شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با رابطه سطحی در نزدیکی ایام تخمک گذاری

1. سلام خسته نباشید.من روز 7مهر آخرین پریودیم شروع شد و حدودا روز 10 یا 11 مهر تموم شد .
    روز 25 مهر(یعنی 18روز بعد از آخرین پریودیم ) با نامزدم رابطه داشتیم ولی سطحی(پرده بکارت سالمه ) در حد تماس آلتها به هم(بدون کاندوم ) ک مدتش زیاد نبود و بعد اون آلتشو ب باسن من زد و بعد چند ثانیه در این حین انزال بهش دست داد ولی کنترلش کرد و منی رو رویدستمال ریخت (مطمئنه که با بدن من تماسی نداشته ) .خیلی ذهنمو درگیر کرده که آیا با این شرایط احتمال حاملگی وجود داره !؟و متاسفانه نتونستم تا 72ساعت بعد رابطه قرص مصرف کنم میشه لطفا کمکم کنین اگه احتمال بارداری باشه میتونم به نحوی پیشگیری کنم !؟من همون لحظه با دستمال واژنمو خشک کردم و چند ساعت بعدشم حموم رفتم و با ژل جلوگیری از عفونت واژن ،واژنمو شستم .ممنون میشم سریعا بهم جواب بدین و ممنون از سایت خوبتون

2. 29 شهریور من و دوست دخترم با هم رابطه داشتیم البته هیچ دخولی صورت نگرفته ولی آلتهایمان را روی هم مالاندیم بصورتی که احتمالا پیشابم روی واژن ایشون تماس داشته ایشون روز بعد پریود شدن و طبیعی بود ولی ماه آبان تا الان پریود نشدن، آیا احتمال حاملگی هست؟؟!

3. با سلام
    بيست و هفت سالمه، هفته گذشته با همسرم آميزش داشتيم و از روش طبيعي براي عدم بارداري استفاده ميكنيم.
    تاريخ پريود قبليم اول مهرماه بوده و هميشه دوره پريود متظم بيست و هشت روزه دارم. الان كه سوم مهرماه پريود نشدم.
    دوم مهرماه آزمايش بتا دادم، كه جواب منفي بوده ولي گفتن هفته ديگه آزمايش تكرار كنم، امروز به دكتر رنان مراجعه كردم براي هشت آلان يه آزمايش بتا با تيتر نوشتن. احتمال بارداري چقدر وجود داره؟
    پ.ن: با توجه به اينكه دو هفته گذشته چكاپ كامل ( سونوگوافي از رحم و تخمدانها و پاپ اسمير) انجام دادم و هر دو كاملا سالم نشون دادن.
    با تشكر

4. H_A_ نوشته است: سلام خسته نباشید.من روز 7مهر آخرین پریودیم شروع شد و حدودا روز 10 یا 11 مهر تموم شد .
    روز 25 مهر(یعنی 18روز بعد از آخرین پریودیم ) با نامزدم رابطه داشتیم ولی سطحی(پرده بکارت سالمه ) در حد تماس آلتها به هم(بدون کاندوم ) ک مدتش زیاد نبود و بعد اون آلتشو ب باسن من زد و بعد چند ثانیه در این حین  انزال بهش دست داد ولی کنترلش کرد و منی رو رویدستمال ریخت (مطمئنه که با بدن من تماسی نداشته ) .خیلی ذهنمو درگیر کرده که آیا با این شرایط احتمال حاملگی وجود داره !؟و متاسفانه نتونستم تا 72ساعت بعد رابطه قرص مصرف کنم میشه لطفا کمکم کنین اگه احتمال بارداری باشه میتونم به نحوی پیشگیری کنم !؟من همون لحظه با دستمال واژنمو خشک کردم  و چند ساعت بعدشم حموم رفتم و  با ژل  جلوگیری از عفونت واژن ،واژنمو شستم .ممنون میشم سریعا بهم جواب بدین و ممنون از سایت خوبتون

سلام،

با توجه به نحوه رابطه احتمال بارداری بسیار کم است، با این حال اگر بیش از 10 روز خونریزی به تعویق افتاد برای ارزیابی احتمال بارداری از آزمایش خون استفاده کنید.

5. Sam71 نوشته است: 29 شهریور من و دوست دخترم با هم رابطه داشتیم البته هیچ دخولی صورت نگرفته ولی آلتهایمان را روی هم مالاندیم بصورتی که احتمالا پیشابم روی واژن ایشون تماس داشته ایشون روز بعد پریود شدن و طبیعی بود ولی ماه آبان تا الان پریود نشدن، آیا احتمال حاملگی هست؟؟!

سلام،

با توجه به پریود شدن، احتمال بارداری وجود ندارد.

6. Bahare135 نوشته است: با سلام
    بيست و هفت سالمه، هفته گذشته با همسرم آميزش داشتيم و از روش طبيعي براي عدم بارداري استفاده ميكنيم.
    تاريخ پريود قبليم اول مهرماه بوده و هميشه دوره پريود متظم بيست و هشت روزه دارم. الان كه سوم مهرماه پريود نشدم.
    دوم مهرماه آزمايش بتا دادم، كه جواب منفي بوده ولي گفتن هفته ديگه آزمايش تكرار كنم، امروز به دكتر رنان مراجعه كردم براي هشت آلان يه آزمايش بتا با تيتر نوشتن. احتمال بارداري چقدر وجود داره؟
    پ.ن: با توجه به اينكه دو هفته گذشته چكاپ كامل ( سونوگوافي از رحم و تخمدانها و پاپ اسمير) انجام دادم و هر دو كاملا سالم نشون دادن.
    با تشكر

سلام،

با توجه به منظم بودن قاعدگی در شما، نزدیکی شما تقریبا در روز 25 - 26 سیکل بوده و احتمال بارداری وجود ندارد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید