شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 116 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. [quote="F_begy"]
    F_begy نوشته است: با عرض سلام.سیکل مریضی من ۳۰ به ۳۰ هر ماه و ۷ روزه هستم.من در مردادماه نزدیکی با همسرم داشتم وبه دلیل شکی که داشتیم از قرص اوژانسی استفاده کردم در ۱۲ مرداد به مدت ۵ روز پریود شدم وبعد از آن با ۷ روز تاخیر در ۷ شهریور مریض شدم ودوباره با همسرم نزدیکی داشتم وباز از قرص اوژانسی استفاده کردم.ودر ۱۲ مهر پریود شدم.در این چند روز هم نزدیکی محافظت شده داشتیم.اما من در ۷ آبان بعد نزدیکی محافظت شده خود یک لکه خون دیدم ودیگر هیچ.آیا من باید همان ۱۲ مریض شوم.من حامله نیستم.
    الان ۱۲ اما من مریض نشدم

میشه جوابما بدید من دوباره دیروز یه لک خیلی کم رنگ دیدم اما دوباره بعدش هیچی نیومد.یعنی باردارم.

2. سلام
    روز بخير
    من حدود ٣ دوره است كه به خاطر تنبلي تخمدان و كيست قرص هاي سيپروترون استفاده ميكنم البته گاهي به جاي ٧ روزبينهر دوره ٨ ٩ روزقرص نميخورم ولي دوره بعدي رو شروع ميكنم
    ماه پيش به خاطر ي رابطه كه دخول نبود اما ترسيدم همزمان با اين قرص خا ٢ تا اچ دي مصرف كردم
    كه باعث تاخير در خونريزيم شد
    اين ماه هم رابطه با نامزدم داشتم كه دخول نبود در حد مالش الت هامون به هم و  مايع مني هم خارج از بدمنم ريخت ولي چون ترسيدم مايع قبل از انزالش اسپرم داشته باشه علاوه بر او سيپرو ترون  ٢ تا قرص اچ دي خوردم البته جاي ٢ تا يكي هر ١٢ ساعت چند روز بعد باز اين رابطه مالشي رو داشتيم
    من بعد از ٤ روزباز قرص اچ دي خوردم الان قرص سيپرو ترون تمام شده اما هيچ درد براي خونريزي ندارم و علايم پريود ندار
    امكانش هست باردار باشم
    توروخدا جواب بديد
    اگه يكي از اين رابطه ها دوره تخمك گذاريم باشه چي؟؟؟

3. خواهش میکنم جواب منو بدین
    من روز 15 سیکل نزدیکی بدون کاندوم داشتم. منی داخل واژن ریخته نشد. ولی بخاطر ترس از حاملگی با پیشاب دوازده ساعت بعد دو عدد قرص اووسیز یک ونیم خوردم.
    الان سه روزه گذشته فقط کمی درد خفیف زیر شکم دارم و ترشحات سفید رنگ . احتمال بارداری وجود داره؟ قاعدگی تقریبا منظم بین 26 تا 29 روزه دارم

4. سلام
    من و نامزدم با هم مالش کمی رو داشتیم کمتر از 10 دقیقه فقط الت های من و اون به هم مالش داده شد
    من هم ارضا نشدم و فقط پیش ابم اومد
    با این وجود نامزدم کمتر از 15 ساعت بعد 2تا قرض اووسیز75/ رو با هم خورد
    در ضمن کتر از یک روز از پریودیش گدشته بود که با هم ارتباط برقرار کردیم
    خواستم بدونم امکان بارداری هست یا خیر ؟
    از کجا بدونیم قرص درست عمل کرده ؟
    چطور و چند وقت دیگه میتونیم از باردار بودن یا نبودنش اطمینان پیدا کنیم
    متشکرم ببخشین سوالاتم زیاد شد
    خواهش میکنم سریع واب بدین تا از این حالت نگرانی و استرس بیرون بیاییم

5. با عرض سلام و خسته نباشید من جمعه شب  7 آبان با نامزدم نزدیکی بدون دوخول داشتم و فقط دست ایشون با مایع منی برخورد داشتن و قبل از اینکه خودشون رو بشورند (شستشوی واژن) دستشون رو با مایع دستشوی شستن.چون ایشون 24 مهر دوره شروع قاعدگی شون بوده و 7 آبآن روز های پر خطر  محسوب میشه .......
    سوال اول : من نگرانی از اینکه اگه  یه موقعی دستشون رو خوب شستشو نشده باشه آیا امکان داره خدا نکرده اسپرمی وارد واژن بشه ؟؟؟
    سوال دوم : هیچ قرص اوژانسی جلو گیری از بار داری مصرف نشده ، در ضمن  بی بی چک بعد از ظهر 13 آبان انجام دادن و ناشتا نبودن ممکن جوابش منفی کاذب باشه؟؟؟؟؟؟
    سوال سوم: اینکه بهترین زمان استفاده از بی بی چک واسع اینکه جواب صحیح بگیری چند روز بعد از نزدیکی و در چه زمانی از روز ،  هستش ؟؟؟
    ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید چون از استرس دارم دیونه میشم.

6. Hodam نوشته است:
    Hodam نوشته است: خواهش میکنم جواب منو بدین
    من روز 15 سیکل نزدیکی بدون کاندوم داشتم. منی داخل واژن ریخته نشد. ولی بخاطر ترس از حاملگی با پیشاب دوازده ساعت بعد دو عدد قرص اووسیز یک ونیم خوردم.
    الان سه روزه گذشته فقط کمی درد خفیف زیر شکم دارم و ترشحات سفید رنگ . احتمال بارداری وجود داره؟ قاعدگی تقریبا منظم بین 26 تا 29 روزه دارم

کسی نیست جواب بده؟

سلام
    قرص اورژانسی مصرف کرده اید
    جای نگرانی نیست

7. با سلام و خسته نباشید
    من رابطه مقعدی داشتم
    سر التم پر از اسپرم بود که حواسم نبود و فشار امد به دهنه واژن سر التم ی کم رفت تو
    خطرناکه?

8. سلام خسته نباشید
    22 سالمه!من پریودهای منظم داشتم 12مهر ماه پریودم تموم شد 14 مهر با همسرم نزدیکی داشتم و 17 مهر قرص اورژانسی مصرف کردم
    24 مهر خونریزی 4 روزه داشتم بعد قطع شد الان 13 روزه که پریود نشدم اما سینه هام حساس شده و درد زیر شکم و التهابات پوستی دارم 2بار تست بارداری خونگی استفاده کردم منفی بود اما جفتمون نگرانیم چون هنوز آمادگی بچه نداریم! و توی 1 ماه و نیم 2ماه من 3بار قرص اورژانسی خوردم با اینکه منی داخل ریخته نشده بود برای اطمینان مصرف کرد
    تاخیر پریودم از چی میتونه باشه از مصرف قرصای اورژانسی یا امکان داره باردار باشم؟نیازی به آزمایش خون هست؟

9. سلام.22 سالمه.طول دوره پریودم 21 تا25 روز هست.و به مدت 6 یا 7 روز پریود میشم.9 روز بعد از اتمام پریود رابطه مقعدی داشتم و منی به هیچ عنوان وارد واژن نشد روی بدن تخلیه شد.ایا امکان داره حین شست و شوی بدن با اب در حمام سرپا یا نشسته منی وارد واژن شدت باشه و بارداری رخ بده؟قرص ضد بارداری هم مصرف نکردم

10. سلام خسته نباشيد من با دوست دخترم رايطه داشتم از معقد روز ٢٢ اين ماه ماه پيش هم زمان پريودش همين روزا بوود. موقع رابطه مقداري مني روي واژن دوست دخترم ريخت كه بعد از چند دقيقه با آب سريع شسته شد، الان اين ماه ٥ ، ٦ روز از زمان پريودش گذشته ولي خبري نيست، خواهشاً راهنمايي كنيد

11. سلام من دوره هام 29 یا سی روز .چهار یا پنج هر ماه پریود میشم .این ماه 4 ابان پریود شدم حدودا پنج روز پریود بودم .روز 14 ابان یه رابطه بدون دخول داشتم اب بین پام ریخته شد شک دارم پاکش کردم یا نه فرداش یعنی روز 15 ساعت 10 دوتا اچ دی خوردم ساعت نه شب یعنی 11 ساعت بعد دوتا اج دی دیگه خوردم .از اون روز زندگی ندارم همش استرس دارم روز 24 ابان هم یه رابطه سطحی داشتیم که شاید پیش اب به التم خورده باشه اما بعدش کاملا خودم شستم بعدش.الان سوالم اینه احتمال حاملگی هست .بعدم میخوام شنبه برم ازمایش بدم میخوام ببینم شنبه جواب ازمایش مورد قبوله یعنی هیچ شکی توش نیست . میدونم استرسم بیخوده .اما جای که رفتم برای ازمایش بهم گفت باید تا تاخیر پریود صبر کنم بعد برم ازمایش بدم اما اینجا نوشته تا دو هفته بعدش قابل اعتماد.این چند روز کشاله رانم خیلی درد میکنه نمیدونم بخاطر استرس .همش میترسم حاملگی خارج رحم باشه
    پنج روز قبل از پریود جواب ازمایش صد در صده؟همه جور حاملگی میشه فهمید حتی حاملگی خارج از رحم
    لطفا جوابم بدید
    این دوهفته انقدر میترسم که روی اورده به خوردن زعفران و زرشک بلکه پریود شم
    برای رابطه دوم چی احتمال حاملگی هست

12. سلام
    وقت بخیر
    نامزد من باردار شده. ضمنا یک کیست در تخمدان چپ داره . میخواستم بدونم با وجود این کیست میتونه واسه سقط اقدام کنه ؟ و آیا در صورت سقط مشکلی پیش میاد یا نه با توجه به وجود کیست .
    سن بارداریش حدود 3 هفتست .
    خواهش میکنم زود جواب منو بدین .

13. aminm نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من رابطه مقعدی داشتم
    سر التم پر از اسپرم بود که حواسم نبود و فشار امد به دهنه واژن سر التم ی کم رفت تو
    خطرناکه?

سلام،

بستگی دارد که این اتفاق در چه روزی از دوره قاعدگی رخ داده باشد؛ اگر در دوره پرخطر باشد احتمال بارداری وجود دارد.

14. Mahtabmt نوشته است: سلام خسته نباشید
    22 سالمه!من پریودهای منظم داشتم 12مهر ماه پریودم تموم شد 14 مهر با همسرم نزدیکی داشتم و 17 مهر قرص اورژانسی مصرف کردم
    24 مهر خونریزی 4 روزه داشتم بعد قطع شد الان 13 روزه که پریود نشدم اما سینه هام حساس شده و درد زیر شکم و التهابات پوستی دارم 2بار تست بارداری خونگی استفاده کردم منفی بود اما جفتمون نگرانیم چون هنوز آمادگی بچه نداریم! و توی 1 ماه و نیم 2ماه من 3بار قرص اورژانسی خوردم با اینکه منی داخل ریخته نشده بود برای اطمینان مصرف کرد
    تاخیر پریودم از چی میتونه باشه از مصرف قرصای اورژانسی یا امکان داره باردار باشم؟نیازی به آزمایش خون هست؟

سلام،

اگر روش اورژانسی را درست اجرا کردید، جای نگرانی نیست و باردار نیستید. خونریزی غیر طبیعی به دلیل مصرف قرصهای هورمونی است.
    در هر دوره قاعدگی فقط یک بار از روش اورژانسی استفاده کنید.
    برای اطمینان می توانید از آزمایش خون اسفاده کنید.

15. saranaderi نوشته است: سلام.22 سالمه.طول دوره پریودم 21 تا25 روز هست.و به مدت 6 یا 7 روز پریود میشم.9 روز بعد از اتمام پریود رابطه مقعدی داشتم و منی به هیچ عنوان وارد واژن نشد روی بدن تخلیه شد.ایا امکان داره حین شست و شوی بدن با اب در حمام سرپا یا نشسته منی وارد واژن شدت باشه و بارداری رخ بده؟قرص ضد بارداری هم مصرف نکردم

سلام،

با توجه به اینکه اسپرم خارج از بدن مدت زمانی بسیار کمی زنده می ماند و همچنین شرح حالی که شما دادید، احتمال بارداری بسیار کم است. اگر بیش از 10 روز از زمان مقرر برای خونریزی گذشت و خونریزی رخ نداد، آزمایش خون بدهید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 116 از 126
رفتن به صفحه :    ... 116 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید