شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 110 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام اقای دکتر ببخشید جواب من رو ندادی خیلی استرس دارم دوره سیکل پریودم ۳۴ روزه هست

2. sarhad

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید ببخشید دوره نامزدم 28 روزه و هنوز پرده بکارت داره رابطه سطحی داشتیم پیش آب من با آلتش برخود کرد و فک کنم رف توش و دقیقا روز تخمک گذاریش بود همون روز یک قرص ال دی خورد روز بعد نخورد بعد بازم دو روز هر 12 ساعت 2 تا قرص ال دی خورد.حالا باید 13 شهریور پریود میشد ولی امروز 17 شهریور هس پریود نشده نگرانم

3. سلام.توروخدا زود جوابمو بدین.20 مرداد پریود شدم و 28 مرداد یعنی روز اخر پریودم رابطه از مقعد داشتم و از واژن دخولی انجام نگرفت و منی کاملا بیرون تخلیه شد. ترسم از اینه که پیشاب با واژنم برخورد کرده باشه بعد از رابطه با صابون واژنمو شستم ولی در 15 شهریور به مدت دو روز لک بینی و خون ابه میومد. و بعد از اون هم قطع شد و الان ترشحات زیادی دارم.
    20 روز بعد از رابطم هم ازمایش بتا دادم و 1/5 بود. فرداش هم بی بی زدم و اونم باز منفی بود.امکان بارداری من وجود داره؟
    پریودام 16 تیر و بعد 20 مرداد بوده.

4. سلام يك سوال داشتم ، ممنون اگه جواب بديد.
    ايا دستي كه الوده به پيشاب باشه فقط مني نه ، و از روي شلوار الت تناسلي زن رو لمس كنه ( اون بخش شلوار به خاطر ترشحات واژن نم دار بود) احتمال بارداري وجود داره؟ ممنون

5. با سلام
    من و نامزدم با هم رابطه داشته ایم بدون دخول و نامزدم باکره است و فقط تماس الت ها اتفاق افتاده وقبل از خروج مایع منی از کاندوم استفاده شده است. ایا احتمال بارداری وجود دارد؟

6. سلام.کاندوم زده بودم و همه اب منی زیر کاندوم بود و وقتی التم دراوردم کاندوم رو نیمه متری خانوم  دراوردم.امکان بارداری هست؟

7. mahnaz66336633 نوشته است: با سلام
    من و نامزدم با هم رابطه داشته ایم بدون دخول و نامزدم باکره است و فقط تماس الت ها اتفاق افتاده وقبل از خروج مایع منی از کاندوم استفاده شده است. ایا احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام
    خیر
    نگران نباشید

8. shinol نوشته است: سلام.توروخدا زود جوابمو بدین.20 مرداد پریود شدم و 28 مرداد یعنی روز اخر پریودم رابطه از مقعد داشتم و از واژن دخولی انجام نگرفت و منی کاملا بیرون تخلیه شد. ترسم از اینه که پیشاب با واژنم برخورد کرده باشه بعد از رابطه با صابون واژنمو شستم ولی در 15 شهریور به مدت دو روز لک بینی و خون ابه میومد. و بعد از اون هم قطع شد و الان ترشحات زیادی دارم.
    20 روز بعد از رابطم هم ازمایش بتا دادم و 1/5 بود. فرداش هم بی بی زدم و اونم باز منفی بود.امکان بارداری من وجود داره؟

میشه لطفا جواب بدین

9. كسي نيست سوال ما رو جواب بده؟؟؟؟؟؟

10. shinol نوشته است:
    shinol نوشته است: سلام.توروخدا زود جوابمو بدین.20 مرداد پریود شدم و 28 مرداد یعنی روز اخر پریودم رابطه از مقعد داشتم و از واژن دخولی انجام نگرفت و منی کاملا بیرون تخلیه شد. ترسم از اینه که پیشاب با واژنم برخورد کرده باشه بعد از رابطه با صابون واژنمو شستم ولی در 15 شهریور به مدت دو روز لک بینی و خون ابه میومد. و بعد از اون هم قطع شد و الان ترشحات زیادی دارم.

میشه لطفا جواب بدین

سلام
    با توجه به توضیحاتتون و آزمایش خون بتا بارداری منتفیه
    نگران نباشید.

11. mahnaz66336633 نوشته است: با سلام

سلام
    خیر امکان بارداری نیست
    نگران نباشید

12. Peyman1373 نوشته است: سلام يك سوال داشتم ، ممنون اگه جواب بديد.
    ايا دستي كه الوده به پيشاب باشه فقط مني نه ، و از روي شلوار الت تناسلي زن رو لمس كنه ( اون بخش شلوار به خاطر ترشحات واژن نم دار بود) احتمال بارداري وجود داره؟ ممنون

سلام
    تو پست اول توضیح کامل داده شده
    امکان بارداری نیست
    نگران نباشید

13. سلام لطفا راهنماییم کنین من اخرین پریودم دور و بر 15 شهریور بوده و تا 20 یا 21 ادامه داشته و 26 با نامزدم رابطه سطحی داشتیم و فقط در حد تماس و مالش بوده و اصلا منی رو روی واژنم نریختن ولی مشکل اینه بعد از یک بار ارضا شدن بار دگ اقدام کردن بعد از یک ربع و اینبارهم ب ترتیب قبل بود. سعی میکردم با کنترل وضعیت نذارم  دهانه ی الت ب واژنم بخوره ولی شک دارم . ایا با مالش و تماس خارجی احتمال بارداری وجود داره؟ من الان توی دوره ی تخمک گذاری هستم ترشحاتی دارم سفید رنگ و غلیظ. ایا اینها مربوط ب تخمک گذاریه؟ استرس باعث شده یادم بره قبلا هم ترشح.داشتم یا نه. هشت ماهه نامزدم همهی روابطمون سطحی و محافظت نشده بود. این سری بخاطر رابطه ی مجدد بعد از ارضا میترسم. احتمال بارداری هس؟
    هیچ قرصی هم نخوردم متاسفانه.
    الان از اون روز چهار روز میگذره روش اورژانسی هم اثری نداره بنظرتون میشه کاری کرد که اگر اسپرمی هم توی رحمم باشه بدون لقاح دفعش کرد؟ دارم دیوونه میشم ینی.

14. darya8871 نوشته است: سلام لطفا راهنماییم کنین من اخرین پریودم دور و بر 15 شهریور بوده و تا 20 یا 21 ادامه داشته و 26 با نامزدم رابطه سطحی داشتیم و فقط در حد تماس و مالش بوده و اصلا منی رو روی واژنم نریختن ولی مشکل اینه بعد از یک بار ارضا شدن بار دگ اقدام کردن بعد از یک ربع و اینبارهم ب ترتیب قبل بود. سعی میکردم با کنترل وضعیت نذارم  دهانه ی الت ب واژنم بخوره ولی شک دارم . ایا با مالش و تماس خارجی احتمال بارداری وجود داره؟ من الان توی دوره ی تخمک گذاری هستم ترشحاتی دارم سفید رنگ و غلیظ. ایا اینها مربوط ب تخمک گذاریه؟ استرس باعث شده یادم بره قبلا هم ترشح.داشتم یا نه. هشت ماهه نامزدم همهی روابطمون سطحی و محافظت نشده بود. این سری بخاطر رابطه ی مجدد بعد از ارضا میترسم. احتمال بارداری هس؟
    هیچ قرصی هم نخوردم متاسفانه.
    الان از اون روز چهار روز میگذره روش اورژانسی هم اثری نداره بنظرتون میشه کاری کرد که اگر اسپرمی هم توی رحمم باشه بدون لقاح دفعش کرد؟ دارم دیوونه میشم ینی.

سلام
    خیر...با تماس سطحی احتمال بارداری منتفیه.
    در رابطه دوم اسپرمها ضعیفند و قدرت باروری چندانی ندارند...احتمال بارداری با رابطه دوم اصولا صفر هست.
    اون ترشحات بخاطر تخمک گذاری هست....اگر هم رنگی و بودار باشه احتمال عفونت قارچی هست.
    نگرانی شما کاملا بی مورده...استرس را از خودت دور کن تا سر موعد پریود بشی.
    کار خوبی کردی قرص الکی نخوردی چون هیچ لزومی نداشته....اگر خورده بودی پریود بخاطر قرص عقب میفتاد و اون موقع بود که استرس کار خودشو میکرد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. pari2kht

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    میشه در مورد ژل و کرم اسپرم کش توضیح بدین؟
    چه ژلی استفاده کنم؟ آیا واقعن جواب میده؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 110 از 126
رفتن به صفحه :    ... 110 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید