شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 115 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. Hmodr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    Hmodr نوشته است: سلام لطفا پاسخ دهید خیلی نگرانم
    دوره پریودی ۲۸ روزه دارم ۶ مهر ماه پریود شدم و ۲۲ مهر ماه ( ۱۷ سیکلم ) رابطه اشتم بدون دخول فقط تماس الت به الت بود مایع منی هم خارج نشد اما از پیشاب میترسم قرصیم مصرف نکردم
    از روز ۲۴ پریودی درد سینه دارم قسمت تحتانی سینم درد میکنه ممکنه باردار باشم؟؟

سلام
    امکان بارداری نیست
    لطفا پست اول رو با دقت مطالعه کنید

ممنون از پاسخ گوییتون
    صفحه ی اول نوشته چه پیشاب چه منی برخورد به واژن داشته باشه اجتمال بارداری هست رابطهی من سطحی بود الت به واژن برخورد داشت تماس الت به الت داشتیم احتمالش هست بازم من خیلی نگرانم نمیدونم چیکار کنم واقعا 😔

2. سلام خسته نباشید خواهش میکنم لطفا راهنماییم کنید،من 24 سالمه پریودم نامنظمه،2-3 روز زودتر یا دیرتر میشه،22 مهر پریود شدم و 26مهر تموم شد و من 30 مهر یه رابطه ی بدون دخول داشتم در حد تماس حتی منی اطراف واژنم هم ریخته نشد،ولی بخاطر ترس از پیشاب فرداییش 4تا قرص ال دی خوردم 12 ساعت بعد 4تا دیگه،ولی دومین بار که خوردم ،حالت تهوع شدیدی داشتم و 6 ساعت بعد یه قرص تهوع خوردم و چند ثانیه بعد بالا اوردم رفتم دکتر سرم زدم(فکر میکنم بخاطر مسمومیت غذایی بود)و چون 6 ساعت گذشته بودو من بالا اوردم، دیگه قرص ال دی مصرف نکردم.
    الان سوالم اینه که قرص تهوع و سرمی که زدم تاثیر قرص ال دی رو از بین برده؟ و اینکه ایا احتمال بارداری هست؟
    خیلی عذر میخوام که طولانی شد و خواهش میکنم اگه میشه زود جواب بدین خیلی خیلی استرس دارم.

3. خواهش میکنم لطفا جواب بدید

4. nasimsharifi نوشته است: سلام خسته نباشید خواهش میکنم لطفا راهنماییم کنید،من 24 سالمه پریودم نامنظمه،2-3 روز زودتر یا دیرتر میشه،22 مهر پریود شدم و 26مهر تموم شد و من 30 مهر یه رابطه ی بدون دخول داشتم در حد تماس حتی منی اطراف واژنم هم ریخته نشد،ولی بخاطر ترس از پیشاب فرداییش 4تا قرص ال دی خوردم 12 ساعت بعد 4تا دیگه،ولی دومین بار که خوردم ،حالت تهوع شدیدی داشتم و 6 ساعت بعد یه قرص تهوع خوردم و چند ثانیه بعد بالا اوردم رفتم دکتر سرم زدم(فکر میکنم بخاطر مسمومیت غذایی بود)و چون 6 ساعت گذشته بودو من بالا اوردم، دیگه قرص ال دی مصرف نکردم.
    الان سوالم اینه که قرص تهوع و سرمی که زدم تاثیر قرص ال دی رو از بین برده؟ و اینکه ایا احتمال بارداری هست؟
    خیلی عذر میخوام که طولانی شد و خواهش میکنم اگه میشه زود جواب بدین خیلی خیلی استرس دارم.

سلام
    امکان بارداری نیست
    قرص اورژانسی هم که مصرف کردید
    دیگه از چی ترس دارید؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. Hmodr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Hmodr نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Hmodr نوشته است: سلام لطفا پاسخ دهید خیلی نگرانم
    دوره پریودی ۲۸ روزه دارم ۶ مهر ماه پریود شدم و ۲۲ مهر ماه ( ۱۷ سیکلم ) رابطه اشتم بدون دخول فقط تماس الت به الت بود مایع منی هم خارج نشد اما از پیشاب میترسم قرصیم مصرف نکردم
    از روز ۲۴ پریودی درد سینه دارم قسمت تحتانی سینم درد میکنه ممکنه باردار باشم؟؟

سلام
    امکان بارداری نیست
    لطفا پست اول رو با دقت مطالعه کنید

ممنون از پاسخ گوییتون
    صفحه ی اول نوشته چه پیشاب چه منی برخورد به واژن داشته باشه اجتمال بارداری هست رابطهی من سطحی بود الت به واژن برخورد داشت تماس الت به الت داشتیم احتمالش هست بازم من خیلی نگرانم نمیدونم چیکار کنم واقعا 😔

ببخشید میشه لطفا جواب بدیدمن نگران هستم
    باید ۳ ابان پریود میشدم نشدم احتمال بارداری هست؟؟بیبی چکم زدم منفی شد

6. سلام خسته نباشید من با همسرم امروز رابطه داشتم و متاسفانه کاندوم پاره شد و اتفاقی که نباید افتاد همسر من خیلی حساسه و نسبت به حاملگی فوبیا داره من سریع به داروخانه رفتم و یک قرص لونژیل 1.5 گرفتم و یک ساعت از رابطه نگذشته بود که همسرم قرص مصرف کرد با توجه به اینکه همسر من کیست داره و کلا بدون قرص خوردن پریود نمیشه و تنها با مصرف قرص ld , hd , یا لونژیل پریود میشود که این از نظر من به گفته دکتر بارداری و مشکل میکنه و همچنین با مصرف قرص احتمال بارداری چقدر هست؟ تر خدا به همسر من بگین احتمالش خیلی کمه چون من میدونم تا زمانیکه پریود نشه خواب خوراک نداره شاید اگه از شما بشنوه خیالش راحتتر بشه                                                                                                                        
    پیشاپیش ممنون از پاسخگویی

7. Hmodr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشیدخواهش میکنم جواب بدید خواهش میکنم
    دوره پریودی ۲۸ روزه دارم ۶ مهر ماه پریود شدم و ۲۲ مهر ماه ( ۱۷ سیکلم ) رابطه اشتم بدون دخول فقط تماس الت به الت بود مایع منی هم خارج نشد اما از پیشاب میترسم به دهانه ی واژن ممکنه برخورد داشته باشه قرصیم مصرف نکردم

امروز ۳۱ سیکل شده و من هنوز پریود نشدم چیکار باید بکنم شبا خواب ندارم تروخدا راهی حرفی بگید

8. Hmodr نوشته است: سلام خسته نباشیدخواهش میکنم جواب بدید خواهش میکنم
    دوره پریودی ۲۸ روزه دارم ۶ مهر ماه پریود شدم و ۲۲ مهر ماه ( ۱۷ سیکلم ) رابطه اشتم بدون دخول فقط تماس الت به الت بود مایع منی هم خارج نشد اما از پیشاب میترسم به دهانه ی واژن ممکنه برخورد داشته باشه قرصیم مصرف نکردم

امروز ۳۱ سیکل شده و من هنوز پریود نشدم چیکار باید بکنم شبا خواب ندارم تروخدا راهی حرفی بگید

من فکر میکنم بخاطر استرسی که دارئ عقب افتاده سعی کن آروم باشی

9. Hmodr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    قبلا خیلی زود جواب میدادید تروخدا یکی جواب بده
    دوره ی ۲۸روزه
    ۶ مهر پریود شدم ۲۲ مهر روز ۱۷ سیکلم رابطه داشتم مایع منی خارج نشد اما پیشاب به واژن برخورد کرد دخولم نداشتم قرصی مصرف نکردم
    باید ۳ابان پریود میشدم نشدم همون روز بیبی چک منفی شد
    دیروز که ۴روز از پریودم و ۱۴ روز از رابطم گذشته بود باز بیبی چک منفی شد
    هنوزم پریود نشدم ایا باردارم؟؟؟؟؟؟

10. Hmodr نوشته است: قبلا خیلی زود جواب میدادید تروخدا یکی جواب بده
    دوره ی ۲۸روزه
    ۶ مهر پریود شدم ۲۲ مهر روز ۱۷ سیکلم رابطه داشتم مایع منی خارج نشد اما پیشاب به واژن برخورد کرد دخولم نداشتم قرصی مصرف نکردم

سلام
    اگر دخول رخ نداده
    منی هم خارج نشده چجوری بارداری رخ بده؟
    پیشاب هم حاوی اسپرم بسیار کمی است و چون دخولی نداشتید جای نگرانی نیست

11. aboozar322 نوشته است: سلام خسته نباشید من با همسرم امروز رابطه داشتم و متاسفانه کاندوم پاره شد و اتفاقی که نباید افتاد همسر من خیلی حساسه و نسبت به حاملگی فوبیا داره من سریع به داروخانه رفتم و یک قرص لونژیل 1.5 گرفتم و یک ساعت از رابطه نگذشته بود که همسرم قرص مصرف کرد با توجه به اینکه همسر من کیست داره و کلا بدون قرص خوردن پریود نمیشه و تنها با مصرف قرص ld , hd , یا لونژیل پریود میشود که این از نظر من به گفته دکتر بارداری و مشکل میکنه و همچنین با مصرف قرص احتمال بارداری چقدر هست؟ تر خدا به همسر من بگین احتمالش خیلی کمه چون من میدونم تا زمانیکه پریود نشه خواب خوراک نداره شاید اگه از شما بشنوه خیالش راحتتر بشه                                                                                                                        
    پیشاپیش ممنون از پاسخگویی

سلام
    با توجه به مصرف قرص اورژانسی بارداری منتفیه
    قرص اورژانسی با توجه به اسمش برا همیجور مواقع ساخته شده
    نگران نباشید

12. Hmodr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    Hmodr نوشته است: قبلا خیلی زود جواب میدادید تروخدا یکی جواب بده
    دوره ی ۲۸روزه

سلام
    اگر دخول رخ نداده

ببخشید من از نگرانی نمیدونم چیکار کنم من همیشه منظم بودم این ماه اینجثوری شدم هنوزم پریود نشدم دیروز ۱۶روز از رابطم و ۵ روز از پریودم گذشته بود ازمایش خون دادم منفی شد میشه به جوابش اعتماد کرد یا بازم یه هفته دیگه باید ازمایش بدم؟؟

13. Hmodr نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Hmodr نوشته است: قبلا خیلی زود جواب میدادید تروخدا یکی جواب بده
    دوره ی ۲۸روزه

سلام
    اگر دخول رخ نداده

ببخشید من از نگرانی نمیدونم چیکار کنم من همیشه منظم بودم این ماه اینجثوری شدم هنوزم پریود نشدم دیروز ۱۶روز از رابطم و ۵ روز از پریودم گذشته بود ازمایش خون دادم منفی شد میشه به جوابش اعتماد کرد یا بازم یه هفته دیگه باید ازمایش بدم؟؟

سلام
    جواب آزمایش قابل اطمینانه
    تاخیر در عادتون دلیلی غیر از بارداری داره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. با عرض سلام.سیکل مریضی من ۳۰ به ۳۰ هر ماه و ۷ روزه هستم.من در مردادماه نزدیکی با همسرم داشتم وبه دلیل شکی که داشتیم از قرص اوژانسی استفاده کردم در ۱۲ مرداد به مدت ۵ روز پریود شدم وبعد از آن با ۷ روز تاخیر در ۷ شهریور مریض شدم ودوباره با همسرم نزدیکی داشتم وباز از قرص اوژانسی استفاده کردم.ودر ۱۲ مهر پریود شدم.در این چند روز هم نزدیکی محافظت شده داشتیم.اما من در ۷ آبان بعد نزدیکی محافظت شده خود یک لکه خون دیدم ودیگر هیچ.آیا من باید همان ۱۲ مریض شوم.من حامله نیستم.

15. [quote="F_begy"]با عرض سلام.سیکل مریضی من ۳۰ به ۳۰ هر ماه و ۷ روزه هستم.من در مردادماه نزدیکی با همسرم داشتم وبه دلیل شکی که داشتیم از قرص اوژانسی استفاده کردم در ۱۲ مرداد به مدت ۵ روز پریود شدم وبعد از آن با ۷ روز تاخیر در ۷ شهریور مریض شدم ودوباره با همسرم نزدیکی داشتم وباز از قرص اوژانسی استفاده کردم.ودر ۱۲ مهر پریود شدم.در این چند روز هم نزدیکی محافظت شده داشتیم.اما من در ۷ آبان بعد نزدیکی محافظت شده خود یک لکه خون دیدم ودیگر هیچ.آیا من باید همان ۱۲ مریض شوم.من حامله نیستم.
    الان ۱۲ اما من مریض نشدم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 115 از 126
رفتن به صفحه :    ... 115 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید