شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 120 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. HOSSEINT85 نوشته است: با سلام
    دوستم ساعت 11 صبح 2 عدد قرص اچ دی خوردن و 12 ساعت طبق باید دو قرض می خوردن ولی با 10 دقیقه اختلاف 2 قرص را خوردن ، این امر تاثیری در مورد اثر قرص داره و اینکه الان مثل همیشه که می خوان پریود بشن شکم اشون ورم کرده و لی الان سه روز اینطوری هستن ولی هیچ اتفاقی نیافته منظورم لکه خون، ضمنا در رابطه ای که با ایشان داشتم دخولی انجام نشده و بعد از ارضا بر روی شکم منی ریخته شد.

سلام
    ده دقیقه مشکلی ایجاد نمیکنه
    نگران نباشید
    در ضمن احتمال بارداری وجود نداره.

2. badomak نوشته است:
    HOSSEINT85 نوشته است: با سلام
    دوستم ساعت 11 صبح 2 عدد قرص اچ دی خوردن و 12 ساعت طبق باید دو قرض می خوردن ولی با 10 دقیقه اختلاف 2 قرص را خوردن ، این امر تاثیری در مورد اثر قرص داره و اینکه الان مثل همیشه که می خوان پریود بشن شکم اشون ورم کرده و لی الان سه روز اینطوری هستن ولی هیچ اتفاقی نیافته منظورم لکه خون، ضمنا در رابطه ای که با ایشان داشتم دخولی انجام نشده و بعد از ارضا بر روی شکم منی ریخته شد.

سلام
    ده دقیقه مشکلی ایجاد نمیکنه
    نگران نباشید
    در ضمن احتمال بارداری وجود نداره.

با سلام
    ببخشید من اینقدر سوال می کنم
    ایشان امروز ارشون لکه خون میاد ولی مثل همیشه نیست یعنی ابنکه وقتی لک میامد بعدش به صورت عادی خونریزی داشتن
    این امر عادی است و ممکن است به این صورت بماند به خاطر اینکه قرص خورده اند،در ضمن ایشان قرص را سه شنبه یعنی 6 روز پیش خورده اند،باز هم معذرت می خوام

3. Mobina_m

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من هفته پیش دوشنبه رابطه کامل از واژن داشتم تو دوره تخمک گذاری هم بودم از کاندوم استفاده کردیم
    اما موقع ارضا شدن پارتنرم ادامه داد و به گفته خودش کاندوم یکم جلو اومده بود منم یه کم خیسی احساس کردم
    همون موقع 4تا قرص ال دی خوردم تقریبا 12 ساعت بعد هم 4 تا قرص دیگه

و 20 ام ماه پیش پریود بودم اما الان از 20 ام تا الان فقط لکه میبینم
    احتمال بارداری وجود داره؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام اقای دکتر من 6روز پیش نزدیکی مشکوک داشتم که روز بعدش 4قرص ال دی و 12ساعت بعدش 4 عدد دیگر مصرف کردم چندروز بعد بازهم نزدیکی داشتیم امروز باید پریود میشدم اما نشدم و درعوض چند لکه خون فقط دیدم خیلی نگرانم که بدونم باردار هستم یا خیر؟

5. سلام.من همیشه سیکل هام نامنظمه.آخرین پریودم ۲۹/۷ بوده و. روز ۶/۹ درحالیکه یک هفته از موعد پریودم گذشته بودم با نامزدم رابطه سطحی داشتیم.ایشون قبل رابطه ارضا نشده بودن و دسشویی هم رفته بودن و پیشاب ایشون ب واژن من وارد شد‌.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

با اینوجود بنده هنوز پریود نشدم و ایا ممکنه پریود تشدن بعلت استرس باشه؟

6. baran7575 نوشته است: سلام.من همیشه سیکل هام نامنظمه.آخرین پریودم ۲۹/۷ بوده و. روز ۶/۹ درحالیکه یک هفته از موعد پریودم گذشته بودم با نامزدم رابطه سطحی داشتیم.ایشون قبل رابطه ارضا نشده بودن و دسشویی هم رفته بودن و پیشاب ایشون ب واژن من وارد شد‌.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام با رابطه سطحی چطور مطمعن هستید که منی وارد واژن شما شده
    چون پریود نامنظم دارید نمیشه با قاطعیت نظر داد
    در صورتیکه استرس دارید می تونید آز خون بتا بدین

7. Mobina_m نوشته است: سلام
    من هفته پیش دوشنبه رابطه کامل از واژن داشتم تو دوره تخمک گذاری هم بودم از کاندوم استفاده کردیم
    اما موقع ارضا شدن پارتنرم ادامه داد و به گفته خودش کاندوم یکم جلو اومده بود منم یه کم خیسی احساس کردم
    همون موقع 4تا قرص ال دی خوردم تقریبا 12 ساعت بعد هم 4 تا قرص دیگه

و 20 ام ماه پیش پریود بودم اما الان از 20 ام تا الان فقط لکه میبینم
    احتمال بارداری وجود داره؟

با توجه به مصرف قرص اورژانسی بارداری منتقیه
    ولی با این وجود در صورت تاخیر یک هفته ای در پریود تست خون بتا بدید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. nbeygi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    سوالي داشتم
    هنگام رابطه ي جنسي، مني شوهرم روي قسمت بالاي شكمم ريخت، و من بعد 8،7 دقيقه داخل دستشويي و به همون حالت نشسته! مني رو از روي شكمم شستم، اول فقط با آب، ولي بعد كه حس كردم به خوبي پاك نميشه مايع دسشويي هم زدم!
    حالا با توجه به باز بودن دهانه واژن در اون حالت نشسته و جريان و سرعت آب آيا احتمال رسيدن اسپرم داخل واژن و بارداري وجود داره يا نه؟!!

9. nbeygi نوشته است: سلام
    سوالي داشتم
    هنگام رابطه ي جنسي، مني شوهرم روي قسمت بالاي شكمم ريخت، و من بعد 8،7 دقيقه داخل دستشويي و به همون حالت نشسته! مني رو از روي شكمم شستم، اول فقط با آب، ولي بعد كه حس كردم به خوبي پاك نميشه مايع دسشويي هم زدم!
    حالا با توجه به باز بودن دهانه واژن در اون حالت نشسته و جريان و سرعت آب آيا احتمال رسيدن اسپرم داخل واژن و بارداري وجود داره يا نه؟!!

سلام
    سوالتون کامل نیست
    نوع رابطه جنسی واینکه چه تاریخی از سیکلتون بوده
    اگر رابطه کامل نداشتید و این اتفاق در روزهای بی خطر رخ داده بارداری منتفیه.

10. badomak نوشته است:
    baran7575 نوشته است: سلام.من همیشه سیکل هام نامنظمه.آخرین پریودم ۲۹/۷ بوده و. روز ۶/۹ درحالیکه یک هفته از موعد پریودم گذشته بودم با نامزدم رابطه سطحی داشتیم.ایشون قبل رابطه ارضا نشده بودن و دسشویی هم رفته بودن و پیشاب ایشون ب واژن من وارد شد‌.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام با رابطه سطحی چطور مطمعن هستید که منی وارد واژن شما شده
    چون پریود نامنظم دارید نمیشه با قاطعیت نظر داد
    در صورتیکه استرس دارید می تونید آز خون بتا بدین

ببخشید ولی اشتباه متوجه شدید.رابطه ما سطحی بود دخول هم نداشتیم ولی بصورت مالشی پیشاب ایشون ب واژن من وارد شد ن کامل.

درضمن من امروز صبح خونریزی گرفتم از چند روز پیش هم بدعنق و...شده بودم اما درد پریودی ندارم این خون پریوده؟

11. سلام. خواهشا راهنمایی کنید. من 3 ماه دوره قاعدگی منظمی داشتم اخیرن در روز زمان تخمک گذاری ذابطه داشتم که کاندوم سوراخ بود و فوری قرص لوونورژسترول 1.5 استفاده کردم. چند روز بعد خونریزیم شروع شد که اواخر بیشتر مواقع به صورت لکه های سیاه بود. بعد یه هفته دوباره انگار خونریزیم بیشتر شده که تا الان 12 روز خونریزی و بیشتر لکه دارم. به نظرتون من باردارم؟ یا الان تو دوره قاعدگی ماانه خودم هستم. در ضمن بعضی مواقع خون صفت خارج میشه که مجبورم با دست خارجش کنم .  با تشکر

12. honline69 نوشته است: سلام. خواهشا راهنمایی کنید. من 3 ماه دوره قاعدگی منظمی داشتم اخیرن در روز <a>زمان تخمک گذاری</a> ذابطه داشتم که کاندوم سوراخ بود و فوری قرص لوونورژسترول 1.5 استفاده کردم. چند روز بعد خونریزیم شروع شد که اواخر بیشتر مواقع به صورت لکه های سیاه بود. بعد یه هفته دوباره انگار خونریزیم بیشتر شده که تا الان 12 روز خونریزی و بیشتر لکه دارم. به نظرتون من باردارم؟ یا الان تو دوره قاعدگی ماانه خودم هستم. در ضمن بعضی مواقع خون صفت خارج میشه که مجبورم با دست خارجش کنم .  با تشکر

سلام
    این خونریزی بخاطر مصرف قرص اورژانسیه
    بارداری منتفیه ولی در صورت طولانی شدن خونریزی به متخصص مراجعه کنید.

13. nbeygi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    nbeygi نوشته است: سلام
    سوالي داشتم

سلام
    سوالتون کامل نیست
    نوع رابطه جنسی واینکه چه تاریخی از سیکلتون بوده
    اگر رابطه کامل نداشتید و این اتفاق در روزهای بی خطر رخ داده بارداری منتفیه.

ممنون از پاسختون،
    رابطه به صورت دهاني بود ولي همونطور كه گفتم مني روي شكمم ريخته شد.
    در روز ١3 دوره م بودم، دورم به طور كلي نامنظمه و از 26روز تا 34 روز متغير!! ولي با توجه به نوع ترشحاتم و اينكه لكه بيني خفيفي داشتم احتمال ميدم در زمان تخمک گذاری بوده باشم.

14. سلام آقای دکتر من مدتی که پوست زیر آلتم میسوزه مثل اینکه پوست کنده شده باشه ووسط آویزونه آقای دکتر من ۷ سال خودارضایی داشتم وزیاد آلتم به سمت پایین میکشیدم  درضمن من تنگی مجرا هم دارم آقای دکتر کمکم کنید

15. سلام. بخاطر پاره شدن کاندوم و درون ریزی کامل یک ساعت بعد از رابطه 4عدد قرص ال دی خوردم.  12 ساعت بعد بدلیل حالت تهوع و استفراغ مکرر به بیمارستان رفتم و نتونستم قرص بخورم. روز بعد صبح 4عدد ال دی خوردم و دوباره  12 ساعت بعد 4عدد ال دی . احتمال اینکه باردار بشم وجود داره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 120 از 126
رفتن به صفحه :    ... 120 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید