شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 126

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. Sahra20 نوشته است: سلام، روز دوم پریودی امکان بارداری وجود دارد؟ البته ما در رابطه دخول نداشتیم و من باکره هسنم، از پشت آلت همسرم با بدن من تماس داشت،، اما مایع منی از همسرم خارج شد و من مطمئن نیستم که داخل واژنم شده باشد  میترسم، درصورت وارد شدن به واژنم آیا امکان بارداری هست؟؟ من بخاطر کیست که داشتم قرص ld هم مصرف میکردم که بسته دومش رو هم از امشب میخوام شروع کنم..ممنون میشم جوابم رو بدین..

سلام
    در زمان پریودی امکان بارداری وجود نداره
    در ضمن رابطه شما خطرناک نبوده و قرص هم مصرف می کرده اید
    پس اصلا جای نگرانی نیست.

2. با سلام
    دختری هستم 27ساله و مجرد و باکره. روز 7پریودی با دوست پسرم رابطه سطحی و بدون دخول از پشت در حد مالش داشتم. و منی ایشون خارج از بدن من تخلیه شد . آیا احتمال بارداری وجود دارد؟؟؟
    آلت ایشون تماسی با واژن من نداشت . استرسم از این است که شاید پیشاب ایشون از پشت به سمت جلو آمده باشد.

3. baharasia نوشته است: با سلام
    دختری هستم 27ساله و مجرد و باکره. روز 7پریودی با دوست پسرم رابطه سطحی و بدون دخول از پشت در حد مالش داشتم. و منی ایشون خارج از بدن من تخلیه شد . آیا احتمال بارداری وجود دارد؟؟؟
    آلت ایشون تماسی با واژن من نداشت . استرسم از این است که شاید پیشاب ایشون از پشت به سمت جلو آمده باشد.

سلام
    خیر
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام من 19 سالمه رابطه از پشت داشتم منی رو داخلش خالی کرد الان 4 روز ب پریودیم مونده خیلی استرس دارم نکنه باردار باشم
    پست های قبل رو خوندم  یک سوال ه از وازلین مایع استفاده کرده باشیم خاصیت جنبندگی اسپرم رو از بین میبره ؟
    چند درصد احتمال داره باردار باشم ؟

5. Hmodr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید
    دوره ی پریودی 30 الی 35 روزه دارم
    1بهمن 17 سیکلم رابطه سطحی داشتم و الت دوستم چنبار به الت من برخورد کرد و پیشابشونم خورد 6ساعت بعد رابطه دو لونریل 0.75 خوردم
    از خوردن قرص 17روز میگذره نه لکی دیدم نه پریود شدم روز 34 سیکلمم اما هنوز خبری نیست
    دیروز که 16روز از رابطم میگذشت و 33سیکم بودم از بتا دادم و 1.67شد
    ایا احتمال بارداری دارم
    میشه به جواب ازمایش اعتماد کرد؟

6. Hmodr نوشته است: سلام خسته نباشید
    دوره ی پریودی 30 الی 35 روزه دارم
    1بهمن 17 سیکلم رابطه سطحی داشتم و الت دوستم چنبار به الت من برخورد کرد و پیشابشونم خورد 6ساعت بعد رابطه دو لونریل 0.75 خوردم
    از خوردن قرص 17روز میگذره نه لکی دیدم نه پریود شدم روز 34 سیکلمم اما هنوز خبری نیست
    دیروز که 16روز از رابطم میگذشت و 33سیکم بودم از بتا دادم و 1.67شد
    ایا احتمال بارداری دارم
    میشه به جواب ازمایش اعتماد کرد؟

سلام
    جواب آزمایش قابل اعتماده و بارداری در شما منتفیه

7. Hmodr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ببخشید اما واقعا نمیدونم چیکار کنم
    نکنه ازمایش زود دادم  16روز بعد رابطه؟رابطم سطحی با برخورد پیشاب بود قرص لونزیلم خوردم اما نه اثری از پریودی قرص هست نه پریودی خودم 21روز از خوردن قرص میگذره 1روزم از پریودی خودم هیچ علایمیم ندارم دلم خوش باشه بگم میخوام بشم
    من باید چیکار کنم باز ازمایش بدم سونو بدم؟

8. Hmodr نوشته است: سلام ببخشید اما واقعا نمیدونم چیکار کنم
    نکنه ازمایش زود دادم  16روز بعد رابطه؟رابطم سطحی با برخورد پیشاب بود قرص لونزیلم خوردم اما نه اثری از پریودی قرص هست نه پریودی خودم 21روز از خوردن قرص میگذره 1روزم از پریودی خودم هیچ علایمیم ندارم دلم خوش باشه بگم میخوام بشم
    من باید چیکار کنم باز ازمایش بدم سونو بدم؟

سلام
    بارداری منتفیه
    نگران نباشید
    تاخیر در پریود شما به علت استرس می باشد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام
    من ماه پیش 26 دی ماه پریود شدم ..پریودم قبل از سه ماه اخیر منظم و هر 28 روز یک بار بود ولی سه ماه اخیر عر 32 یا 33 روز یک بار بوده است
    14 بهمن رابطه ی سطحی داشتم که مطمئن نیستم منی با واژنم تماس داشته یا نه
    قرص اورژانسی مصرف نکردم اگر شنبهه 22 بهمن ازمایش خون بدم میتونم از عدم بارداری مطمئن بشم؟
    اصلا امکان بارداری هست؟
    چند روزه کمی گرفتگی عضلات شکم دارم کمی بیحالم و زیر دلم درد میکنه که نمیدونم توهمه یا واقعیت
    ممنون

10. سلام وخسته نباشيد
    ٢٩سال دارم متاهل هستم دوره پريود تقريبا منظمي دارم گاهي ٣٠ روزه گاهي ٢٨ روزه
    ٢٤دي پريود شدم ٧ ام نزديكي مشكوك داشتم ٤ساعت بعد دو عدد قرص لونژيل ./٧٥ خوردم و ١٢ ساعت بعد دوتا ديگه خوردم متاسفانه تاريخ روي قرص رو نخوندم و احتمال ميديم يكسال بيشتر اين قرص رو تو خونه داشتم ايا تاثيري نداشته؟
    بنا به شنيده ها بايد ٧تا ده روز بعد از مصرف قرص پريود ميشدم كه نشدم.
    روز ده ام بعد از نزديكي ازمايش خون دادم كه منفي بود
    ولي باز پريود نشدم ديروز باز ازمايش خون دادم و باز منفي بود
    ولي هنوز خونريزي ندارم
    تو يه سايتي خوندم كه تست خون بتا بعد از عقب افتادن پريودي نشون ميده كه مثبت هست يا نه
    ببخشيد انقد طولاني نوشتم سوالم اينه كه من امروز بايد پريود ميشدم طبق عادت همهيشه
    ايا چون قبل از تاريخ پريودم تست خون دادم جوابش هنوز صد در صد نيست؟ ١٤ روز بعد از نزديكي ازمايش دادم ولي هنوز زمان پريوديم نرسيده بوده كه تاخير داشته باشه
    ممنون ميشم جواب بديد

11. با سلام منو نامزدم 20بهمن رابطه جنسی بدون دخول داشتیم قبل از معاشقه پیش اب زیادی داشتم و بعد از ادار پیش ابم کم شد یا اینکه چیزی نداشتم دقیق خاطرم نیست بعد از اون منی رو پشت کمر نامزدم خالی کردم و بلافاصله به حمام رفت و شستشو داد به دقت و یه احتمال ضعیف دیگه اینکه پیش اب من به الت تناسلیش برخورد کرده باشه  و قرص اورژنسی هم استفاده نکردیم الان دوماهم هست که پریودش عقب افتاده یعنی چند باره که اینجوری شده ولی قرص ال دی مصرف میکنه دوباره منظم میشه ایا بعد از گذشت 72ساعت قرص مصرف کنه احتمال بارداری هست ؟؟

12. nais1370 نوشته است: با سلام منو نامزدم 20بهمن رابطه جنسی بدون دخول داشتیم قبل از معاشقه پیش اب زیادی داشتم و بعد از ادار پیش ابم کم شد یا اینکه چیزی نداشتم دقیق خاطرم نیست بعد از اون منی رو پشت کمر نامزدم خالی کردم و بلافاصله به حمام رفت و شستشو داد به دقت و یه احتمال ضعیف دیگه اینکه پیش اب من به الت تناسلیش برخورد کرده باشه  و قرص اورژنسی هم استفاده نکردیم الان دوماهم هست که پریودش عقب افتاده یعنی چند باره که اینجوری شده ولی قرص ال دی مصرف میکنه دوباره منظم میشه ایا بعد از گذشت 72ساعت قرص مصرف کنه احتمال بارداری هست ؟؟

سلام
    احتمال بارداری کمه
    جهت اطمینان می تونید از بی بی چک استفاده کنید

13. yasyyy نوشته است: سلام
    من ماه پیش 26 دی ماه پریود شدم ..پریودم قبل از سه ماه اخیر منظم و هر 28 روز یک بار بود ولی سه ماه اخیر عر 32 یا 33 روز یک بار بوده است
    14 بهمن رابطه ی سطحی داشتم که مطمئن نیستم منی با واژنم تماس داشته یا نه
    قرص اورژانسی مصرف نکردم اگر شنبهه 22 بهمن ازمایش خون بدم میتونم از عدم بارداری مطمئن بشم؟
    اصلا امکان بارداری هست؟
    چند روزه کمی گرفتگی عضلات شکم دارم کمی بیحالم و زیر دلم درد میکنه که نمیدونم توهمه یا واقعیت
    ممنون

سلام
    بله می تونید تست خون بدید و جوابش قابل اطمینانه.

14. سلام و خسته نباشيد حدود هشت روز پيش رابطه كامل داشتم و مني كامل در واژن تخليه شد بلافاصله قرص اورژانسي ١.٥ خوردم و ١٢ ساعت بعد هم يكي ديگه هنوز علامتي از پريود ندارم فقط كمر درد و درد زير شكم و سينه دارم تا كي بايد منتظر بمونم

15. سلام
    همسره من بعد از رابطه ی کنترل نشده 2بار قرص پیشگیری اورژانسی مصرف کردند و بعد از 15 روز پریود  همراه با درد شدید داشتن
    روز آخر پریودشون دوباره رابطه کنترل نشده داشتیم و دوباره قرص مصرف کردن و بعد از 3 روز پریود شدن
    بعد از آن به فاصله 2 هفته درد شدید در تخمدان راست داشتن و حالت تحو بعد از مصرف غذا
    این درد و حالت تحو میتواند نشانه بارداری باشد؟
    نگران هستیم لطفا راهنمایی کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 126 از 126
رفتن به صفحه :    ... 126

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید