شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 111 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. من و نامزدم با هم یک رابطه ی بدون دخول داشتیم،زمانی که آب منی ایشان اومد، سریع لباس زیرشون رو پوشیدن،ولی بعد از پایان اومدنش، دوباره این رابطه بدون دخول انجام شد،من باکره هستم و در اون روز تقریبا دو روز بود که از قاعدگیم گذشته بود،قرص هم نخوردم،ینی من باردارم؟؟؟؟یا نه
    لطفا جواب بدید

2. سلام اقای دکتر لطفا جوابم بدید من یه رابطه مشکوک در روزهای تخمک گذارم داشتم البته رابطه ما مالش الت به الت بوده است بعداز رابطه قرص اورژانسی خوردم وبعد از شش روز من خونریزی داشتم خونریزی من کم بود مثه دورهای پریودیم زیاد نبود یک روز لکه بینی داشتم و سه روز پشت سرهم خونریزی کم داشتم ایا من باردارم یا نه بعلت مصرف قرص بوده خیلی استرس دارم جوابمو زود بدید ایا بارداری صورت گرفته یا نه؟ به احتمالزیاد منی به من برخورد نکرده است

3. marzieh632 نوشته است: سلام اقای دکتر لطفا جوابم بدید من یه رابطه مشکوک در روزهای تخمک گذارم داشتم البته رابطه ما مالش الت به الت بوده است بعداز رابطه قرص اورژانسی خوردم وبعد از شش روز من خونریزی داشتم خونریزی من کم بود مثه دورهای پریودیم زیاد نبود یک روز لکه بینی داشتم و سه روز پشت سرهم خونریزی کم داشتم ایا من باردارم یا نه بعلت مصرف قرص بوده خیلی استرس دارم جوابمو زود بدید ایا بارداری صورت گرفته یا نه؟ به احتمالزیاد منی به من برخورد نکرده است

سلام
    خیر...این نوع خونریزی از عوارض قرص هست. در دوره های بعدی به روال سابق برمیگرده.
    با وقوع خونریزی احتمال حاملگی کاملا منتفی میشه.

4. خسته نباشید . من 23 شهریور با شوهرم رابطه داشتم که همراه با دخول منی بود . 2 ساعت بعد از رابطه یه لونژسترول خوردم . البته چون نمینونستم مستقیم بخورمش توی یه لیوان ابمیوه انداختم و خوردمش . بعد از 10 روز به مدت 2 روز افت فشار و سردرد ووحالت تهوع شدید داشتم .باید امروز یعنی 4 مهر پریود میشدم که هنوز نشدم . دو روز پیش هم 2بار بیبی چک استفاده کردم که هر دوبار مثبت بود . الان دیگه قطعا باردارم ؟  تو رو خدا زود جوابمو بدین خیلی استرس دارم . ممنون

5. سلام

وقتتون بخير من تازه عضو سايت شدم

يك سوال داشتم كه خ فكرمو مشغول كرده

من در حال حاضر باردارم و اولين بارداريم هست

تاريخ اخرين پريودم ٢٦ مرداد هستش دوره هام هم ٢٥-٢٦ روزه مرتبه هميشه

من اولين نزديكي روز ٤ پريودم در حالي كه هنوز لك بيني پريود داشتم اتفاق افتاد

و دومين نزديكيم ٥-٦ شهريور بود كه با توجه به ماشين حساب سايت روزهاي تخمك گزاريم هم همين حدود بوده

من بايد  ١٩-٢٠ شهريور پريود ميشدم كه نشدم و ٢١ ام تست بتا دادم كه عدد ٤١ بود و گفتن كه مثبته و باردارم

حالا ميخواستم بدونم با كدوم يكي از نزديكيام باردار شدم

ممنونم😍

6. سلام خسته نباشيد.
    من نزديك به ١ سال است كه در حال مصرف مداوم قرص هاي ضد بارداري (ياز-روكين) براي تنظيم قاعدگيم هستم.
    هفته پيش،من ١٦ روز مانده به پريودم رابطه سطحي داشتم (دخول كامل نداشتيم و مني هم وارد وارژن نشد) و زماني كه رابطه داشتم ٥ روز بود كه قرص رو مصرف ميكردم و در اين دوره هيچ قرصي رو جا ننداختم و فقط از احتمال بارداري با پيش اب ميترسم.
    ميخواستم بپرسم با اين وضعيت، احتمال بارداري چقدره؟
    امروز يك هفته باقي مانده به پريودم.
    ممنونم

7. با عرض سلام و خسته نباشید

من دیروز که چهارمین روز پریودم بود با نامزدم یک رابطه سطحی داشتیم به این صورت که آلت ایشون به آلت من ماساژ داده میشد که متوجه شدم مقداری از پیشاب ایشان به من مالیده شده و آخرین ارضای نامزدم ۵ روز پیش بوده و درضمن قبل این رابطه دستشویی هم رفته بودند .حالا سوالم این اسنت با این شرایطی ک عرض نمودم آیا احتمال حاملگی با پیشاب وجود دارد؟

8. سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران محترمتون اقای دکتر
    اگ میشه خواهشا سوالمو زودتر جواب بدین چند روزه از استرس دارم میمیرم
    بنده سی ام ماه پیش با نامزدم طی دو مرحله رابطه ی جنسی سطحی داشتیم و دخولی صورت نگرفت اصلا و هیچ انزالی نداشتم فقط نامزدم ارضا شد اما الت من به واژن ایشون مالیده شد چندبار.نامزدم قرار بود پنج روز پیش پریود بشه اما نشده الان ناحیه واژن و سمت راست شکمش به شدت درد میکنه و دوروز پیش حالت تهوع داشتن.چندبار سایت رو خوندم و دیدم درمورد پیشاب گفتید ی چیزایی.میترسم با پیشاب بنده حامله شده باشن.ایشون دقیق یادش نیست کی قراره پریود بشه ولی میگه ماه پیش اوایل ماه پریود شده.احتمال داره بخاطر این دردهایی ک در ناحیه سمت راست و ناحیه واژن داره باردار شده باشه؟هر دومون از استرس زیاد نمیتونیم کاری کنیم واقعا نگرانیم.خواهشا زودتر جواب بدید

9. mori13x نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران محترمتون اقای دکتر
    اگ میشه خواهشا سوالمو زودتر جواب بدین چند روزه از استرس دارم میمیرم
    بنده سی ام ماه پیش با نامزدم طی دو مرحله رابطه ی جنسی سطحی داشتیم و دخولی صورت نگرفت اصلا و هیچ انزالی نداشتم فقط نامزدم ارضا شد اما الت من به واژن ایشون مالیده شد چندبار.نامزدم قرار بود پنج روز پیش پریود بشه اما نشده الان ناحیه واژن و سمت راست شکمش به شدت درد میکنه و دوروز پیش حالت تهوع داشتن.چندبار سایت رو خوندم و دیدم درمورد پیشاب گفتید ی چیزایی.میترسم با پیشاب بنده حامله شده باشن.ایشون دقیق یادش نیست کی قراره پریود بشه ولی میگه ماه پیش اوایل ماه پریود شده.احتمال داره بخاطر این دردهایی ک در ناحیه سمت راست و ناحیه واژن داره باردار شده باشه؟هر دومون از استرس زیاد نمیتونیم کاری کنیم واقعا نگرانیم.خواهشا زودتر جواب بدید

سلام
    با توجه به توضیحاتتون بارداری منتفیه
    نگران نباشید

10. baran7575 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید

من دیروز که چهارمین روز پریودم بود با نامزدم یک رابطه سطحی داشتیم به این صورت که آلت ایشون به آلت من ماساژ داده میشد که متوجه شدم مقداری از پیشاب ایشان به من مالیده شده و آخرین ارضای نامزدم ۵ روز پیش بوده و درضمن قبل این رابطه دستشویی هم رفته بودند .حالا سوالم این اسنت با این شرایطی ک عرض نمودم آیا احتمال حاملگی با پیشاب وجود دارد؟

امکان بارداری نیست
    نگرانی شما بی مورد است

11. Lili77 نوشته است: سلام خسته نباشيد.
    من نزديك به ١ سال است كه در حال مصرف مداوم قرص هاي ضد بارداري (ياز-روكين) براي تنظيم قاعدگيم هستم.
    هفته پيش،من ١٦ روز مانده به پريودم رابطه سطحي داشتم (دخول كامل نداشتيم و مني هم وارد وارژن نشد) و زماني كه رابطه داشتم ٥ روز بود كه قرص رو مصرف ميكردم و در اين دوره هيچ قرصي رو جا ننداختم و فقط از احتمال بارداري با پيش اب ميترسم.
    ميخواستم بپرسم با اين وضعيت، احتمال بارداري چقدره؟
    امروز يك هفته باقي مانده به پريودم.
    ممنونم

سلام
    احتمال بارداری در شما صفر است
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. arqavanii نوشته است: سلام

وقتتون بخير من تازه عضو سايت شدم

يك سوال داشتم كه خ فكرمو مشغول كرده

من در حال حاضر باردارم و اولين بارداريم هست

تاريخ اخرين پريودم ٢٦ مرداد هستش دوره هام هم ٢٥-٢٦ روزه مرتبه هميشه

من اولين نزديكي روز ٤ پريودم در حالي كه هنوز لك بيني پريود داشتم اتفاق افتاد

و دومين نزديكيم ٥-٦ شهريور بود كه با توجه به ماشين حساب سايت روزهاي تخمك گزاريم هم همين حدود بوده

من بايد  ١٩-٢٠ شهريور پريود ميشدم كه نشدم و ٢١ ام تست بتا دادم كه عدد ٤١ بود و گفتن كه مثبته و باردارم

حالا ميخواستم بدونم با كدوم يكي از نزديكيام باردار شدم

ممنونم😍

سلام
    مادر شدنتون مبارک باشه
    به احتمال زیاد رابطه دومتون منجر به بارداری در شما شده

13. guffi نوشته است: خسته نباشید . من 23 شهریور با شوهرم رابطه داشتم که همراه با دخول منی بود . 2 ساعت بعد از رابطه یه لونژسترول خوردم . البته چون نمینونستم مستقیم بخورمش توی یه لیوان ابمیوه انداختم و خوردمش . بعد از 10 روز به مدت 2 روز افت فشار و سردرد ووحالت تهوع شدید داشتم .باید امروز یعنی 4 مهر پریود میشدم که هنوز نشدم . دو روز پیش هم 2بار بیبی چک استفاده کردم که هر دوبار مثبت بود . الان دیگه قطعا باردارم ؟  تو رو خدا زود جوابمو بدین خیلی استرس دارم . ممنون

سلام
    طبق بی بی چک ها که باردارید برای اطمینان بیشتر تست خون بتا بدید.

14. سلام خسته نباشید
    دوره پریودی ۳۲ روزه دارم ۱۰شهریور پریود شدم و امروز ۲۷سیکلم رابطه داشتم مایع منی به واژن برخورد کرد نیاز هست قرص مصرف کنم؟؟؟

15. سلام خسته نباشید
    من بعد رابطه با نامزدم مایع منی داخل واژن ریختم ۱ ساعت بعد از رابطه ۴ تا قرص ال دی و ۱۲ ساعت بعد ۴تا دیگه استفاده کرده احتمال حاملگی وجود داره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 111 از 126
رفتن به صفحه :    ... 111 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید