شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگی آلت، رابطه در دوره پریودی در دوران عقد

1. دوستان عزیز سلام
    من یه جوون 27 ساله هست که توی دوران عقد هستم
    چندتا مشکل دارم که گفتم باهاتون در میون بزارم و کمکم کنید.
    ما ازونجایی که باکره موندن توی دوران عقد برامون مهمه نیاز جنسیمونو با مالیدن  (و گاهی هم خوردن) سینه ها و آلت هردو  و کارهایی ازین دست براورده میکنیم.

اولین مشکل آلت منه که برخلاف خیلیا که کوچکه ، برای من یکم بزرگه به عبارتی آلت من 18 سانت طول داره و 15 سانت محیط.این ذهن منو یکم مشغول کرده که آلتی با این قطر برای خانمم مشکل ساز میشه یا نه ؟ یعنی رابطه جنسیمون با درد همراه میشه یا نه؟ اینو میدونم که 18 سانتش مشکلی نیست چون میشه مقدار کمتریشو استفاده کرد. اما مشکل با محیطش دارم که حس میکنم زیادی کلفته.
    البته این ترس رو بیشتر خانمم داره که گاهی بهم میگه واقعا از رابطه جنسی میترسم که همچین آلتی باید داخل واژنم بشه! آیا واقعا رابطمون درآینده با درد خانمم همراه میشه؟

دومین چیز اینه که چون گاهی وقت ها آلت همدیگه رو میخوریم  قبل از شروع آلتمونو میشوریم(گاهی هم با آب و صابون).اما میخوام بپرسم در حین خوردن آلت که پیش آب میاد اگه وارد دهان بشه امکا داره برامون مشکل ساز بشه ؟ (چون نمیشه دستمال به دست بود و هر چند دقیقه هی پاک کرد). مثلا تبخال دور دهان و ... که توی نت دیدم.
    در کل چه مواردیو باید برای خوردن آلت هر دوتامون رعایت کنیم که بیماری ای نگیریم؟ از چه شوینده ای استفاده کنیم؟ با همون آب یا با آب و صابون کافی نیست؟

سوم اینکه ماه پیش روز دوم پریودیش بود و درد زیادی تو ناحیه کمر داشت.که یهو هردو هوسمون شد و شروع کردیم....! (البته همون طور که گفتم رابطه ما با دخول نیست و بیشتر مالش آلت و خوردن سینه ها بود).وقتی تموم شد میگفت خییییلی کمرم آروم شده و دردی خیلی حس نمیکنم! خودم حدس میزنم بخاطر ترشح هورمون های آرامش و لذت هست که موقع رابطه ترشح میشه. اما سوالم اینه که این کارمون(رابطه جنسی بدون دخول)مشکلی نداره تو دوران پریودی؟

بزرگترین مشکلم هم زود انزالیه که خب باید مراحل رابطمونو به صورت کلی بگم که اگه ایرادی تو مراحلش هسا رو بدونید و بتونید کمکم کنید.
    اجازه این کار رو دارم که تا حدی توضیح بدم؟

خیلی ممنون میشم که با حوصله منو ازین همه سردرگمی نجات بدید..  

2. بستگی به خانوم داره یکی دوس داره الت تناسلی اقاشون کلفت باشه یکی بلند باشه اما مال شما طبیعی هست و برو لذتش و ببر و اینکه من خودم نه دیدم نه شنیدم کسی با خوردن الت تناسلی با مشکلی روبرو بشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید