شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در تحریک شدن

1. با سلام خدمت شما و با تشکر از زحمات فراوانتان
        جناب دکتر من پسری 16 ساله هستم، استمنا هم نمی کنم
        مشکلات من:
        1- من به هیچ عنوان به جنس مخالف تحریک نمی شوم، به جنس موافق هم تحریک نمی شم، یعنی تمایل به رابطه ی جنسی ندارم و فقط دوست دارم که آلت دوستان موافق به خصوص دوستانی که دارای سن بالاتر از خودم هستم را لمس کنم.

2- من هیچ وقت در حالت معمولی جنب نشده ام و هر وقت جنب شده ام ، در خواب، یک خواب تحریک آمیز این هم لمس کردن آلت دوستان را دیده که جنب شده ام، و منی که از من خارج می شود نه چسبناک است و نه رنگ دارد؟ (البته به جز یکی دو بار که کمی چسبناک و  سفید بود)

لطفا مرا راهنمایی کنید که من دارم بسیار رنج می برم. تازه نمی تونمم با والدین در میان بگذرام تا به دکتر بروم

2. سلام. با اجازه دکتر رهام عزیز. دوست خوب شما هنوز سن و سالی ندارین که بخواهید نسبت به عدم تحریک شدنتون نگران باشید و مسلما نباید فکر خودتون رو زیاد مشغول این مسایل بکنید. در ضمن اینکه شما علاقه به لمس الت دوستاتون دارین ممکنه یه جور اختلال رقتاری و فکری داره. البته نظر کارشناسی تر و دقیق رو دکتر رهام حتما به شما پاسخ میدهند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. هیچ یک از دوستان من مثل من نیستند، و همه به راحتی تحریک می شوند و حتی صحبت از دوست دختر می کنند، ولی مثل اینکه من استثنا هستم

جناب آقای دکتر صادقی، لطفا مرا راهنمایی کنید.

4. fortunate48 نوشته است: با سلام خدمت شما و با تشکر از زحمات فراوانتان
        جناب دکتر من پسری 16 ساله هستم، استمنا هم نمی کنم
        مشکلات من:
        1- من به هیچ عنوان به جنس مخالف تحریک نمی شوم، به جنس موافق هم تحریک نمی شم، یعنی تمایل به رابطه ی جنسی ندارم و فقط دوست دارم که آلت دوستان موافق به خصوص دوستانی که دارای سن بالاتر از خودم هستم را لمس کنم.

2- من هیچ وقت در حالت معمولی جنب نشده ام و هر وقت جنب شده ام ، در خواب، یک خواب تحریک آمیز این هم لمس کردن آلت دوستان را دیده که جنب شده ام، و منی که از من خارج می شود نه چسبناک است و نه رنگ دارد؟ (البته به جز یکی دو بار که کمی چسبناک و  سفید بود)

لطفا مرا راهنمایی کنید که من دارم بسیار رنج می برم. تازه نمی تونمم با والدین در میان بگذرام تا به دکتر بروم

سلام،
    به نظر من مشکلی ندارید، خصوصیات هر شخصی منحصر بفرد است و شما نباید خود را با سایرین مقایسه کنید. با افزایش سن احتمالا این مشکلات شما برطرف خواهد شد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید