شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 122   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. badomak نوشته است:
    ladin نوشته است: سلام و خسته نباشيد
    ٣١ سال دارم و در اواسط شهريور رابطه بدون دخولي داشتم.در اين ماه كلا من پريود نشدم و عادتاي من كلا نامنظمه. بعد يك هفته از رابطه با نامزدم زير دلم احساس سنگيني كردم زعفرون و رازيانه خوردم چند روز و بعد٤ مهر پريود شدم سه روز كامل و سه روز لك اما مقدار خونريزيم كم بود. ماه بعد دوباره با خوردن زعفرون پريود شدم  سوم ابان سه روز خونريزي و يك روز لك. سونوگرافي رفتم كيست نشون داد كه قرص روكين تجويز كرد و شيش روز خوردم اما بخاطر حالت تهوع كه عوارض قرص بود قطع كردم و مجدد تو همون ماه يعني ١٨ ابان پريود شدم. اما همچنان زير دلم سنگين بود و سي ابان ازمايش بتا دادم كه منفي بود. با اين اوصاف بارداري من منتفيه؟ الان كه حدود چهار ماه ميگذره زير شكم من باد كرده دقيقا داره گرد ميشه. استرس گرفتم. و مجدد اين ماه ازمايش بتا دادم كه باز منفي بود.

سلام
    بارداری منتفیه

ايا خانم هاي باردار در تخمدانشون فوليكول بوجود مياد؟ يا فوليكول فقط براي زمان تخمک گذاریه؟ يعني خانم هاي باردار و يائسه فوليكول كلا تشكيل نميشه ؟

2. سلام آقای دکتر،
    (عذر میخوام که اینجا مطرح میکنم چون قابلیت درج پرسش وجود نداشت)
    من با نامزدم رابطه ی جنسی داشتم اما پرده ی بکارت آسیبی ندیده فقط در حد تماس زیاد بوده. آخرین روز پریود بوده و تقریبا خونی وجود نداشته. مایع منی با دهانه رحمم برخورد مکرر داشته. شدیدا از بارداری نگران هستم. دو بار هم این تماس صورت گرفته که در هربار منی خارج شد و انزال  صورت گرفت. تو رو خدا بگید چکار کنم.
    میشه بگیر احتمالش چقدره و چند روز بعد میشه فهمید مثبت هست یا نه.

3. mmshafie44 نوشته است: سلام آقای دکتر،
    (عذر میخوام که اینجا مطرح میکنم چون قابلیت درج پرسش وجود نداشت)
    من با نامزدم رابطه ی جنسی داشتم اما پرده ی بکارت آسیبی ندیده فقط در حد تماس زیاد بوده. آخرین روز پریود بوده و تقریبا خونی وجود نداشته. مایع منی با دهانه رحمم برخورد مکرر داشته. شدیدا از بارداری نگران هستم. دو بار هم این تماس صورت گرفته که در هربار منی خارج شد و انزال  صورت گرفت. تو رو خدا بگید چکار کنم.
    میشه بگیر احتمالش چقدره و چند روز بعد میشه فهمید مثبت هست یا نه.

پریود منظم دارید؟
    رابطه تون چه زمانی از دوده تون بوده؟

4. با سلام و ممنون از سایتتون
    من روز آخر پریودم یعنی25 آذر با نامزدم نزدیکی داشتیم ولی بدون دخول در حالیکه لباس زیر همسرم تنشون بود احساس کردیم که پیشاب نامزدم به آلت بنده برخورد کرد و به محض فهمیدن شستیم و از این میترسیم که حامله باشم لطفا جواب بدین آیا احتمال بارداری وجود داره؟

5. سلام
    من 4سال هست قزص سپروترون کمپوند استفاده میکنم
    این ماه قرصمو دوبار یادم رفت که فرداشبش دوتارو باهم خوردم با تاخیر ساعت
    من و همسرم هفته قبل رابطه داشتیم که مشکوکیم به بارداری.البته منی داخل واژن ریخته نشده
    دوران تخمک گذاری هم نبوده
    الان 5روز مونده به پریودم..همیشه لک قهوه ای میدیدم ولی هنوز ندیدم
    آیا احتمال بارداری هست؟

6. gogolinaznazi نوشته است: سلام
    من 4سال هست قزص سپروترون کمپوند استفاده میکنم
    این ماه قرصمو دوبار یادم رفت که فرداشبش دوتارو باهم خوردم با تاخیر ساعت
    من و همسرم هفته قبل رابطه داشتیم که مشکوکیم به بارداری.البته منی داخل واژن ریخته نشده
    دوران تخمک گذاری هم نبوده
    الان 5روز مونده به پریودم..همیشه لک قهوه ای میدیدم ولی هنوز ندیدم
    آیا احتمال بارداری هست؟

احتمالش کمه
    برا نظر دادن زوده
    در صورتیکه پریودتون یک هفته تاخیر داشت تست خون بتا بدید.

7. سلام
    من 18 سالمه .. 16 آذر با نامزدم نزدیکی داشتم .. دخول صورت گرفت اما بصورت طبیعی جلوگیری کردیم ..
      من این ماه خیلی استرس داشتم و ناراحت شدم ..
    الآن 14 روزه که پریودم عقب افتاده. .. دیروز بی بی چک استفاده کردم منفی شد ..
    دو سه روز همش سینه هام تیر میکشید و کمردرد داشتم .. امروزم  از صبح زیر دلم منقبض شده و به شدت درد میکنه ..
    بنظرتون حامله م ؟؟ توروخدا راهنماییم کنید .. آبروم در خطره ..  ممکنه بی بی چک اشتباه نشون داده باشه ؟؟
    میترسم از پیشآب باردار شده باشم هرچند نامزدم میگه حواسش بوده ..

8. سلام اقاي دكتر
    من با اينكه ازمايش بتا دادم و سه ماه از اخرين رابطم ميگذره و بتا منفي بود. الان چند وقتيه از قسمت نافم تا استخوان ناحيه تناسليم خط قهوه اي كمرنگ ظاهر شده. اين خط نشانگر چي ميتونه باشه با اينكه باردار نيستم.

9. Ms_sanaz99 نوشته است: سلام
    من 18 سالمه .. 16 آذر با نامزدم نزدیکی داشتم .. دخول صورت گرفت اما بصورت طبیعی جلوگیری کردیم ..
      من این ماه خیلی استرس داشتم و ناراحت شدم ..
    الآن 14 روزه که پریودم عقب افتاده. .. دیروز بی بی چک استفاده کردم منفی شد ..
    دو سه روز همش سینه هام تیر میکشید و کمردرد داشتم .. امروزم  از صبح زیر دلم منقبض شده و به شدت درد میکنه ..
    بنظرتون حامله م ؟؟ توروخدا راهنماییم کنید .. آبروم در خطره ..  ممکنه بی بی چک اشتباه نشون داده باشه ؟؟
    میترسم از پیشآب باردار شده باشم هرچند نامزدم میگه حواسش بوده ..

سلام
    تست خون بتا بدید.

10. دسلام
    من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم . ولی موقع ارضای من، منی روی پاهای ایشون - قسمت ران- تخلیه شد . ولی به طرف الت شر کرد ، طوری که لباس زیر ایشون خیس شد. بعدم سریع لباس زیر رو بیرون اوردن و خودشون رو شستن . می خواستم بینم آیا امکان بارداری وجود دارده ؟
    حدود 48 ساعت از این اتفاق میگذاره . آیا نیاز به مصرف قرص اورزانسی هست ؟

11. Mr_milad22 نوشته است: دسلام
    من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم . ولی موقع ارضای من، منی روی پاهای ایشون - قسمت ران- تخلیه شد . ولی به طرف الت شر کرد ، طوری که لباس زیر ایشون خیس شد. بعدم سریع لباس زیر رو بیرون اوردن و خودشون رو شستن . می خواستم بینم آیا امکان بارداری وجود دارده ؟
    حدود 48 ساعت از این اتفاق میگذاره . آیا نیاز به مصرف قرص اورزانسی هست ؟

سلام
    احتمالش خیلی کمه
    احتیاج به مصرف قرص اورژانسی نیست.

12. سلام یک سوال داشتم
    من و همسرم در این دوره چند دفعه‌ای باهم ارتباط داشتیم....قرار بود ایشون جمعه هفته گذشته پریود شوند. ولی نشدند.....روز شنبه ظهر لکه‌هایی صورتی رنگی مشاهده کردند البته بسیار کم(که فکر کردند پریود هستند) یکشنبه هم دقیقا هیمنطور بود ولی کمتر و در روز دوشنبه به طور کامل قطع شد....

روز چهارشنبه بی بی چک تست گرفتیم نتیجه منفی بود!!!!
    ولی هر چند وقت یبار دردی زیر شکم احساس میکنند شبیه درد پریود.....
    و اینکه دوره ایشان 25 روزس...و مدت پریودی 5 روزه....میخواستم بدونم آیا احتمال بارداری وجود دارد یاخیر؟؟؟
    و اینکه اگه باردار هستند چرا نتیجه بیبی تست منفی بوده و اگر نیستند اون حالتی که براشون رخ داد و هیچ شباهتی به پریودی نبود چی بود و این دردهای زیر شکم؟؟؟ (یکی دوبار هم البته احساس سرگیجه داشتند)

خواهشا راهنمایی کنید بسیار استرس داریم و کلا این چند وقته تمام فکرمون این مسئله شده....

البته ما موافق بارداری هستیم ولی این بلاتکلیفی مارا دچار مشکل کرده

13. سلام
    همسر من هفته ي پيش بعد داشتن رابطه ي كنترل نشده،قرص اووسيز (ورق هاي ٢ قرصي) مصرف كردند
    ما تا ديروز ٣ مرتبه ي ديگر رابطه ي كنترل نشده داشتيم و ايشون  در اين ١ هقته پريود نشدن
    امروز دوباره قرص مصرف كردن.
    اخرين رابطمون ٢٤ ساعت قبل بوده
    ايا مصرف امروز قرص از بارداري جلو گيري ميكنه يا بايد تست بارداري بدن؟!

14. Moseni نوشته است: سلام
    همسر من هفته ي پيش بعد داشتن رابطه ي كنترل نشده،قرص اووسيز (ورق هاي ٢ قرصي) مصرف كردند
    ما تا ديروز ٣ مرتبه ي ديگر رابطه ي كنترل نشده داشتيم و ايشون  در اين ١ هقته پريود نشدن
    امروز دوباره قرص مصرف كردن.
    اخرين رابطمون ٢٤ ساعت قبل بوده
    ايا مصرف امروز قرص از بارداري جلو گيري ميكنه يا بايد تست بارداري بدن؟!

سلام
    در هر سیکل فقط یکبار مجاز به استفاده از روش اورژانسی هستید
    در صورت تاخیر در پریود تست خون بتا بدید

15. msmahdi نوشته است: سلام یک سوال داشتم
    من و همسرم در این دوره چند دفعه‌ای باهم ارتباط داشتیم....قرار بود ایشون جمعه هفته گذشته پریود شوند. ولی نشدند.....روز شنبه ظهر لکه‌هایی صورتی رنگی مشاهده کردند البته بسیار کم(که فکر کردند پریود هستند) یکشنبه هم دقیقا هیمنطور بود ولی کمتر و در روز دوشنبه به طور کامل قطع شد....

روز چهارشنبه بی بی چک تست گرفتیم نتیجه منفی بود!!!!
    ولی هر چند وقت یبار دردی زیر شکم احساس میکنند شبیه درد پریود.....
    و اینکه دوره ایشان 25 روزس...و مدت پریودی 5 روزه....میخواستم بدونم آیا احتمال بارداری وجود دارد یاخیر؟؟؟
    و اینکه اگه باردار هستند چرا نتیجه بیبی تست منفی بوده و اگر نیستند اون حالتی که براشون رخ داد و هیچ شباهتی به پریودی نبود چی بود و این دردهای زیر شکم؟؟؟ (یکی دوبار هم البته احساس سرگیجه داشتند)

خواهشا راهنمایی کنید بسیار استرس داریم و کلا این چند وقته تمام فکرمون این مسئله شده....

البته ما موافق بارداری هستیم ولی این بلاتکلیفی مارا دچار مشکل کرده

سلام
    جهت اطمینان تست خون بدهند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 122 از 126
رفتن به صفحه :    ... 122   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید