شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشاوره اچ ای وی

1. با سلام
    آیا بعد از رفتار پر خطر در فاصله 5 ماه الایزا در بیمارستان میلاد در مورد اچ ای وی و هپاتیت بی و سی معتبر است؟
    هپاتیت بی انتی ژن و آنتی بادی بوده است و هپاتیت سی و اچ آی وی یک و دو آنتی بادی
    در ضمن من در 5 ماه گذشته حدود 5 بار آفت های پراکنده ولی هر بار فقط یک آفت در زبان داشته ام و 5 روزه هم خوب شده
    خستگی و درد عضلانی دارم
    گلو درد و در در ناحیه لنفاوی های بالا تنه و کشاله ران دارم
    صبح ها که از خواب بیدار میشوم دور چشمانم یک هاله با پف زیاد است که به مرور کم می شود اما از بین نمی روی و گاهی کبود می شود
    حتی سوت کشیدن دائم گوش را هم دارم و سوزن سوز شدن دست و پا و گاهی قسمت هایی از بدنم خوب می رود البته سریع تر از حد طبیعی
    البته من 3 ماه قبل اهدا خون داشتم و مشکلی وجود نداشت و در حال حاضر هم پس از 5 ماه الایزا دادم
    پزشک معتقد بود این آزمایش برای هپاتیت و اچ آی وی کفایت می کند اما نظر شما برایم مهم است
    در ضمن رنگ ناخن هایم در طول روز صورتی پر رنگ که مایل به قرمز می شود و گاهی از انتهای ریشه سفید و بی رنگ
    چک آپ کامل دادم  همه چیز نرمال بود فقط کمی ویتامین دی پایین بود وقتی تحرک دارم و گاهی بدون تحرک درد زیر دنده راست و برخی اوقات چپ دارم البته سونوگرافی کبد طحال و پانکراس دادم و طبیعی بود...
    ترس از هپاتیت و اچ آی وی کلافه ام کرده ولی کاهش وزن نداشتم

2. سلام
    با توجه به اطلاعاتی که من به دست آوردم نتیجه ی آزمایش شما بعد از پنج ماه مطمئنه.
    و علائمی هم که گفتین میتونه زمینه ی استرس و تلقین داشته باشه و یا چیزای دیگه ....
    ولی میتونین با مرکز بیماریهای رفتاری ( والفجر)  تماس بگیرین و با مشاور صحبت کنین. خیلی خوب میتونن راهنماییتون کنن.

3. سلام درمورد رفتار های پرخطر جنسی کاملا صحیح است ولی درباره موارد ابتلا به ایدز هم میتونید تحقیقاتی داشته باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید