شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاخیر در پریود و بی بی چک منفی

1. سلام دوستان
    من دوره های منظم 28 روزه دارم. مرداد ماه بلید 17 ام پریود میشدم اما نمیدونم چرا 11 ام پریود شدم. بعد از اون 23 الی 27 نرداد با نامزدم رابطه داشتم که پیشگیری طبیعی بود و منی خارج از رحم خالی میشد. بعد از اون 27 الی 30 مرداد سوزش ادرار داشتم و دو سه باری در ادرارم قطره های خون در حد سر سوزن دیدم.  چون سه چعار ماه قبل دچار عفونت ادراری شده بودم احتمال رو به عفونت دادم و قرص سفیکسیم و عرقیات پونه و بومادران استفاده کردم و یه بارم اوو آب و سرکه نشستم سوزشم برطرف شد الان هنوز پربود نشدم. دو روزه زعفران دم کرده میخورم بازم از پریود خبری نیست. هر از گاهی کمر درد دارم هر از گاعی هم ترشحات سفید رنگ دارم که امروز یه بار ترشحات در حد دو سه قطره رنگش طوری بود که احساس کردم دارم پریود میشم. چیزی شبیه قهوه ای و سفید قاطی هم. دو سه بارم بی بی چک استفاده کردم که آخریش امروز صبح بود ک منفی بود.
    به نظرتون من باردارم؟
    از یکی از دوستان گل توو پیغام خصوصی هم سوال کردم ولی بخدا خیلی استرس دارم.
    نظر بقیه چیه؟
    من میترسم برم آز خون بدم.

2. سلام
    من دو ماه پیش با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و شک دارم که آب منی نامزدم روی آلتم ریخته باشه. من از قبل دکتر زنان میرفتم و سه چهار هفته بعد اون رابطه دکتر برام سونوگرافی و داروهای ضدعفونت (مترونیدازول و پماد و ...) تجویز کرد. بعد از مصرف اون داروها و با گذشت ۵۰ روز متوجه شدم که پریودم ۲۰ روز عقب افتاده. ده روز پیش تست بی بی چک رو انجام دادم که جوابش منفی بود. چند روز پیش هم سونوگرافی دادم که کاملا پاکبود.

ولی بعد گذشت دو ماه هنوز پریود نشدم
    خواهشا جواب بدین خیلی ضروریه

3. سلام دوستان عزیز

من پریودهای منظمی دارم  12 شهریور پریود شدم و با نامزدم 18 شهریور بعد از اتمام دوران پریود رابطه داشتم  پرده بکارت دارم ولی از اینکه منی وارد واژن شده باشه یا نه زیاد مطمئن نیستم الان 18 مهر من هنوز پریود ندم در حالی که باید 10 پریود می دم بی بی چک یک هفته بعد از عقب افتادن تاریخ پریود منفی شد.
    در ضمن من الان نزدیک به 1 هفته بیشتره که لکه بینی خفیف دارم و کاملا شبیه پریوده ولی گاه گاه و خیلی خیلی کم.
    لطفا راهنماییم می کنید ممکن حامله باشم خیلی نگرانم.
    ممنون می شم کمک کنید؟

4. Hana1365 نوشته است: سلام
    من دو ماه پیش با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و شک دارم که آب منی نامزدم روی آلتم ریخته باشه. من از قبل دکتر زنان میرفتم و سه چهار هفته بعد اون رابطه دکتر برام سونوگرافی و داروهای ضدعفونت (<a>مترونیدازول</a> و پماد و ...) تجویز کرد. بعد از مصرف اون داروها و با گذشت ۵۰ روز متوجه شدم که پریودم ۲۰ روز عقب افتاده. ده روز پیش تست بی بی چک رو انجام دادم که جوابش منفی بود. چند روز پیش هم سونوگرافی دادم که کاملا پاکبود.

ولی بعد گذشت دو ماه هنوز پریود نشدم
    خواهشا جواب بدین خیلی ضروریه

سلام دوست عزیز زمان استفاده از بیبی چک درست بوده..میگین سونو هم انجام دادین پس دیگه چرا نگران هستین؟

5. عنوان : پريود نامنظم
    با سلام
    متاهلم و ٢١ سالمه و از ١٦ سالگي كه پريود شدم خيلييييي پريودام  نامنظمه
    وزنم 46 كيلوئه
    ازمايش سونوگرافي دادم كيست داشتم كه با LD برطرف شد
    ازمايش تيروييد دادم كه منفي بود
    دكتر ميرم ميگه هيچ مشكل و كيستي نداري
    پس دليل پريود نامنظم من چي ميتونه باشه؟
    امكان داره مال لاغريم باشه؟
    اخه هرچي ويتامين و غذا هم ميخورم چاق نميشم😔 چيكار كنم؟

6. Ava667593 نوشته است: عنوان : پريود نامنظم
    با سلام
    متاهلم و ٢١ سالمه و از ١٦ سالگي كه پريود شدم خيلييييي پريودام  نامنظمه
    وزنم 46 كيلوئه
    ازمايش سونوگرافي دادم كيست داشتم كه با LD برطرف شد
    ازمايش تيروييد دادم كه منفي بود
    دكتر ميرم ميگه هيچ مشكل و كيستي نداري
    پس دليل پريود نامنظم من چي ميتونه باشه؟
    امكان داره مال لاغريم باشه؟
    اخه هرچي ويتامين و غذا هم ميخورم چاق نميشم😔 چيكار كنم؟

سلام،

بجز کیست تخمدان و مشکلات تیروئید، علل دیگری هم می توانند باعث نامنظم شدن پریود شوند مثل بارداری، سقط، حاملگی نابجا، مشکلات هیپوفیز، اختلالات انعقادی، برخی بدخیمی ها، عفونت، فیبرونیدها، پولیپ و استفاده از روشهای جلوگیری از بارداری و ... .
    برای بررسی سایر علل با پزشک خود مشورت کنید.

تاپیک مرتبط:
    پریود نامنظم چیست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید