شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 37   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام اقای دکتر صادقی
    من که خودارزایی داشتم ایا برم دکتر برگه سلامت میده؟
    بعد من الان یه ماه دوره ی قاعدگیم یه هفته شروع میشه بعد باز یه هفته قطع میشه باز شروع میشه و اولین هفته از بدنم یه حالت پوست اومد بیرون که یه طرفش لخته خون بود دلیل چیه؟ این مدتم خیلی استرس داشتم

2. shima120 نوشته است: سلام اقای دکتر صادقی
    من که خودارزایی داشتم ایا برم دکتر برگه سلامت میده؟
    بعد من الان یه ماه دوره ی قاعدگیم یه هفته شروع میشه بعد باز یه هفته قطع میشه باز شروع میشه و اولین هفته از بدنم یه حالت پوست اومد بیرون که یه طرفش لخته خون بود دلیل چیه؟ این مدتم خیلی استرس داشتم

سلام
    دوست خوبم اگر با خودارضایی به پرده بکارت آسیب وارد کرده باشی برگه سلامت به شما داده نمیشه.
    همه چیز بعد از معاینه نوع بکارت مشخص میشه...مثلا اگر پرده از نوع ارتجاعی باشه آسیبی وارد نمیشه و شما برگه سلامت دریافت میکنید.
    اون نوع خونریزی ممکنه بخاطر وجود کیست تخمدان باشه...چون اصولا کیست نظم قاعدگی را به هم میریزه.
    بهتره به پزشک زنان مراجعه کنید تا با انجام سونوگرافی وضعیت فعلیتون مشخص بشه.

3. سلام اقای دکتر من با نامزدم رابطه  سطحی داشتیم  مالش الت به الت نامزدم التش روواژن من مالید اکثر اوقات کارمون بود ولی این دفعه وقتی که نامزدم ارضا شد من پاشدم دیدم یکم هم راه رفتم دیدم یه دفعه دستام خونی شد نگا که کردیم  شکل پرده ام مثه قبل بود ایا پرده من پاره شده جوابم رو بدید ایقد گریه کردم جلو خونوادم ابروم رفت من یه بار از شما پرسیده بودم که رابطه سطحی  منجر به پارگی پرده بکارت نمیشود شما درقبال جوابش گفتین خیر نمیشود فقط جوابم بدید از نگرانی دیونه شدم

4. با سلام و خسته نباشید. سوالی داشتم خدمتتون اگه لطف کنین راهنماییم کنین واقعا ممنون میشم. من چند سال پیش با یه آقایی آشنا شدم و بعد اینکه با هم صحبت کردیم و همدیگه رو شناختیم تصمیم به ازدواج گرفتیم. تو اولین رابطه ای که داشتیم (البته کامل) چون من نه هیچ دردی حس کردم و نه حتی یک قطره خون اومد اینجوری برداشت کرد که من قبلا رابطه داشته م در صورتی که هیچ وقت نداشتم و رابطه م با اون اولین رابطه م بود سر همین مساله دچار اختلاف شدیم من اصرار کردم بریم دکتر ولی قبول نکرد گفت من خودم دیدم دیگه، دکتر میخواد بگه چی؟ خلاصه هیچ جور حرفمو در این زمینه باور نکرد آخر سر هم گفت باشه بیخیالش. همدیگه رو دوست داشتیم واسه همین رابطه مون تا دوسال ادامه پیدا کرد ولی اون هرچند وقت یه بار باز اون موضوع رو پیش میکشید و میگفت که واسه ش سواله. قصد اون واسه ازدواج جدی بود خانواده ش رو هم در جریان گذاشته بود اما من واقعا دیگه تحملمو سر این باور نکردن از دست دادم چون واقعا سختم بود که تو همچین مورد مهمی باورم نداشته باشه واسه همین رابطه رو تموم کردم و جوری هم تموم کردم که امکان بازگشت دوباره صفره. خودمم هرگز دکتر نرفتم واسه معاینه. یعنی واسم اهمیتی نداشت چون بعد اون ماجراها دیگه تصمیم گرفته بودم هرگز ازدواج نکنم همه رو هم رد میکردم اما الان یه خواستگار واسم اومده که خانواده فشار آورده ن قبول کنم. نمیدونمم طرف چجور باشه ازم برگه گواهی سلامت بخواد یا نه؟؟؟ خودمم امکان مراجعه به دکتر و معاینه رو ندارم.
    میخوام بدونم اینکه تو هیچ کدوم از رابطه هایی که با اون آقا داشتم با اینکه کامل بود هیچ خونی نیومد و هیچ تغییر شکلی هم ایجاد نشد (
    قبل اولین رابطه م و الان از لحاظ گشادی هیچ تغییری ایجاد نشده همون مثل قبله. نمیدونم شایدم این فقط تصور منه که تغییر شکل ایجاد نشده) اینا یعنی چی؟؟ واقعا واسم سواله
    بنظرتون چیکار باید کنم؟؟؟

5. سلام دکتر
    دختری هستم ۲۰ ساله از راهنمایب خود ارضایی داشتم با فشار اب و مالش ولی چیری تو واژنم نرفته متاسفانه وقتی خودم و با عکس های تو نت مقایسه میکنم احساس میکنم پرده ندارم و این ماجرا منو اذیت میکنه چون که حانواده ایی به شدت مذهبی دارم و گاهی به سرم میزنه فرار کنم 😢😢لطفا کمکم کنید امکان اینکه بخوام به دکتر مراجعه کنم هم ندارم😭😭

6. P_A00 نوشته است: سلام دکتر
    دختری هستم ۲۰ ساله از راهنمایب خود ارضایی داشتم با فشار اب و مالش ولی چیری تو واژنم نرفته متاسفانه وقتی خودم و با عکس های تو نت مقایسه میکنم احساس میکنم پرده ندارم و این ماجرا منو اذیت میکنه چون که حانواده ایی به شدت مذهبی دارم و گاهی به سرم میزنه فرار کنم 😢😢لطفا کمکم کنید امکان اینکه بخوام به دکتر مراجعه کنم هم ندارم😭😭

سلام
    در صورتیکه چیزی وارد واژنتون نشده باشه بکارت آسیب ندیده.
    تشخیص سلامت بکارت نیاز به تخصص داره و کار پزشک قانونی هست
    هرچیزی که شما با توجه به عکس ها مقایسه میکنید قابل اطمینان نیست و اشتباهه.

7. sarhad

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 2 روز پیش برای اولین بار رابطه واژینال داشتم.وقتی پردم پاره شد خون نیومد ولی امروز صبح خون رقیق قرمز رنگ از واژنم میومد.عصر هم رنگ خون قرمز مایل به قهوه ای بود.اما باز هم رقیق.بدون هیچ نشانه پیریودی و هیچ دردی.فقط ناحیه چپ و راست شکمم نزدیک ب مثانه کمی درد داره.که تا بحال موقع عادت ماهانه نداشتم.18 شهریور پریود شدم.4 روز مونده به تاریخ پریودیم.این خون چه خونی هست؟

8. سلام خسته نباشین
    ییخشید من یه سوال داشتم توروخدا کمکم کنین
    من 25 ام مرداد بکارتمو ترمیم کردم خیلی رفتم فقط میگفتن ساعت 6 م پاره شده .. واسه ترمیم دکترم گفت که 21 روز کامل باید استراحت مطلق داشته باشم بعد دوباره برم پیشش..بعدش بخاطر یه اتفاق نتونستم برم ببینم خوب شدم یا نه !!
    میخواستم بدونم حداکثر چندروز طول میکشه تا جوش بخوره؟؟ من 21 روزو خیــــلی رعایت کردم کامل استراحت کردم مث مورچه راه میرفتم !!!! ولی بعد 21 روز مجبور شدم عادی راه برم و رو صندلی بشینم حتی نشستنم حالت لم دادنه و باعرض معذرت ازترس زیادم هنوزم ازون موقع سرپا دسشویی میرم چون تقریبا تا 6 روز پیش بخیه هام میفتادن!!!
    خییییییلی مواظب بودم و رعایت کردم ... میترسم معاینه برم میخواستم بدونم چقد احتمال داره ترمیم نشده باشم؟؟؟میترسم.....
    من بضی وقتام یکوچولو درد دارم!!!! توروخدا جوابمو بدین ......

9. سلام
    اقاب دکتر ببخشید من واقعا واقعا دارم از استرس میمیرم خواهشا جوابمو بدید اگه با دستمون از روی شلوار ب صورت افقی ب الت چن بارفشار وارد کنیم امکان اسیب ب بکارت است تا جایی ک میدونم هیچ دخولی صورت نگرفت و من توی روز ۴ پریودی بودم ولی پریودم قط شده بود و من در حین فشار ی درد خیلی خیلی خیلی خفیفو احساس کردم بعدش ک رفتم دسشویی دیدم ک لباس زیرم کمی خونی شده بود و بعد روی دسشویی سنتی نشستم و موقع دفع ادار هیچ خونی از من خارج نشد و بعدش دسمال کاغذی رو برداشتم و بین لبه های بزرگو تمیز کردم ک یهو دیدم توی دسمال خون اومده شاید نصف دسمال ازون موقع استرس گرفتم نمیدونم ک اون خونا ادامه پریودی بودن یا اسیب ب بکارت و نمیدونم اگه امکان اسیب باشه تو حالت اول این اتفاق افتاده یا دوم من الان خودارضایی رو ترک کردم خواهش میکنم جوابم رو بدید ک ایا با این شرایط اسیب وارد شده یا ن ممنون

10. negmo نوشته است: سلام
    اقاب دکتر ببخشید من واقعا واقعا دارم از استرس میمیرم خواهشا جوابمو بدید اگه با دستمون از روی شلوار ب صورت افقی ب الت چن بارفشار وارد کنیم امکان اسیب ب بکارت است تا جایی ک میدونم هیچ دخولی صورت نگرفت و من توی روز ۴ پریودی بودم ولی پریودم قط شده بود و من در حین فشار ی درد خیلی خیلی خیلی خفیفو احساس کردم بعدش ک رفتم دسشویی دیدم ک لباس زیرم کمی خونی شده بود و بعد روی دسشویی سنتی نشستم و موقع دفع ادار هیچ خونی از من خارج نشد و بعدش دسمال کاغذی رو برداشتم و بین لبه های بزرگو تمیز کردم ک یهو دیدم توی دسمال خون اومده شاید نصف دسمال ازون موقع استرس گرفتم نمیدونم ک اون خونا ادامه پریودی بودن یا اسیب ب بکارت و نمیدونم اگه امکان اسیب باشه تو حالت اول این اتفاق افتاده یا دوم من الان خودارضایی رو ترک کردم خواهش میکنم جوابم رو بدید ک ایا با این شرایط اسیب وارد شده یا ن ممنون

سلام
    بکارت شما آسیب ندیده
    نگران نباشید

11. با سلام
    آيا پرده ارتجاعي بعد از اول نزديكي يا به مرور رابطه جنسی داشتن پاره ميشود يا اصلا پارگي صورت نميگرد؟
    و اگر پرده ارتجاعي پاره نمي شود پس چطور ميتوان تشخيص داد كه قبلا رابطه ي صورت گرفته هست يا خير؟

با سپاس

12. سلام با عرض معذرت سوالم را پیدا نکردم.با همسرم نامزدیم و محرمیم و هنوز عقد نکردیم و گواهی سلامت نگرفته ام.همسرم‌انگشتش رو تا  بند اولش وارد واژنم کرد و سوزشی حس کردم ک دستش را کشید اما خونی‌مشاهده نشد بعد از چند دقیقه از مقعد رابطه داشتیم و نصف آلتش را وارد مقعدم کرد بعد از رابطه با دستمال ک تمیز کردم از مقعد ب سمت واژن  خون مشاهده کردم و حالت خون آبه را داشت و نمیدونم‌از مقعد بود یا واژن اما قبلش علاوه بر اون ورود انگشت مقداریم با آلتم ور رفت با انگشتش و این‌نگرانم کرده و حدودا تا چن‌روز تو واژنم و دهانش سوزش داشتم ولی با نزدیک شدن ب دوران پریودی سوزش خوب شد الان نگرانم ک‌آیا پرده ی بکارتم‌آسیبی دیده یا نه؟در ضمن انگشت رو فشار نداد فقط تا حدود بند اولش وارد کرد.توروخدا جوابمو زود بدید خیلی نگرانم.آیا ممکنه پرده پاره شه و بعدش خونریزی انفاق بیفته؟

13. daryarad نوشته است: سلام با عرض معذرت سوالم را پیدا نکردم.با همسرم نامزدیم و محرمیم و هنوز عقد نکردیم و گواهی سلامت نگرفته ام.همسرم‌انگشتش رو تا  بند اولش وارد واژنم کرد و سوزشی حس کردم ک دستش را کشید اما خونی‌مشاهده نشد بعد از چند دقیقه از مقعد رابطه داشتیم و نصف آلتش را وارد مقعدم کرد بعد از رابطه با دستمال ک تمیز کردم از مقعد ب سمت واژن  خون مشاهده کردم و حالت خون آبه را داشت و نمیدونم‌از مقعد بود یا واژن اما قبلش علاوه بر اون ورود انگشت مقداریم با آلتم ور رفت با انگشتش و این‌نگرانم کرده و حدودا تا چن‌روز تو واژنم و دهانش سوزش داشتم ولی با نزدیک شدن ب دوران پریودی سوزش خوب شد الان نگرانم ک‌آیا پرده ی بکارتم‌آسیبی دیده یا نه؟در ضمن انگشت رو فشار نداد فقط تا حدود بند اولش وارد کرد.توروخدا جوابمو زود بدید خیلی نگرانم.آیا ممکنه پرده پاره شه و بعدش خونریزی انفاق بیفته؟

سلام
    احتمالا بکارتتون آسیب دیده
    جهت بررسی باید معاینه شوید که این کار از عهده پزشک متخصص بر می آید

14. badomak نوشته است:
    daryarad نوشته است: سلام با عرض معذرت سوالم را پیدا نکردم.با همسرم نامزدیم و محرمیم و هنوز عقد نکردیم و گواهی سلامت نگرفته ام.همسرم‌انگشتش رو تا  بند اولش وارد واژنم کرد و سوزشی حس کردم ک دستش را کشید اما خونی‌مشاهده نشد بعد از چند دقیقه از مقعد رابطه داشتیم و نصف آلتش را وارد مقعدم کرد بعد از رابطه با دستمال ک تمیز کردم از مقعد ب سمت واژن  خون مشاهده کردم و حالت خون آبه را داشت و نمیدونم‌از مقعد بود یا واژن اما قبلش علاوه بر اون ورود انگشت مقداریم با آلتم ور رفت با انگشتش و این‌نگرانم کرده و حدودا تا چن‌روز تو واژنم و دهانش سوزش داشتم ولی با نزدیک شدن ب دوران پریودی سوزش خوب شد الان نگرانم ک‌آیا پرده ی بکارتم‌آسیبی دیده یا نه؟در ضمن انگشت رو فشار نداد فقط تا حدود بند اولش وارد کرد.توروخدا جوابمو زود بدید خیلی نگرانم.آیا ممکنه پرده پاره شه و بعدش خونریزی انفاق بیفته؟

سلام
    احتمالا بکارتتون آسیب دیده
    جهتح بررسی باید معاینه شوید که این کار از عهده پزشک متخصص بر می آید

خودم‌نگاه کردم آسیب ندیده بود حلقوی بود پردمم خداروشکر

15. با سلام خدمت شما.
    متاسفانه همیشه در رابطه های جنسی مردی گرگ وجود داره و زنی مظلوم که فریب خورده ولی من جوانی هستم که با نامزدم رابطه داشته ام و فقط یکبار این رابطه کامل بوده است.ولی الان به دلایل مختلف و مشکلات به وجود آمده نامزد من قصد جدای از من رو داره ولی بخاطر این موضوع خیلی ناراحتی و مشکل براش به وجود امده تا جای که مشکل افسردگی شدید گرفته.میخولستم اگر راهی و راهنمایی هست به من بکنید ممنون میشم.و اگر بخواهیم وقت ملاقات حضوری داشته باشیم باید چطوری هماهنگ بکنیم تشکر.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 37 از 40
رفتن به صفحه :    ... 37   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید