شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداری ناخواسته و مصرف قرص اورژانسی

1. سلام
    من 5 شهریور پایان پریودم بود. 18 شهریور یک رابطه مشکوک داشتم ،دو روز بعدش باز یک رابطه  بدون جلوگیری داشتم.که بعد از نزدیکی دوم دو قرص اورژانسی بصورت یکجا خوردم که میشد 60 ساعت بعد از نزدیکی اول و بلافاصله بعد از نزدیکی دوم
    یک هفته بعدش تست گذاشتم و منفی شد.دوازده روز بعد خوردن قرص پریود شدم که خونریزیم کمتر از قبل بود نه زیاد اما ن بصورت لک (بنظر شما لانه گزینی بوده؟؟؟؟)بعد از پاک شدنم جلوگیری طبیعی داشتم ک بعد از یک هفته پاک شدم سینه هام بدجور درد گرفت و هر روز دردش بیشتر شد.تا اینکه موقع پریودم شانسی ی تست گذاشتم و مثبت شد.در کمال ناباوری باردارم الان بطور ناخواسته.بنظر شما ایا من از دور قبل باردار شدم یا بعد از پاک شدنم با پیشاب؟؟(هیچ شکی ندارم)تو رو خدا زوتر جوابمو  بدید .خیلی ناراحتم ک باردارم.بچه دوممه و اصلا موقعیت بچه دار شدن را ندارم.

2. سلام. من یه رابطه داشتم که کاندوم سوراخ بود و سریعا یه قرص ۱/۵
    لوونورژسترول خوردم. درست ۳ روز بعدش پریود شدم. البته دو دو روز اول خون بود و بقیه روزها لکه بود که تا ۸ روز این دوره طول کشید‌. بعد اینکه از روز نهم دوباره خونریزی شدید شد. که احساس میکنم چون دوره ماهانه  عادتمه اینجوریه. خواهشا راهنمایی کنید علت چی میتونه باشه. من دوست ندارم باردار بشم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید