شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چند ماهه استرس بيماري hiv دارم

1. با سلام بنده سه ماه پيش بعلت استرس شديد و با مشورت با يكي از دوستانم باهم رفتيم به مركز مشاوره رفتاري و ازمايش داديم از قضا فرد نمونه گير با دوستم اشنا از اب دراومد و من بهش گفتم كه خيلي استرس دارم و ايشون گفت بيا ازمايشگاه خصوصي كه من در اونجا كار ميكنم تا ازت ازمايش اليزا بگيرم و بنده رفتم و جواب منفي بود و باز بعلت استرس زياد بعد دوماه رفتم و باز جواب منفي بود تا اينكه يك ماه پيش (١٥ روز بعد از اخرين ازمايش)ايشون با من تماس گرفت و گفت ميتوني بياي ببينمت باهات كار دارم و من شديدا ترسيدم كه نكنه اتفاقي افتاده و با اسراري ك من داشتم ايشون گفت كه ميخواستم ببينم پول قرضي داري يا نه و منم گفتم خب اينو اول ميگفتي و من ندارم ولي ايشون اسرار كرد كه حالا شما بيا و باز باعث افزايش استرس من شد بالاخره من فرداي اون روز(اول ابان) رفتم پيشش و ايشون گفت فقط مشكل مالي داشته و از اين حرفا و منم با استرسي ك داشتم گفتم حالا بيا يه ازمايش بگيرازم و اصل سوال من اينجا شروع ميشه: ايشون ابتدا يك سوزن زد ب نوك انگشت من و با قطره چكان خون رو برداشت و بلافاصله دوباره يجا ديگه رو سوراخ كرد و با قطره چكاني ك خون داخلش بود( نميدونم مال خودم بود يا يه قطره چكون با خون ديگه) فقط خوني ك از سوراخ جديد بيرون اومده بود رو پخش كرد و خوني وارد قطره چكان نكرد حالا من سوالم اينه كه ممكنه اين همه بازي براي اين بوده كه منو بكشه اونجا و الوده كنه؟؟؟ چون من فقط چند دفعه ايشونو ديده بودم و نتونستم خودمو قانع كنم كه ايشون از من كمك مالي بخواد لطفا منو راهنمايي كنيد ممنونم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید