شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 117 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. reza1313 نوشته است: سلام خسته نباشيد من با دوست دخترم رايطه داشتم از معقد روز ٢٢ اين ماه ماه پيش هم زمان پريودش همين روزا بوود. موقع رابطه مقداري مني روي واژن دوست دخترم ريخت كه بعد از چند دقيقه با آب سريع شسته شد، الان اين ماه ٥ ، ٦ روز از زمان پريودش گذشته ولي خبري نيست، خواهشاً راهنمايي كنيد

سلام،
    اگر رابطه در حول و حوش زمان پریود بوده که احتمال بارداری وجود ندارد ولی برای اطمینان و با توجه به گذشت 6 روز از زمان مقرر بهتر است با استفاده از آزمایش خون از عدم بارداری اطمینان حاصل کنید.

2. Mona13679 نوشته است: سلام من دوره هام 29 یا سی روز .چهار یا پنج هر ماه پریود میشم .این ماه 4 ابان پریود شدم حدودا پنج روز پریود بودم .روز 14 ابان یه رابطه بدون دخول داشتم اب بین پام ریخته شد شک دارم پاکش کردم یا نه فرداش یعنی روز 15 ساعت 10 دوتا اچ دی خوردم ساعت نه شب یعنی 11 ساعت بعد دوتا اج دی دیگه خوردم .از اون روز زندگی ندارم همش استرس دارم روز 24 ابان هم یه رابطه سطحی داشتیم که شاید پیش اب به التم خورده باشه اما بعدش کاملا خودم شستم بعدش.الان سوالم اینه احتمال حاملگی هست .بعدم میخوام شنبه برم ازمایش بدم میخوام ببینم شنبه جواب ازمایش مورد قبوله یعنی هیچ شکی توش نیست . میدونم استرسم بیخوده .اما جای که رفتم برای ازمایش بهم گفت باید تا تاخیر پریود صبر کنم بعد برم ازمایش بدم اما اینجا نوشته تا دو هفته بعدش قابل اعتماد.این چند روز کشاله رانم خیلی درد میکنه نمیدونم بخاطر استرس .همش میترسم حاملگی خارج رحم باشه
    پنج روز قبل از پریود جواب ازمایش صد در صده؟همه جور حاملگی میشه فهمید حتی حاملگی خارج از رحم
    لطفا جوابم بدید
    این دوهفته انقدر میترسم که روی اورده به خوردن زعفران و زرشک بلکه پریود شم
    برای رابطه دوم چی احتمال حاملگی هست

سلام،
    با توجه به نوع رابطه و استفاده از روش اورژانسی احتمال بارداری وجود ندارد، قطعی ترین زمان برای آزمایش بین 7 تا 10 روز پس از عدم وقوع خونریزی در زمان معین است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mohsen_1360 نوشته است: سلام
    وقت بخیر
    نامزد من باردار شده. ضمنا یک کیست در تخمدان چپ داره . میخواستم بدونم با وجود این کیست میتونه واسه سقط اقدام کنه ؟ و آیا در صورت سقط مشکلی پیش میاد یا نه با توجه به وجود کیست .
    سن بارداریش حدود 3 هفتست .
    خواهش میکنم زود جواب منو بدین .

سلام،
    وجود کیست مانعی برای سقط نیست.

4. ROHAM نوشته است:
    Mona13679 نوشته است: سلام من دوره هام 29 یا سی روز .چهار یا پنج هر ماه پریود میشم .این ماه 4 ابان پریود شدم حدودا پنج روز پریود بودم .روز 14 ابان یه رابطه بدون دخول داشتم اب بین پام ریخته شد شک دارم پاکش کردم یا نه فرداش یعنی روز 15 ساعت 10 دوتا اچ دی خوردم ساعت نه شب یعنی 11 ساعت بعد دوتا اج دی دیگه خوردم .از اون روز زندگی ندارم همش استرس دارم روز 24 ابان هم یه رابطه سطحی داشتیم که شاید پیش اب به التم خورده باشه اما بعدش کاملا خودم شستم بعدش.الان سوالم اینه احتمال حاملگی هست .بعدم میخوام شنبه برم ازمایش بدم میخوام ببینم شنبه جواب ازمایش مورد قبوله یعنی هیچ شکی توش نیست . میدونم استرسم بیخوده .اما جای که رفتم برای ازمایش بهم گفت باید تا تاخیر پریود صبر کنم بعد برم ازمایش بدم اما اینجا نوشته تا دو هفته بعدش قابل اعتماد.این چند روز کشاله رانم خیلی درد میکنه نمیدونم بخاطر استرس .همش میترسم حاملگی خارج رحم باشه
    پنج روز قبل از پریود جواب ازمایش صد در صده؟همه جور حاملگی میشه فهمید حتی حاملگی خارج از رحم
    لطفا جوابم بدید
    برای رابطه دوم چی احتمال حاملگی هست

سلام،
    با توجه به نوع رابطه و استفاده از روش اورژانسی احتمال بارداری وجود ندارد، قطعی ترین زمان برای آزمایش بین 7 تا 10 روز پس از عدم وقوع خونریزی در زمان معین است.

امروز صبح میخواستم برم برای ازمایش خون اما دیدم کمرم درد میکنه درد پریودی دارم .یه ساعتی هست لک بینی قهوه ای دارم .دیگه دارم دیونه میشم اصلا موندم چکار کنم من باید سوم یا چهارم پریود بشم نکنه این لکه بینی قهوه ای بخاطر حاملگی و لانه گزینی خواهش میکنم جواب منو زودتر بدید واقعا دیگه دارم کم میارم دیگه موندم چکار کنم واقعاموندم
    تو این لکه ها لخته خون قرمز هم هست بعدم حاملگی خارج از رحم اختمالش هست باشه یا سقط.

5. سلام نامزدم 27 مهر پریود شده بود ما روز 12 آبان رابطه داشتیم بدون پیشگیری اما منی بعد از رابطه با مالش توسط نامزدم ازمن خارج شد الان 30 آبان شده و نامزدم 27 ابان باید پریود میشد می خواستم بدونم احتمال بارداری وجود داره؟

6. Peyman1986 نوشته است: سلام نامزدم 27 مهر پریود شده بود ما روز 12 آبان رابطه داشتیم بدون پیشگیری اما منی بعد از رابطه با مالش توسط نامزدم ازمن خارج شد الان 30 آبان شده و نامزدم 27 ابان باید پریود میشد می خواستم بدونم احتمال بارداری وجود داره؟

سلام
    سوالتون کامل نیست
    لطفا مثل پست اول مطرح کنید
    با توجه به اینکه میگید منی بیرون ریخته شده احتمال بارداری کمه

7. سلام
    من حوالي تخمك گذاري با نامزدم معاشقه داشتم، نامزدم شلوار جين پوشيده بود و من لباس زير تنم بود. لباس زيرم در اثر ترشحات واژن خيس شده بود و وقتي دست به داخل جيب نامزدم زدم متوجه نمناكي پوشش داخلي جيبش شدم. البته نامزدم اصرار داشت كه اين نمناكي در اثر پيشابه. به هرحال بيرون شلوار جينش خشك بود در همون لحظه تماسي چند ثانيه اي شلوار اون با لباس زير خيس من داشت. ميخواستم بدونم با توجه به اينكه من تو دوران پر خطر بودم و فرض محال اگر نمناكي پيشاب از روي شلوار نامزدم به شورت خيس من برخورد كرده باشه ممكنه باردار شده باشم؟ خواهشن من رو از استرس نجات بدين

8. سلام من دوره هام 29 یا سی روز .سوم یا چهار  پریود میشم .این ماه 3 ابان پریود شدم حدودا پنج روز پریود بودم .روز 14 ابان یه رابطه بدون دخول داشتم اب بین پام ریخته شد شک دارم پاکش کردم یا نه فرداش یعنی روز 15 ساعت 10 دوتا اچ دی خوردم ساعت نه شب یعنی 11 ساعت بعد دوتا اج دی دیگه خوردم .از اون روز زندگی ندارم همش استرس دارم روز 24 ابان هم یه رابطه سطحی داشتیم که شاید پیش اب به التم خورده باشه اما بعدش کاملا خودم شستم بعدش.الان سوالم اینه احتمال حاملگی هست .

روز شنبه ظهر کمر درد پریود داشتم بعدش اول لکه بینی قهوه ای بود بعد مثل همیشه پریود شدم مثل ماه قبل.اما بازم تو نت خوندم که میشه هم پریود باشی هم باردار باشی .
    امروز یعنی  16روز بعد از رابطه ازمایش خون بارداری دادم البته فقط زده بود مثبت یا منفی ازمایش تیتر ندادم انقدر گرون بود
    حالا ین زود پریود شدن من برای قرصها بود ؟
    من مطمننا حامله نیستم ؟
    بعد 16 روز از رابطه ازمایش خون صد در صد؟منفی کاذب اینا نداره
    یعنی هیچ بارداری طبیعی یا خارج از رحم ندارم ؟
    ببخشید طولانی شد اما ممنون میشم منو از نگرانی در بیاریدخیلی استرس دارم

9. سلام من ۲۷ آبان با نامزدم رابطه داشتم که باکره اس منی من رو واژنش خالی شد و ی نیم ساعت طول کشید تا با اب بشوره ۱۲ ساعت کمتر از رابطه قرص اچ دی خریدم دوتا و ۱۲ ساعت بعدش دوتا دیگه خورد
    الان دیشب ۳۰ ابان هم رابطه داشتیم و من از پشت یکم منی رو کمرش و مقعدش ریختم و سریع با دستمال پاک کردم ولی شستنش تا صبح طول کشید
    نامزدم پریود نا منظم داره و قبلا ۱۷ ۱۶ روز طول میکشید ولی ی دکتر رفته ابن دوره آخری ۲۴ روز طول کشید تا مریض شد این دفعه هم امروز ۱ آبان روز ۲۲ مریض نشده هنوز
    میخوام ببینم احتمال بارداری چقدر ؟
    الان یک روز گذشته از نزدیکی دوم آیا بهش قرص بدم یا نه دوباره؟
    اگه قرص بدم اچ دی بدم یا ال دی دفعه اول اچ دی دادم؟
    این قرصا پریود شدنشا به تاخیر میندازه؟
    شبی که اولین نزدیکی را کردیم روز ۱۶ هم بود دیشبم ۲۱ ام
    اگه بخوام ببرمش آزمایش   ۴ آذر ببرمش خوبه؟
    سونو ببرمش یا آزمایشگاه؟
    ایا شروع کنم اون روشی که برا قرص اچ دی شبی یکی را که ۲۱ قرص اول را مصرف میکنن ...و بعد چند روز تاخیر و دوباره بسته دوم؟
    ببخشید خانواده خیلی مذهبی داریم خیلی سوال پرسیدم دستتون درد نکنه من دقیقه ای چک میکنم سایت را تا جوابم را ببینم

10. سلام آقای دکتر خسته نباشید.خیلی ممنون بابت زحمات بی دریغتون.
    من تو سوالای موجود سرچ کردم ولی شرایطم یکم.
    من دقیقا 2هفته پیش رابطه ی پرخطر داشتم و دخول کامل انجام شد و متاسفانه کاندوم پاره شد اما کمتر از نیم ساعت بعد قرص اورژانسی 1.5 و مجددا 12ساعت بعد یکی دیگه مصرف کردم.اماهنوز پریود نشدم.
    ضمنا من الان تو شرایط خیییلی حساسی هستم و به شددت استرس دارم بخاطر ازمون سختی ک 3روز دیگه دارم.
    میخواستم بدونم مصرف قرص اورژانسی بعد از دخول کامل هم جواب میده یا خیر؟ و مهم تر اینکه  با این شرایط پریود نشدنم بخاطر استرس میتونه باشه یا بارداری؟؟؟
    مرسی

11. Misena_c نوشته است: سلام
    من حوالي تخمك گذاري با نامزدم معاشقه داشتم، نامزدم شلوار جين پوشيده بود و من لباس زير تنم بود. لباس زيرم در اثر ترشحات واژن خيس شده بود و وقتي دست به داخل جيب نامزدم زدم متوجه نمناكي پوشش داخلي جيبش شدم. البته نامزدم اصرار داشت كه اين نمناكي در اثر پيشابه. به هرحال بيرون شلوار جينش خشك بود در همون لحظه تماسي چند ثانيه اي شلوار اون با لباس زير خيس من داشت. ميخواستم بدونم با توجه به اينكه من تو دوران پر خطر بودم و فرض محال اگر نمناكي پيشاب از روي شلوار نامزدم به شورت خيس من برخورد كرده باشه ممكنه باردار شده باشم؟ خواهشن من رو از استرس نجات بدين

سلام
    بارداری منتفیه

12. Sahar_d نوشته است: سلام آقای دکتر خسته نباشید.خیلی ممنون بابت زحمات بی دریغتون.
    من تو سوالای موجود سرچ کردم ولی شرایطم یکم.
    من دقیقا 2هفته پیش رابطه ی پرخطر داشتم و دخول کامل انجام شد و متاسفانه کاندوم پاره شد اما کمتر از نیم ساعت بعد قرص اورژانسی 1.5 و مجددا 12ساعت بعد یکی دیگه مصرف کردم.اماهنوز پریود نشدم.
    ضمنا من الان تو شرایط خیییلی حساسی هستم و به شددت استرس دارم بخاطر ازمون سختی ک 3روز دیگه دارم.
    میخواستم بدونم مصرف قرص اورژانسی بعد از دخول کامل هم جواب میده یا خیر؟ و مهم تر اینکه  با این شرایط پریود نشدنم بخاطر استرس میتونه باشه یا بارداری؟؟؟
    مرسی

سلام
    قرص اورژانسی 1.5 همون یه دونه کافی بوده
    با توجه به مصرف قرص امکان بارداری وجود نداره
    نگران نباشید

13. سلام و خسته نباشید
    دوشنبه هفته پیش یعنی 24 آبان , من با نامزدم رابطه مالش آلت به آلت داشتم , ولی منی روی واژنم اصلا" ریخته نشد , و با فاصله چند دقیقه بعد از مالش منی اومد , اما پیشاب رو نمیدونم که به واژنم خورده باشه یا نه , چون در اون لحظه من خودم خیس بودم , بعدش یادم رفت لباس زیر رو عوض کنم , و اصلا" لک بینی یا خونریزی نداشتم چون آلت درون واژنم نرفت , ولی جمعه صبح 28 آبان یهو به خودم اومدم که نکنه پیشاب به واژنم خورده باشه و باعث بارداری بشه , همون موقه زعفران و آویشن خوردم , تا شب مرتب خوردم , که شب خونریزی داشتم اما نمیدونم که خون پریودی یا چیز دیگه ای بود , حدس میزنم که 5 آذر امکان داشت پریود بشم.در این حالت امکان داره که باردار شم ؟
    نیاز هست که آزمایش خون بدم یا از بی بی چک استفاده کنم ؟
    ممنون میشم برای اطمینان بگید که چند روز بعد از اتمام خونریزی برم واسه آزمایش ؟
    استرس بر تمام زندگیم غلبه کرده ..
    ممنون میشم  یک فرد مطلع پاسخمو بدن , تشکر

14. Mona13679 نوشته است: سلام من دوره هام 29 یا سی روز .سوم یا چهار  پریود میشم .این ماه 3 ابان پریود شدم حدودا پنج روز پریود بودم .روز 14 ابان یه رابطه بدون دخول داشتم اب بین پام ریخته شد شک دارم پاکش کردم یا نه فرداش یعنی روز 15 ساعت 10 دوتا اچ دی خوردم ساعت نه شب یعنی 11 ساعت بعد دوتا اج دی دیگه خوردم .از اون روز زندگی ندارم همش استرس دارم روز 24 ابان هم یه رابطه سطحی داشتیم که شاید پیش اب به التم خورده باشه اما بعدش کاملا خودم شستم بعدش.الان سوالم اینه احتمال حاملگی هست .

روز شنبه ظهر کمر درد پریود داشتم بعدش اول لکه بینی قهوه ای بود بعد مثل همیشه پریود شدم مثل ماه قبل.اما بازم تو نت خوندم که میشه هم پریود باشی هم باردار باشی .
    امروز یعنی  16روز بعد از رابطه ازمایش خون بارداری دادم البته فقط زده بود مثبت یا منفی ازمایش تیتر ندادم انقدر گرون بود
    حالا ین زود پریود شدن من برای قرصها بود ؟
    من مطمننا حامله نیستم ؟
    بعد 16 روز از رابطه ازمایش خون صد در صد؟منفی کاذب اینا نداره
    یعنی هیچ بارداری طبیعی یا خارج از رحم ندارم ؟
    ببخشید طولانی شد اما ممنون میشم منو از نگرانی در بیاریدخیلی استرس دارم

یعنی هیچکس نیست جواب بده خب وقتی ادم اینجا سوال میکنه یعنی خیلی استرس داره تورو خدا یکی جواب منم بده جواب ادمهای بعد منو دادید جواب منو فقط ندادیدمن واقعا کم اوردم میخوام دوباره برم ازمایش بدم میگم نکنه باید تا موقع ده روز بعد پریود صبر میکردم بعد میرفتم بعضی وقتها میگم خودم بکشم راحت شم

15. با سلام
    با نامزدم که پریود نا منظم داره (26تا32)در روز 15 ام رابطه داشتم که از کاندوم استفاده شد اما پیشاب با واژنشون تماس داشت حالا 9 روز گدشته و چون دلهره داشتن آزمایش خون دادن beta-hcg که نتیجش 3 بود و گفتن چون کمتر از 15 هست منفیه اما با توجه به اینکه شاید فاصله زمانی تست و رابطه کم بوده آیا جوابش قابل استناد هست یا مثلا یک هفته بعد تکرار بشه؟
    با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 117 از 126
رفتن به صفحه :    ... 117 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید