شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ایا ایدز دارم؟ (با دست زدن به کاندوم مصرف شده)

1. سلام اقایه دکتر. خوب هستید  ? من حدود یک ماه پیش یا کمتر دقیق نمیدونم یه روز رفتم تو اتاق مامان و بابام رو تختشون یه وسیله ای بود اول نمیدونستم چیه کنجکاو شدم برش داشتم و با دستام باهاش یخورده ور رفتم یهو دوهزاریم افتاد فهمیدم کاندوم مصرف شده بوده نمیدونم فک کنم مر طوب بود یا شایدم جنسش بود فوری دستامو. با اب و صابون خوب شستم و با الکل ضد عفونی کردم ایا احتمال داره من ایدز داشته باشم ? اصن. ادم از،کسی ک ایدز نداشته باشه تو همچین موردی میگیره? خیلییی میترسم دستامو خوب نگاه کردم هیچ خراشی نداشتم  ولی مطمئن نیستم ضمن اینکه اگزمایه ارثی هم دارم معلومه که کاندومه از شب قبلش یا شایدم صبح افتاده بوده. و این اتفاق ظهر افتاد و چیزی که خیلی ترسیدم  اینه که مامانم خیلی سالها پیش کیسه تخمدانشو دراورده پس هیچجوره حامله نمیشه خب پس یعنی واقعا مریضن? از طرفی بابام کمک هایه اولیه خونده و میدونه که از طریق مسواکم میشه مریض شد  و در پوش نمیزاره  رو مسواکش پس مریض نیست لابد خداروشکر اما تمام ترس وجودمو گرفته یعنی من ایدز گرفتم? خیلییی میترسم و نمیدونم چیکار باید بکنم چون این موضوع رو نمیشه که بهشون بگم خودمم اجازه رفتن به ازمایش دادن و دکتر رفتنو ندارم  اصن کلا میترسم مبدا خودم از اون طریق گرفته باشم یا انتقال داده باشم یا کلا مامان بابام داشته باشن ک از کاندوم مصرف کردن

2. سلام اقاي دكتر من جهار روز پيش خانمي رابردم ازمايشگاه بيمارستان عرفان ازمايش ايدز گرفتم از ايشون إليزا إنتي بادي و إنتي ژن منفي بود دو روز بعد با ايشون رابطه جنسی داشتم محافظت نشده حدود دو دقيقه ولي حالا نگرانم نكنه دوره پنجره بوده و خانومه ويروس داشته ولي ازمايش نشون نداده حالا نگرانم أيا لازمه برم از اين قرصاي كه تا ٧٢ ساعت ميشه خورد بگيرم و بخورم ممنون ميشم زود جوابمو بديد خيلي نگرانم ممنونم اقاي دكتر

3. Hodasun نوشته است: سلام اقایه دکتر. خوب هستید  ? من حدود یک ماه پیش یا کمتر دقیق نمیدونم یه روز رفتم تو اتاق مامان و بابام رو تختشون یه وسیله ای بود اول نمیدونستم چیه کنجکاو شدم برش داشتم و با دستام باهاش یخورده ور رفتم یهو دوهزاریم افتاد فهمیدم کاندوم مصرف شده بوده نمیدونم فک کنم مر طوب بود یا شایدم جنسش بود فوری دستامو. با اب و صابون خوب شستم و با الکل ضد عفونی کردم ایا احتمال داره من ایدز داشته باشم ? اصن. ادم از،کسی ک ایدز نداشته باشه تو همچین موردی میگیره? خیلییی میترسم دستامو خوب نگاه کردم هیچ خراشی نداشتم  ولی مطمئن نیستم ضمن اینکه اگزمایه ارثی هم دارم معلومه که کاندومه از شب قبلش یا شایدم صبح افتاده بوده. و این اتفاق ظهر افتاد و چیزی که خیلی ترسیدم  اینه که مامانم خیلی سالها پیش کیسه تخمدانشو دراورده پس هیچجوره حامله نمیشه خب پس یعنی واقعا مریضن? از طرفی بابام کمک هایه اولیه خونده و میدونه که از طریق مسواکم میشه مریض شد  و در پوش نمیزاره  رو مسواکش پس مریض نیست لابد خداروشکر اما تمام ترس وجودمو گرفته یعنی من ایدز گرفتم? خیلییی میترسم و نمیدونم چیکار باید بکنم چون این موضوع رو نمیشه که بهشون بگم خودمم اجازه رفتن به ازمایش دادن و دکتر رفتنو ندارم  اصن کلا میترسم مبدا خودم از اون طریق گرفته باشم یا انتقال داده باشم یا کلا مامان بابام داشته باشن ک از کاندوم مصرف کردن

خیر استفاده از کاندوم فقط برای انتقال بیماری نیس برای جلوگیری از بارداری هم استفاده میشه نگران نباشید شما هیچ گونه مریضی(ایدز یا هپاتیت)ندارید بهتون پیشنهاد میکنم ی سرچ ساده درباره کاندوم و ویروس ایدز انجام بدید...موفق باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید