شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا زودتر ارضا شدن زن نشانه های سرد مزاجی خانم است؟

1. حدود 3 ماهه که نامزد کردم (قبل از نامزدی به علت نامرتب بودن پریودم 6 ماه قرص ضد بارداری استفاده میکردم) مشکلم اینه وقتی با همسرم رابطه دارم ( دخول نداریم) من خیلی زودتر از همسرم ارضا میشم ( حس خارج شدن مایعی از بدنم که با لذت همراهه) و بعداز اون سست میشم و هیجان اولیه رو ندارم،  شوهرم بعد این اتفاق دیگه به رابطه ادامه نمیده چون دیگه اون هیجان رو توی من احساس نمیکنه و فکر میکنه این نشونه سرد مزاجی منه... در صورتی که من حین معاشقه و ابراز احساسات شوهرم تحریک میشم و واقعا حس خواستنشو دارم...آیا من واقعا سرد هستم؟ آیا خانم ها هم دچار مشکل زود ارضا شدن میشن؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. bhr65 نوشته است: حدود 3 ماهه که نامزد کردم (قبل از نامزدی به علت نامرتب بودن پریودم 6 ماه قرص ضد بارداری استفاده میکردم) مشکلم اینه وقتی با همسرم رابطه دارم ( دخول نداریم) من خیلی زودتر از همسرم ارضا میشم ( حس خارج شدن مایعی از بدنم که با لذت همراهه) و بعداز اون سست میشم و هیجان اولیه رو ندارم،  شوهرم بعد این اتفاق دیگه به رابطه ادامه نمیده چون دیگه اون هیجان رو توی من احساس نمیکنه و فکر میکنه این نشونه سرد مزاجی منه... در صورتی که من حین معاشقه و ابراز احساسات شوهرم تحریک میشم و واقعا حس خواستنشو دارم...آیا من واقعا سرد هستم؟ آیا خانم ها هم دچار مشکل زود ارضا شدن میشن؟

سلام
    این نشانه سرد مزاجی نیست و بر عکس به نظر میرسه خیلی هم گرم هستید که این اتفاق می افته
    شاید نود درصد زوجین این مشکل رو دارند که مرد زود ارضا میشه
    شما خیلی باید خوشحال باشید از این موضوع
    به نظرم می تونید با ادا در آوردن که هنوز حس دارید، همسرتون رو هم راضی نگه دارید تا اونم لذت ببره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید