شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 124   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. من ٢٨ساله هستم پريودم كاملا منظمه.دو ماه گذشته روز ١٨ پريود شدم ماه پيش هم دقيق ١٨ آذر پريود شدم. هفته اول دي ماه رابطه كامل داشتم فكركنم دقيقا زمان تخمک گذاری بود.إز كاندوم استفاده كرديم .اما الان ٦ روز إز موعد هر ماه ميگذره و پريود نشدم چون خيلي منظمه به شك افتادم نكنه كاندوم سوراخ بوده نميدونم ...بايد چيكار كنم ميتونم إز قرصي استفاده كنم كه زودتر اتفاق بيوفته؟؟

2. سلام خسته نباشيد
    من از قرص مارولون استفاده كردم به عنوان قرص اورژانسي
    چهارتا بعد از رابطه و چهارتاي ديكه دوازده ساعت بعد
    و بعد از هفت روز دچار خونريزي شدم
    ولي اطرافيان من ميگن كه با وجود خونريزي باز هم ممكن بارداري اتفاق بيفته و ربطي به اينكه بعد از مصرف دچار خونريزي شدي نداره؟
    ايا ممكنه؟
    و سوال دوم من اينه كه من الان به مدت يه هفته هست كه زير دلم درد ميكنه  ودور نافم سوزش دارد و وقتي زير دلم رو فشار ميدم اين درد تا بالاي معده هم گسترش پيدا ميكنه ايا ممكنه كه اين درد ها ربطي به بارداري داشته باشه
    چون شنيدم در اوايل بارداري امكان دل درد وجود دارد لطفا به اين سوالم جواب بديد خيلي استرس دارم

3. سلام .ببخشین من سوالات قبلی رو خوندم ولی با این حال  خیلی نگرانم لطفا جواب سوالمو بدین. من دخترم باکره ام . سی سالمه . 11 دی پریود شدم .  تقریبا دوره هم 28 روز میشه . حدود 21 دی  یعنی دو  سه روز بعد از اتمام دوران پریودم رابطه بدون دخول داستیم یعنی فقط آلت همو لمس کردیم و هیچ مالشی روی آلت من انجام نشد . منتها ایشون ارصا شدن  جدا از من و آلت من . و اصرار داشتن رابطه از مقعد برقرار کنیم ولی من مانع سدم منتها تو این زمان مانع سدن التشون به بدن من برخورد کرد از پشت . با دستمال چند دقیقه بعد پاک کردم ولی . شک دارم به واژن من هم خورد یا نه . الان ده روز از اون روز میگذره . و خیلی نگرانم آیا احتمال حاملگی هست؟تو رو خدا  جوابمو بدین . از نگرانی و استرس دارم میمیرم . ممنون

4. farzan513 نوشته است: سلام .ببخشین من سوالات قبلی رو خوندم ولی با این حال  خیلی نگرانم لطفا جواب سوالمو بدین. من دخترم باکره ام . سی سالمه . 11 دی پریود شدم .  تقریبا دوره هم 28 روز میشه . حدود 21 دی  یعنی دو  سه روز بعد از اتمام دوران پریودم رابطه بدون دخول داستیم یعنی فقط آلت همو لمس کردیم و هیچ مالشی روی آلت من انجام نشد . منتها ایشون ارصا شدن  جدا از من و آلت من . و اصرار داشتن رابطه از مقعد برقرار کنیم ولی من مانع سدم منتها تو این زمان مانع سدن التشون به بدن من برخورد کرد از پشت . با دستمال چند دقیقه بعد پاک کردم ولی . شک دارم به واژن من هم خورد یا نه . الان ده روز از اون روز میگذره . و خیلی نگرانم آیا احتمال حاملگی هست؟تو رو خدا  جوابمو بدین . از نگرانی و استرس دارم میمیرم . ممنون

سلام
    با توجه به توضیحاتتون بارداری امکان پذیر نیست
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. Anahita68 نوشته است: من ٢٨ساله هستم پريودم كاملا منظمه.دو ماه گذشته روز ١٨ پريود شدم ماه پيش هم دقيق ١٨ آذر پريود شدم. هفته اول دي ماه رابطه كامل داشتم فكركنم دقيقا <a>زمان تخمک گذاری</a> بود.إز كاندوم استفاده كرديم .اما الان ٦ روز إز موعد هر ماه ميگذره و پريود نشدم چون خيلي منظمه به شك افتادم نكنه كاندوم سوراخ بوده نميدونم ...بايد چيكار كنم ميتونم إز قرصي استفاده كنم كه زودتر اتفاق بيوفته؟؟

بهتره هرچ سریعتر تست خون بتا بدین

6. ببخشیدد سلام من  کاربرfarzan 513 هستم دیشب پست 1848 سوال پرسیدم ازتون .( 30 ساله و باکره و 11 دی پریودم بود و 21 ام این اتفاق افتاد برام . دوره هامم معمولا 28 روزه است )میخواستم اصاقه کنم  ما هیچ مالشی الت به الت نداشتیم و هیچ دخولی . جداگانه ایشون ارصا شدن طوری که منی رو دست من ریخته شد بعدش ایشون وقتی رابطه مقعدی میخواستن و  من مانع شدم از ارتباط مقعد .  الت ایشون از پشت به بدنم خورد و احتمال میدم منی  به بدنم برخورد کرده باشه و ولی شک دارم به واژن خورده باشه . انقدرم استرس دارم یادم نیس دست ایشونم به منی خورده بود تماسی با آلت من داشت یا  نه . ولی با دستمالم چند دقیقه بعد پاک کردم ولی بازم نگرانم . هی دست میزنم شکمم نکنه  علائم حاملگی داشته باشم .ببخشید وقتتونو میگیرم ولی خیلی استرس دارم مجبور شدم دوباره زحمت بدم . میشه جوابمو بدین  احتمال حاملگی وجود داره ؟ ممنون از لطفتون

7. من 29 سالمه و اخرین پریودم 4 دی بوده بخاطر اینکه کیست داشتم به تجویز پزشکم از روز 3 پریودم یعنی 6 دی قرص ال دی خوردم و یک شیت رو خوردم قبل از اون هم تقریبا 2 ساله که قرص نخوردم و جلوگیریم تا یک ماهه قبل از طریق کاندوم بوده روز 29 دی شیت قرصم تمام شد اما تو این مدت که قرص میخوردم مرتب نزدیکی داشتم بدون هیچ مراقبتی میخواستم بدونم امکان داره الان باردار باشم؟؟؟؟؟؟ و اینکه زیر دلم چند روزیه که درد خفیفی داره و ترشحاتم سفید رنگ و زیاده

8. zamaa نوشته است: من 29 سالمه و اخرین پریودم 4 دی بوده بخاطر اینکه کیست داشتم به تجویز پزشکم از روز 3 پریودم یعنی 6 دی قرص ال دی خوردم و یک شیت رو خوردم قبل از اون هم تقریبا 2 ساله که قرص نخوردم و جلوگیریم تا یک ماهه قبل از طریق کاندوم بوده روز 29 دی شیت قرصم تمام شد اما تو این مدت که قرص میخوردم مرتب نزدیکی داشتم بدون هیچ مراقبتی میخواستم بدونم امکان داره الان باردار باشم؟؟؟؟؟؟ و اینکه زیر دلم چند روزیه که درد خفیفی داره و ترشحاتم سفید رنگ و زیاده

سلام
    اگر به طور مرتب و صحیح استفاده کرده اید امکان بارداری کمه.
    ولی پزشکان توصیه می کنند جهت اطمینان در ماه اول مصرف قرص پیشگیری دیگری هم به صورت مکمل وجود داشته باشه

9. سلام . ببخشید  یازده روز بعد رابطه. ازمایش خون  مشخص میکنه حاملگی رو ؟ و میشه به جوابش اعتماد کرد؟

10. سلام. وقت بخیر
    من دوماهه که هرماه ۲ بار پریود میشم. درد زیادی هم دارم. تو یه سایت دیگه خونده بودم که امکان بارداری ووجود داره.
    ولی منی داخل ریخته نشده. میشخ بگید مشکلم چیه. ممنون میشم

11. farzan513 نوشته است: سلام . ببخشید  یازده روز بعد رابطه. ازمایش خون  مشخص میکنه حاملگی رو ؟ و میشه به جوابش اعتماد کرد؟

سلام
    بله

12. Sarawolf5665 نوشته است: سلام. وقت بخیر
    من دوماهه که هرماه ۲ بار پریود میشم. درد زیادی هم دارم. تو یه سایت دیگه خونده بودم که امکان بارداری ووجود داره.
    ولی منی داخل ریخته نشده. میشخ بگید مشکلم چیه. ممنون میشم

سلام
    توضیحاتتون کامل نیست
    بهتره به متخصص مراجعه کنید

13. سلام خسته نباشید   من با نامزدم  ۲۱ ام دی یعنی ۷ روز بعد از اتمام پریودم رابطه بدون دخول و سطحی داشتیم  در این رابطه  یک بار انزال صورت گرفت و کمی بالای واژنم ریخته شد که به سرعت با دستمال پاک کردم و شستم حدود چند نیم ساعت بعد دوباره نزدیکی صورت گرفت که این بار انزال صورت نگرفت   من دو ساعت بعد رابطه دو تا اچ دی و همچنین ۱۲ ساعت بعد دو تا دیگه خوردم   الان ۱۴ روز میگذره از  رابطه  با وجود استفاده از قرص اورژانسی و گل گاو زبان و رازیانه و زعفران پریود نشدم  خیلی نگرانم اصلا نمیتونم حتی آز بدم
    من قبلا هم از روش اورژانسی حدود پنج ماه پیش و قبل آن چند بار استفاده کردم هر دفعه هم بعدش حدود ده روز  بعد پریود میشدم ولی این سری نشدم!😥  
    آیا احتمال بارداری هست؟ اصلا تو اون روز که نزدیکی صورت گرفت هفت روز بعد اتمام پریود امکان بارداری هست!!؟؟   من خیلییی نگرانم    همچنین امروز احساس کردم  شکمم بزرگ شده نمیدونم ساید تلقینه وگرنه هیچ کدوم علائم بارداری ندارم      اصلا میشه با وجود خوردن قرص باردار بشم!!!؟ ممنون میشم زود ج بدید خیلی استرس دارم

14. مرسي از پاسخ دهيتون

آيا امكان بارداري در صورتي كه دست آغشته به مني بشه و با دستمال دست رو پاك كنن و بعد از ١٠ دقيقه دست با لباس زير خانم برخورد كنه هست؟

15. Saraaaa121 نوشته است: مرسي از پاسخ دهيتون

آيا امكان بارداري در صورتي كه دست آغشته به مني بشه و با دستمال دست رو پاك كنن و بعد از ١٠ دقيقه دست با لباس زير خانم برخورد كنه هست؟

سلام
    خیر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 124 از 126
رفتن به صفحه :    ... 124   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید