شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 112 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام..خسته نباشید
    توروخدا کمکم کنین خیلی استرس دارم من در دوران نامزدی هستم ویک رابطه مقعدی مشکوک داشتم حدودا نیم ساعت بعد از رابطه قرص لونرژسترول مصرف کردم و دوازده ساعت بعد قرص دوم.رو مصرف کردم الان ده روز میگذره از خوردن اخرین قرص و من هنوز پریود نشوم یعنی الان من حامله ام؟ اگه حامله باشم یا باید پنهانی سقطش کنم یا خود کشی کنم توروخدا ککم کنین

2. pari2kht

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    میشه در مورد ژل و کرم اسپرم کش توضیح بدین؟
    چه ژلی استفاده کنم؟ آیا واقعن جواب میده؟آیا میشه از داروخانه گرفت؟
    آیا یکی دو روز بعد از اتمام خونریزی (پریود) احتمال بارداری هست؟

3. suzan211 نوشته است: سلام..خسته نباشید
    توروخدا کمکم کنین خیلی استرس دارم من در دوران نامزدی هستم ویک رابطه مقعدی مشکوک داشتم حدودا نیم ساعت بعد از رابطه قرص لونرژسترول مصرف کردم و دوازده ساعت بعد قرص دوم.رو مصرف کردم الان ده روز میگذره از خوردن اخرین قرص و من هنوز پریود نشوم یعنی الان من حامله ام؟ اگه حامله باشم یا باید پنهانی سقطش کنم یا خود کشی کنم توروخدا ککم کنین

سلام
    با رابطه مقعدی بارداری رخ نمیده
    با توجه به استفاده از روش اورژانسی احتمال بارداری از بین رفته
    نگران نباشید

4. سلام یه سوال داشتم من در روز 7 پریودم رابطه داشتم البته داخل واژن خالی نشد ولی ممکن پیشاب ریخته باشه امکان بارداری وجود داره؟ البته من چند ساله که به خاطر مشکل هورمن قرص سیپنترون کامپاند میخورم و از شب قبل از رابطه از این قرص استفاده کردم با همه این حالات احتمال بارداری وجود داره؟

5. kiana1365 نوشته است: سلام یه سوال داشتم من در روز 7 پریودم رابطه داشتم البته داخل واژن خالی نشد ولی ممکن پیشاب ریخته باشه امکان بارداری وجود داره؟ البته من چند ساله که به خاطر مشکل هورمن قرص سیپنترون کامپاند میخورم و از شب قبل از رابطه از این قرص استفاده کردم با همه این حالات احتمال بارداری وجود داره؟

سلام
    اگه قرص ها به موقع و مرتب استفاده کردید که جای نگرانی نیست.

6. سلام قرص رو از روز 6 پریودم شروع کردم و مرتب دارم مصرف میکنم البته ماهای قبل خیلی مرتب نمی خوردم نوع مصرف در ماهای قبلم تاثیر داره یا فقط همین ماه مهم هستش؟

7. سلام
    من امروز با نامزدم رابطه ی بدون دخول داشتم و منی روی دستگاه تناسلی ایشون ریخت.دقیقا نمیدونم منی تا چه اندازه داخل رفته باشه اما فکر میکنم به لبه ها و نزدیک واژینال رسیده باشه.نامزدم باکره هستن و امروز دو روز از پایان قاعدگیشون میگذره.بعد از گذشتن 8ساعت از این موضوع یک عدد قرص اووسیز 1.5مصرف کردن.لطفا راهنمایی کنین که امکان حاملگی وجود دارد؟؟و اگر نیاز به اقدامات بیشتر هست لطفا راهنمایی کنین.

8. pari2kht

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آیا یکی دو روز بعد از اتمام خونریزی (پریود) احتمال بارداری هست؟

9. سلام من چند باره سوالمو مطرح میکنم ولی جواب ندادین
    من دو ماه پیش با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و شک دارم که آب منی نامزدم روی آلتم ریخته باشه. من از قبل دکتر زنان میرفتم و سه چهار هفته بعد اون رابطه دکتر برام سونوگرافی و داروهای ضدعفونت (مترونیدازول و پماد و ...) تجویز کرد. بعد از مصرف اون داروها و با گذشت ۵۰ روز متوجه شدم که پریودم ۲۰ روز عقب افتاده. ده روز پیش تست بی بی چک رو انجام دادم که جوابش منفی بود. چند روز پیش هم سونوگرافی دادم که کاملا پاکبود.

ولی بعد گذشت دو ماه هنوز پریود نشدم
    خواهشا جواب بدین خیلی ضروریه

10. سلام خسته نباشید
    من دیروز (۱۲ روز بعد از نزدیکی) تست بی بی چک گرفتم و جواب منفی بود.
    آیا زود اقدام کردم و ممکن است جواب درست نباشد؟؟
    ممنون

11. با سلام و خسته نباشید
    من 34 سال دارم و دوره های پریودم هم منظم و 30 روزه هست و هر دوره از پریود هم معمولا 6 تا 7 روز طول میکشید. من باید روز 5 شهریور پریود میشدم اما بخاطر سفری که برای من پیش اومد قرص LD خوردم که پریود نشم اما تأثیری نداشت و 4 شهریور پریود شدم. بعد از اون تقریباً دو هفته پیش رابطه جنسی محافظت نشده داشتم که بلافاصله بعد از رابطه به فاصله 12 ساعت هر بار 2 قرص لوونژین مصرف کردم. حالا باید 4 مهر پریود میشدم که نشدم. روز 8 مهر دو عدد پروژسترون با هم تزریق کردم اما هنوز پریود نشدم. دو روز هم هست که دردهای شدید رحمی دارم اما پریود نمیشم. بی بی چک هم منفی بود. ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.

12. با سلام.من با نامزدم 7 مهر رابطه سطحی داشتم ینی در حد رابطه جنسی دهانی و ملامسه و ... . بعدش هنگام مالش الت به الت کاندوم پاره شد و از کاندوم جدید استفاده کردم.
    24 ساعت بعد یک عدد قرص لونژیل 1.5 بهش دادم.
    حالا میگه سرگیجه دارم . آیا راهی برای اینکه بفهمیم حامله هست یا نه ؟

با تشکر.

13. samira13611982 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من 34 سال دارم و دوره های پریودم هم منظم و 30 روزه هست و هر دوره از پریود هم معمولا 6 تا 7 روز طول میکشید. من باید روز 5 شهریور پریود میشدم اما بخاطر سفری که برای من پیش اومد قرص LD خوردم که پریود نشم اما تأثیری نداشت و 4 شهریور پریود شدم. بعد از اون تقریباً دو هفته پیش رابطه جنسی محافظت نشده داشتم که بلافاصله بعد از رابطه به فاصله 12 ساعت هر بار 2 قرص لوونژین مصرف کردم. حالا باید 4 مهر پریود میشدم که نشدم. روز 8 مهر دو عدد <a>پروژسترون</a> با هم تزریق کردم اما هنوز پریود نشدم. دو روز هم هست که دردهای شدید رحمی دارم اما پریود نمیشم. بی بی چک هم منفی بود. ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.

سیکل شما بدلیل مصرف قرص ها بهم ریخته
    بهترین کار صبره تا پریود شوید و دیگر بجای استفاده از روش پیشگیری مطمعن از قرص های اورژانسی استفاده نکنید

14. Lili77 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من دیروز (۱۲ روز بعد از نزدیکی) تست بی بی چک گرفتم و جواب منفی بود.
    آیا زود اقدام کردم و ممکن است جواب درست نباشد؟؟
    ممنون

سلام
    بی بی چک یک هفته پس از تاخیر در پریودتون قابل اطمینان هست.

15. با سلام و خسته نباشید
    من با نامزدم رابطه از پشت داشتیم و مایع منی نیز در پشت ریخته شد ولی مقداری از مایع به قسمت جلو رسیده بود و در قسمت واژن نیز مشاهده شد، باتوجه به اینکه من پردمو از دست ندادم ولی نگران هستم که باردار بشم من بلافاصله بعد از این عمل 4عدد قرص ال دی مصرف کردم و 12 ساعت بعد از آن نیز 4قرص ال دی دیگر مصرف نمودم؟ باتوجه به اینکه این رابطه 5روز بعد از پریودیم صورت گرفته، آیااحتمال بارداری در من وجود دارد؟؟؟ با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 112 از 126
رفتن به صفحه :    ... 112 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید