یعنی سه بار پشت سر هم به فاصله یک هفته پاک بودن دوباره پریود شدم. بین این سه دفعه پریودی پشت سرهم ، دفعه اول سر موقع شدم. یک هفته پاک بودم و دوباره پریود شدم که بیموقع بود.ولی با عین حال بازم سر تاریخ اصلی دوباره پریودیم اومد. همچنین زمانیکه من اصلا پریود نبودم تخمدان هام درد میکرد .البته این اتفاق دقیقا زمانی بود که پدر بزرگ من در آبان ماه فوت کردن.
    بعد این ماجرا من خوب شدم ولی تقریبا یکی دوماه پیش به دکتر زنان رفتم و مشکلم گفتم.
    یک آزمایش خون دادم و یک سونوگرافی.
    دکتر بمن گفتند که دیگه اصلا از این قرص ها استفاده نکنم و همچنین گفتند که هورمون های بدن یکم بهم ریخته و اصلا جای نگرانی نیست و ی قرص بم دادن برای تنظیم .ولی من استفاده نکردم.
    من کاملا خوب شدم بدون اینکه قرص هارو مصرف کنم.
    همه پریودی هام همش سر وقت بوده تا الان. ولی این ماه من باید شنبه 12/21 پریود میشدم ولی هنوز نشدم با اینکه همه علائم رو دارم. دل درد . کمر درد. درد تخمدان.و.... ولی دائمی نیست. یعنی هی درد میگیره هی ول میکنه.
    خیلیییییییییییییییی نگرانم اقای دکتر.خواهش میکنم راهنماییم کنین. من و همسرم مطمئنیم منی وارد بدنم نشده. چون قبل از اومدن الت بیرون کشیده میشه و  بعد چند دقیقه میاد و کاملا داخل کاندوم ریخته میشه.
    دست کثیف و اصلا هیچی با من برخورد نکرده که حتی شک کنم حامله هستم.
    ولی از دکتر رفتن میترسم چون اصلا راضی به استفاده از قرص و آمپول ها نیستم. همه میگن از استرس توی عقد و اینکه خیلی چیزا تاثیر داره.

ممنونم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید