شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 121 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. nbeygi نوشته است:
    badomak نوشته است:
    nbeygi نوشته است: سلام
    سوالي داشتم
    هنگام رابطه ي جنسي، مني شوهرم روي قسمت بالاي شكمم ريخت، و من بعد 8،7 دقيقه داخل دستشويي و به همون حالت نشسته! مني رو از روي شكمم شستم، اول فقط با آب، ولي بعد كه حس كردم به خوبي پاك نميشه مايع دسشويي هم زدم!
    حالا با توجه به باز بودن دهانه واژن در اون حالت نشسته و جريان و سرعت آب آيا احتمال رسيدن اسپرم داخل واژن و بارداري وجود داره يا نه؟!!

سلام
    سوالتون کامل نیست
    نوع رابطه جنسی واینکه چه تاریخی از سیکلتون بوده
    اگر رابطه کامل نداشتید و این اتفاق در روزهای بی خطر رخ داده بارداری منتفیه.

ممنون از پاسختون،
    رابطه به صورت دهاني بود ولي همونطور كه گفتم مني روي شكمم ريخته شد.
    در روز ١3 دوره م بودم، دورم به طور كلي نامنظمه و از 26روز تا 34 روز متغير!! ولي با توجه به نوع ترشحاتم و اينكه لكه بيني خفيفي داشتم احتمال ميدم در <a>زمان تخمک گذاری</a> بوده باشم.

سلام
    جای نگرانی نیست.
    شما طبق فرمایشاتتوم باردار نیستید

2. سلام ببخشید طولانی اما ممنون میشم جواب کامل بهم بدید من دوره هام سی روز . 3 ابان پریود شدم .روز 14 ابان یه رابطه بدون دخول داشتم اب بین پام ریخته شد شک دارم پاکش کردم یا نهقرص اورژانسی hdخوردم  روز 24 ابان هم یه رابطه سطحی داشتیم که شاید پیش اب به التم خورده باشه اما بعدش کاملا خودم شستم 29 ابان اول لکه بینی قهوه ای بود بعد مثل همیشه پریود شدم مثل ماه قبل.اما بازم تو نت خوندم که میشه هم پریود باشی هم باردار باشی .
    1 اذر ازمایش خون دادم منفی بود چهار اذر باز ازمایش دادم منفی بود 14 اذر باز ازمایش دادم 25 اذر ازمایش دادم بازم منفی بود 28اذر باز پریود شدم سه روز کامل امروز پاک شدم روز 22 اذر سونوگرافی شکمی دکتر برام نوشت که کیست نداشتم
    قثط مقدار کمی مایع در کلدوساک خلفی مشهود بود و نوشته بود R/O PID
    دکتر گفت یکم عفونت داری که قرص داکسی سیکلین یه قرص دیگه داد .
    پیش روانشناس هم رفتم اما فکر حاملگی دست از سرم برنمیداره میترسم حاملگی خارج از رحم باشه ولی با ازمایش نشون نده سونوگرافی داخلی هم نمیتونم برم چون هنوز مجردم  تا الان 4 تا بیبی چک هم استفاده کردم منفی بوده اخریش همین امشب بود ممنون میشم منوراهنمایی کنید درد کشاله های رانم برای چیه .بعدم اون مقدار کمی مایع در کلدوساک چیه ؟

3. سلام و خسته نباشيد
    من ٣٠ ابان تست بتا دادم عددش 2.0>
    و مجدد اين ماه روز ٢٤ اذر پريود شدم كه خونريزيم خيلي خيلي كم بود سه روز خونريزي خيلي كم و روز چهارم لك بود

روز ششم سيگلم يعني٢٩ اذر مجدد تست بتا دادم كه مثل ازمايش اولم بود عددش 2.0>

اين يعني منفي درسته؟ اما چرا عدد بتا شبيه هم بود اين طبيعيه؟
    رنج ازمايشگاه منفي 10>
    مشكوك ١٠-٥٠
    مثبت 50<
    چون خونريزي من خيلي كم بود و مدتش سه روز شك كردم كه اصلا مربوط به عادت ماهانه باشه. و من همين تاريخو به ازمايشگاه دادم ايا تاثير داره تو جواب بتا؟
    من اخرين رابطم در تاريخ ٢٢ ابان بود روز پنجم سيكلم.
    ( بكارتم كاملا سالمه ) و دخولي انجام نشد.

يه سوال ديگه داشتم
      ايا با خوردن قرص ضد بارداري و پريود شدن كلا بارداري منتفيه؟ اگه ادم باردار باشه خونريزي رخ نميده؟ با قطع قرص البته

4. Ms_sara12 نوشته است: سلام و خسته نباشيد
    من ٣٠ ابان تست بتا دادم عددش 2.0>
    و مجدد اين ماه روز ٢٤ اذر پريود شدم كه خونريزيم خيلي خيلي كم بود سه روز خونريزي خيلي كم و روز چهارم لك بود

روز ششم سيگلم يعني٢٩ اذر مجدد تست بتا دادم كه مثل ازمايش اولم بود عددش 2.0>

اين يعني منفي درسته؟ اما چرا عدد بتا شبيه هم بود اين طبيعيه؟
    رنج ازمايشگاه منفي 10>
    مشكوك ١٠-٥٠
    مثبت 50<
    چون خونريزي من خيلي كم بود و مدتش سه روز شك كردم كه اصلا مربوط به عادت ماهانه باشه. و من همين تاريخو به ازمايشگاه دادم ايا تاثير داره تو جواب بتا؟
    من اخرين رابطم در تاريخ ٢٢ ابان بود روز پنجم سيكلم.
    ( بكارتم كاملا سالمه ) و دخولي انجام نشد.

يه سوال ديگه داشتم
      ايا با خوردن قرص ضد بارداري و پريود شدن كلا بارداري منتفيه؟ اگه ادم باردار باشه خونريزي رخ نميده؟ با قطع قرص البته

سلام
    با توجه به جواب آزمایشتون بارداری منتفیه
    پریودی به معنای عدم بارداریه
    اگر قرص ضدبارداری درست مصرف بشه از حاملگی جلوگیری میکنه

5. Mona13679 نوشته است: سلام ببخشید طولانی اما ممنون میشم جواب کامل بهم بدید من دوره هام سی روز . 3 ابان پریود شدم .روز 14 ابان یه رابطه بدون دخول داشتم اب بین پام ریخته شد شک دارم پاکش کردم یا نهقرص اورژانسی hdخوردم  روز 24 ابان هم یه رابطه سطحی داشتیم که شاید پیش اب به التم خورده باشه اما بعدش کاملا خودم شستم 29 ابان اول لکه بینی قهوه ای بود بعد مثل همیشه پریود شدم مثل ماه قبل.اما بازم تو نت خوندم که میشه هم پریود باشی هم باردار باشی .
    1 اذر ازمایش خون دادم منفی بود چهار اذر باز ازمایش دادم منفی بود 14 اذر باز ازمایش دادم 25 اذر ازمایش دادم بازم منفی بود 28اذر باز پریود شدم سه روز کامل امروز پاک شدم روز 22 اذر سونوگرافی شکمی دکتر برام نوشت که کیست نداشتم
    دکتر گفت یکم عفونت داری که قرص <a>داکسی سیکلین</a> یه قرص دیگه داد .
    پیش روانشناس هم رفتم اما فکر حاملگی دست از سرم برنمیداره میترسم حاملگی خارج از رحم باشه ولی با ازمایش نشون نده سونوگرافی داخلی هم نمیتونم برم چون هنوز مجردم  تا الان 4 تا بیبی چک هم استفاده کردم منفی بوده اخریش همین امشب بود ممنون میشم منوراهنمایی کنید درد کشاله های رانم برای چیه .بعدم اون مقدار کمی مایع در کلدوساک چیه ؟

سلام
    خسته نباشی
    خدا قوت
    شما وقتی جواب آزمایش که مدرک معتبره قبول نداری چجوری به حرف ما اعتماد می کنی؟
    فقط می تونم بگم باردار نیستی
    همین!

6. سلام و خسته نباشيد
    ٣١ سال دارم و در اواسط شهريور رابطه بدون دخولي داشتم.در اين ماه كلا من پريود نشدم و عادتاي من كلا نامنظمه. بعد يك هفته از رابطه با نامزدم زير دلم احساس سنگيني كردم زعفرون و رازيانه خوردم چند روز و بعد٤ مهر پريود شدم سه روز كامل و سه روز لك اما مقدار خونريزيم كم بود. ماه بعد دوباره با خوردن زعفرون پريود شدم  سوم ابان سه روز خونريزي و يك روز لك. سونوگرافي رفتم كيست نشون داد كه قرص روكين تجويز كرد و شيش روز خوردم اما بخاطر حالت تهوع كه عوارض قرص بود قطع كردم و مجدد تو همون ماه يعني ١٨ ابان پريود شدم. اما همچنان زير دلم سنگين بود و سي ابان ازمايش بتا دادم كه منفي بود. با اين اوصاف بارداري من منتفيه؟ الان كه حدود چهار ماه ميگذره زير شكم من باد كرده دقيقا داره گرد ميشه. استرس گرفتم. و مجدد اين ماه ازمايش بتا دادم كه باز منفي بود.

7. ladin نوشته است: سلام و خسته نباشيد
    ٣١ سال دارم و در اواسط شهريور رابطه بدون دخولي داشتم.در اين ماه كلا من پريود نشدم و عادتاي من كلا نامنظمه. بعد يك هفته از رابطه با نامزدم زير دلم احساس سنگيني كردم زعفرون و رازيانه خوردم چند روز و بعد٤ مهر پريود شدم سه روز كامل و سه روز لك اما مقدار خونريزيم كم بود. ماه بعد دوباره با خوردن زعفرون پريود شدم  سوم ابان سه روز خونريزي و يك روز لك. سونوگرافي رفتم كيست نشون داد كه قرص روكين تجويز كرد و شيش روز خوردم اما بخاطر حالت تهوع كه عوارض قرص بود قطع كردم و مجدد تو همون ماه يعني ١٨ ابان پريود شدم. اما همچنان زير دلم سنگين بود و سي ابان ازمايش بتا دادم كه منفي بود. با اين اوصاف بارداري من منتفيه؟ الان كه حدود چهار ماه ميگذره زير شكم من باد كرده دقيقا داره گرد ميشه. استرس گرفتم. و مجدد اين ماه ازمايش بتا دادم كه باز منفي بود.

سلام
    بارداری منتفیه

8. badomak نوشته است:
    Mona13679 نوشته است: سلام ببخشید طولانی اما ممنون میشم جواب کامل بهم بدید من دوره هام سی روز . 3 ابان پریود شدم .روز 14 ابان یه رابطه بدون دخول داشتم اب بین پام ریخته شد شک دارم پاکش کردم یا نهقرص اورژانسی hdخوردم  روز 24 ابان هم یه رابطه سطحی داشتیم که شاید پیش اب به التم خورده باشه اما بعدش کاملا خودم شستم 29 ابان اول لکه بینی قهوه ای بود بعد مثل همیشه پریود شدم مثل ماه قبل.اما بازم تو نت خوندم که میشه هم پریود باشی هم باردار باشی .
    دکتر گفت یکم عفونت داری که قرص <a><a>داکسی سیکلین</a></a> یه قرص دیگه داد .

سلام
    خسته نباشی
    خدا قوت
    شما وقتی جواب آزمایش که مدرک معتبره قبول نداری چجوری به حرف ما اعتماد می کنی؟
    فقط می تونم بگم باردار نیستی
    همین!

شما درست میگید اما فکرش از سرم نمیره با روانشناس هم حرف زدم اما درد کشاله رانم نمیدونم ازچی میتونه باشه
    ممنون از جوابتون

9. سلام
    توروخدا يكي جواب بدددددددده

من و نامزدم روز ١٣ دوره با هم معاشقه داشتيم طوري كه از روي شلوار هردو ارضا شديم ، من دست به شلوار ايشون زدم كمي خيس بود بعد از ٢٠ دقيقه خودمو شستم با صابون ولي قبلش دستمو نشستم ميخواستم ببينم اگه دستم با واژن تماس پيدا كرده باشه امكان بارداري وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟

10. Saraaaa121 نوشته است: سلام
    توروخدا يكي جواب بدددددددده

من و نامزدم روز ١٣ دوره با هم معاشقه داشتيم طوري كه از روي شلوار هردو ارضا شديم ، من دست به شلوار ايشون زدم كمي خيس بود بعد از ٢٠ دقيقه خودمو شستم با صابون ولي قبلش دستمو نشستم ميخواستم ببينم اگه دستم با واژن تماس پيدا كرده باشه امكان بارداري وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    خیر
    بارداری منتفیه

11. سلام.من یکشنبه هفته ای که گذشت رابطه مشکوک داشتم و عادتم هم نامنظمه.این چند روز اخیر خیلی زعفرون و اوبشن و دارچین خوردم که زودتر عادت بشم ولی نشدم هنوز.تاریخ ماه قبل پنجم بود.بیبی چک زدم منفی بود ولی من قرص کاربامازپین مصرف میکنم که نمیدونم تاثیر داره یا نه.الان واژنم دارای ترشحات بی رنگ و کم هست و ی حالتی میشه که نمیدونم چجوری بگم.کمکم کنید لطفا.ایا باردارم؟من چند مدت دیگه عقدم هست و خیلی بد میشه

12. با سلام
    بعد از یه رابطه کنترل نشده با نامزدم ۷۲ ساعت بعد دو عدد قرص لونژیل خوردم ولی حالا بعد ۱۴ روز هنوز حتی لک هم ندیدم.من برای "اطمینان" قرص خوردم چون شک کردم که شاید پیشاب وارد شده باشه یا نه.آیا احتمال بارداری وجود داره؟آیا عدم خونریزی به این دلیل نیست که شاید اصلا پیشاب داخل ریخته نشده؟شاید اصلا بارداری رخ نداده که بخواد ازش جلوگیری بشه.آیا عدم خونریزی مطمئنا به معنی بارداری است؟

13. lamirovl نوشته است: با سلام
    بعد از یه رابطه کنترل نشده با نامزدم ۷۲ ساعت بعد دو عدد قرص لونژیل خوردم ولی حالا بعد ۱۴ روز هنوز حتی لک هم ندیدم.من برای "اطمینان" قرص خوردم چون شک کردم که شاید پیشاب وارد شده باشه یا نه.آیا احتمال بارداری وجود داره؟آیا عدم خونریزی به این دلیل نیست که شاید اصلا پیشاب داخل ریخته نشده؟شاید اصلا بارداری رخ نداده که بخواد ازش جلوگیری بشه.آیا عدم خونریزی مطمئنا به معنی بارداری است؟

سلام
    با توجه به مصرف قرص اورژانسی بارداری منتفیه.

14. Sin_mim نوشته است: سلام.من یکشنبه هفته ای که گذشت رابطه مشکوک داشتم و عادتم هم نامنظمه.این چند روز اخیر خیلی زعفرون و اوبشن و دارچین خوردم که زودتر عادت بشم ولی نشدم هنوز.تاریخ ماه قبل پنجم بود.بیبی چک زدم منفی بود ولی من قرص کاربامازپین مصرف میکنم که نمیدونم تاثیر داره یا نه.الان واژنم دارای ترشحات بی رنگ و کم هست و ی حالتی میشه که نمیدونم چجوری بگم.کمکم کنید لطفا.ایا باردارم؟من چند مدت دیگه عقدم هست و خیلی بد میشه

سلام
    توضیحاتتون کامل نیست.
    در صورت تاخیر بیش از اندازه تست خون بتا بدین.

15. سلام من یه سوال داشتم اگه میشه پاسخ بدید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 121 از 126
رفتن به صفحه :    ... 121 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید