شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناتواني جنسي/ ريزش مو

1. با سلام!
    اينجانب يك بيمار ديابتي نوع دوم و تحت نظر پزشك هستم. داروهايي كه استفاده ميكنم عبارتند از: متفورمين، اتوراستاتين، اسپيرين، پيجيوم

به توصية يك اورولو‍ژيست شروع به استفاده از Erecto 100 (به ميزان نيم قرص در هر وعده) نموده ام. در همان بار اول -به خصوص در ناحية صورت- دچار گر گرفتگي شدم. ضمنا به لحاظ بينايي، نور مهتابي سفيد را متمايل به بنفش ميديدم. در چنين شرايطي:

1- آيا استفاده از اين قرص را ميتوانم ادامه دهم؟
    2-آيا اين قرص عوارض منفي -به ويژه روي بينايي- براي من به همراه ندارد؟
    3-در صورتي كه احساس كنم  نيم قرص در هر وعده كفايت نميكند،آيا استفاده از يك قرص كامل ميتواند مخاطره آميز باشد؟
    4-آيا هريك از داروهاي پيش گفته مي تواند منجر به ريزش مو شود؟

با سپاس پيشين

2. shahramsh نوشته است: با سلام!
    اينجانب يك بيمار ديابتي نوع دوم و تحت نظر پزشك هستم. داروهايي كه استفاده ميكنم عبارتند از: متفورمين، اتوراستاتين، اسپيرين، پيجيوم

به توصية يك اورولو‍ژيست شروع به استفاده از Erecto 100 (به ميزان نيم قرص در هر وعده) نموده ام. در همان بار اول -به خصوص در ناحية صورت- دچار گر گرفتگي شدم. ضمنا به لحاظ بينايي، نور مهتابي سفيد را متمايل به بنفش ميديدم. در چنين شرايطي:

1- آيا استفاده از اين قرص را ميتوانم ادامه دهم؟

سلام،
    شما دچار عارضه این دارو شده اید، یعنی فشار خون شما بالا رفته است، مصرف قرص را قطع و با پزشک خود مشورت نمایید.

shahramsh نوشته است: 2-آيا اين قرص عوارض منفي -به ويژه روي بينايي- براي من به همراه ندارد؟

مستقیما روی بینایی تاثیری ندارد ولی می تواند باعث افزایش فشار خون می شود که می تواند بر بینایی هم اثر بگذارد.

shahramsh نوشته است: 3-در صورتي كه احساس كنم  نيم قرص در هر وعده كفايت نميكند،آيا استفاده از يك قرص كامل ميتواند مخاطره آميز باشد؟

با توجه به اینکه عارضه هم در شما داده است به هیچ وجه میزان دارو را افزایش ندهید. برای ادامه مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.

shahramsh نوشته است: 4-آيا هريك از داروهاي پيش گفته مي تواند منجر به ريزش مو شود؟
    با سپاس پيشين

خیر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید