شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با لباس زیر خیس و پیشاب

1. با سلام و خسته نباشی  من با نامزدم  نزدیکی داشتیم ولی نامزدم اصلا شورتشو در نیاورد  منمهمینطور با لباس زیر  بودم و همیدگر رد میمالیدیم  و التها رو مالیدیم به هم همین طور ک شورت  داشتیم  و من اینجوری ارضا نشدم  ارضا شذنم با سینه ها بود و ریختم رو سینه هاش  ایا احتمال بارداری هشت؟ ؟؟؟؟؟ببخشید اگ میشه سریع تر ج بدید  در ضمن شورت منم یکم خیس شده بود بحاطر پیشاب  امکان بارداری هست؟؟؟ دارم میمیرم  زودتر اگ میشه ج بدید

2. سلام من ٢٧ سالمه هفته ي پيش با نامزدم رابطه داشتم اما دخول صورت نگرفت ولي دست من آغشته به پيشاب بود و اون رو به واژنم زدم.بعدش نگران شدم و ٤ تا قرص Ld مصرف كردم ولي چون دل درد شديدي گرفتم ١٢ ساعت بعد قرص مصرف نكردم امروزم موعد پريودم بوده اما نشدم خيلي نگرانم ايا احتمال بارداري هستش؟؟

3. سلام من ۲ماه پیش با همسرم نزدیکی داشتم ماه پیش ب موقع پریود شدم  این ماه هم سرموقع پریود شدم ولی در حد لکه بینی بود ۳ روز در حد لکه های کمرنگ بودو بعدهم قطع شدحالت تهوع هم دارم لرزش های کمی هم زیر دلم احساس میکنم احتمال بارداری هست؟

4. سلام
    من چند روز پیش با همسرم  رابطه داشتم دخول صورت نگرفت ولی اب همسرم لای پام ریخت من ۲۴ساعت بعدش دوتا قرص اچ دی خوردم ولی خیلی معده درد گرفتم ۲۴ساعت بعدش دوباره دوتا قرص خوردم لان خیلب نگرانم ایا واقعت بدون دخول امکان بارداری هست  من چطور میتونم مطمین بشم که بارداری صورت نگرفته

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام و خسته نباشيد دكتر صادقي عزيز من تازه وارد سايت شدم دكتر من آخرين روز پريوديم ٣٠دي ماه بود و تا ٥بهمن ماه طول كشد و من روز ١٢بهمن ماه با دوستم به رابطه بدون هيچ گونه دخولي داشتم يعني درحد ارضا شدن با مالش اول من داشتم اونو ارضا ميكردم كه دس ار ارضا شدن كشيد و منو ارضا كرد (هنوز ارضا نشده بود)بعد از ارضا شدن من و گذشت يك ساعت دوستم ارضا شد من از اين كه اون موقع كه منو ارضا ميكرد نكنه دستش با آلتش برخورد كرده باشه خيلي ميترسم با اسن كه گفتم اصلا ارضا نشده بود و بعد اين كه بعد از ارضا شدن دوستم من دستم رو دو دفعه با آب مايع دستشويي شستم از اون موقع به بعد ديگه پريود نشدم و واقعا ميترسم خيلي
    واقعا نياز دارم به جوابتون
    مننون ميشم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید