شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان عفونت ادراری و سوزش ادرار

1. سلام خدمت اساتید محترم
    من چند وقت پیش به دلیل رابطه جنسی دچار عفونت ادراری شدم و با خوردن انتی بیوتیک خوب شدم
    ولی متاسفانه با وجود رعایت بهداشت و کاندوم دوباره سوزش ادرار گرفتم و کلیه سمت چپم هم کمی سوزش و درد دارم چون یک سال پیشم سنگ داشتم و عمل کردم ایا سوزشم رابطه داره با کلیم دکتر که رفتم یه دکتر عالی گفت شما باید استرستا کم کنی چون پانیک اتک هم داشتم سر مساءل عصبی الان خداراشکر اتکم خوب شده ولی متاسفانه دیروز که رفتم دستشویی دوباره از ادرارم مایع سفید رنگ مخاطی دیدم زرد و بد بو نبود فقط سفید و مخاطی بود خیلی استرسم زیاد شده و سوزشم بیشتر تورو خدا بگید چیکار کنم هر بار م ازمایش ادرار داد م گفتن خوبه مشکلی نیست انتی بیوتیک دادن . من باید چیکار کنم ممنونم عزیزان

2. شربت اکیناسه شرکت زردبند رو از عطاری یا داروخونه بخر و طبق توضیحات روش بخور خوب میشی. یه آنتی بیوتیک طبیعی بدون عارضه و با اثر فوق العاده... این شربت سیستم ایمنی بدن رو به شدت تقویت میکنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید